!!!BIG BROTHER U SRBIJI!!!
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: !!!BIG BROTHER U SRBIJI!!!

Zainteresovan član Midnight expres (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano !!!BIG BROTHER U SRBIJI!!!

Konacno krece najpopularniji svetski reality show (posle Idola) kod nas. Bice na B92. Verovatno ste vec obavesteni. Sta, uopste, mislite o Big Brotheru i njegovoj koncepciji? Obaveza B92 je da izgradi kucu za takmicenje, a nagrade koje dobijaju takmicari u dugim zemljama nisu male, znaci mora da obezbedi i jake sponzore. Kada sam po internetu trazio vise informacija, naisao sam i na podatak da mora da ima zvanicnu web prezentaciju na kojoj ce se moci 24h nadgledati takmicari, ali naleteo sam i na forum u izgradnji... bice ovo pun pogodak za B92!

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: !!!BIG BROTHER U SRBIJI!!!

Citat Original postavio Midnight expres
    Konacno krece najpopularniji svetski reality show (posle Idola) kod nas. Bice na B92. Verovatno ste vec obavesteni. Sta, uopste, mislite o Big Brotheru i njegovoj koncepciji? Obaveza B92 je da izgradi kucu za takmicenje, a nagrade koje dobijaju takmicari u dugim zemljama nisu male, znaci mora da obezbedi i jake sponzore. Kada sam po internetu trazio vise informacija, naisao sam i na podatak da mora da ima zvanicnu web prezentaciju na kojoj ce se moci 24h nadgledati takmicari, ali naleteo sam i na forum u izgradnji... bice ovo pun pogodak za B92!
    Mislis? Mene pomalo iritiraju ti reality-show eksperimenti. U cemu je fazon? Zasto se uopste kupuju ti silni "kvalitetni" proizvodi i jos reklamira kao ekskluziva? Je l ne moze niko nista originalno da smisli?

Početnik xeetobas (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Midnight expres
    kad sam gledao funtastic voajer gledacu i to ,mada naravno ocekujem MNOOOGOOO bolju produkciju .... cuo sam da je u nemackoj imao poseban kanal sa 24h "nadgledom" a da je par stanica emitovalo po 1-2h dnevno najzanimljivije dogadjaje... eh,kad bi to moglo i kod nas

Primećen član N_ToNx (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Meni je sve to blago poremeceno. Ajde da gledas sat ili dva, ali da 24 sata prenose

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano

ni ja se bas ne palim na to..... RTLBB sam pratila samo preko izvjestaja dana na netu.....

Domaćin IvAnA:) (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Nisam nesto luda za tim reality show-ovima...a ni dovoljno dokona...

Zainteresovan član Bee (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Bljak, jeste videli kako ga reklamiraju poslednjih dana? Sve inserti kako ljudi, stanari, placu, grozno nesto, bolesno do kraja, to bi trebalo da me zainteresuje da gledam? :shock: Mislim da bi producenti bili najsrecniji kada bi se neko unutra ubio ili tako nesto, onda bi imali pravu senzaciju u rukama... Ljudi moji...

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Nikad nisam bio lood za reality showovima, ali moram priznati da sam zaintrigiran! :?
    Jedva cekam da vidim i to cudo! :shock:

Učlanjen
    28.07.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Meni je bilo znamiljivo da gledam nemacki i britanski BB. Videcete i sami! 100 dana bez privatnosti, pa ko izdrzi-izdrzi! Naravno, ima i izbacivanja i glasanja gledalaca. Mada, uvek mi se vise svidjao Idol.

Početnik
    Učlanjen
    18.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Meni je Big Brother bezveeze ,naravno gledala sam i ja al poslije nekog vremena dosadi,mislim sta je zanimljivo u tom sto spavaju....direktan prenos hrkanja

Ističe se Girl next door (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2005.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

pa, ako budem nasla vremena kad pocne, gledacu.... tek toliko da budem u toku.
    bilo je u hrvatskoj i bio je poseban sajt sa svim podacima o takmicarima, o tome sta rade, ko je izbacen.... zadacima...

Primećen član
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

pogledacu,pa ako mi se svidi nastavicu da gledam,a ako ne necu da gledam...sta tu ima da se razmislja?? :?

Domaćin Fency_Killer (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Pa nisam bas nesto primetio da je Idol postao bas toliko popularan,tako da od jos jednog tv voajerizma neocekujem nesto preterano dobro...verovatno ce u pocetku biti nesto gledaniji ali kasnije ce se ta ista gledanost drasticno smanjiti.

Učlanjen
    28.07.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Idol je prve sezone bio gledaniji od Granda u poslednjih sest emisija. Finaliste su znali svi. Ali drugi serijal je zbog raskida ugorova sa Coca Colom i finansijskom krizom u Bk bio gurnut u stranu, nije reklamiran cak ni na BK, pa je i gledalaca bilo mnogo malo, ali s obzirom koliko je ulozeno, bolje ni nije moglo.

Učlanjen
    28.07.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Mistake

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio N_ToNx
    Meni je sve to blago poremeceno. Ajde da gledas sat ili dva, ali da 24 sata prenose
    Bas tako. Jednostavno zasto bi to gledao? To je definitivno voajerizam. Mislim da to u Srbiji nece proci i to je jedna od retkih stvari u kojo nemam problem sto ne idemo za tim novim tendencijama.

Učlanjen
    17.06.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

To je zaglupljivanje naroda....Da postanemo poput debilnih Amera...Jel to cilj?!Ispiranje mozga sa kojekakvim reality show-ovima da kasnije mogu da nam stave u glavu sta god pozele...

Početnik xeetobas (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio IvAnA:)
    To je zaglupljivanje naroda....Da postanemo poput debilnih Amera...Jel to cilj?!Ispiranje mozga sa kojekakvim reality show-ovima da kasnije mogu da nam stave u glavu sta god pozele...
    Hoces da kazes da reality show-ovi zaglupljuju a telenovele ne,posto vidim da si aktivna na temama o "spanskim" serijama???? MA DAJ....

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio xeetobas
    Hoces da kazes da reality show-ovi zaglupljuju a telenovele ne,posto vidim da si aktivna na temama o "spanskim" serijama???? MA DAJ....
    Mislim da ne treba sad kao zauzimati neki superioran stav,jer u krajnjoj liniji ukusi su razliciti, ali mi se cini da su to dve krajnosti-serije su kao retrogradne a reality progresivni-a krajnostima nikada ne treba teziti.
    Pozoriste je pravo mesto gde mozete da vidite reality romansu!

Učlanjen
    17.06.2005.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Citat Original postavio xeetobas

Ne, ja se u potpunosti slazem da i telenovele zaglupljuju!!!Ali jbg....moram nesto da radim preko raspusta...

Zainteresovan član Bee (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Nije ispiranje mozga ali nije ni u drugom pravcu, definitivno. Ne kazem da sve sto gledas treba da bude pametno, normalno, neke stvari su samo za zabavu, ali ovo je ispod svakog nivoa. Da gledam 12 ljudi kako se blamiraju i/ili dosadjuju, zbilja ... Pre-preglupo.

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

Gledala sam Grande Fratello pre dve godine i po meni je ok.Ne znam kakva je nagrada ovde ali je tamo bila ogromna ( ne mogu tacno da se setim ali oko 1.000000 evra )

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Pa to gledas jedino ako ti je dosadno i nemas sta pametnije da radis.
    "E cekaj da vidim sta rade ovi u B.b mozda je njima zanimljivije"
    Glupost

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Тотално кретенски концепт и само одсликава реалност нећу да радим ништа сједићу и зај***** се и дајте ми за то милион еура.

Slične teme

1. BIG BROTHER...
    Autor Alehandra u forumu Žene
    Odgovora: 1751
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 11:41
  2. BIG BROTHER...
    Autor razmisljalica u forumu Žene
    Odgovora: 1418
    Poslednja poruka: 27.11.2006., 18:07
  3. Big brother
    Autor lollla u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 27.09.2006., 10:48
  4. Big Brother u Srbiji
    Autor DanijelVR u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.09.2006., 22:02
  5. Zna li neko kad pocinje Big Brother u Srbiji?
    Autor keka7 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 10.12.2005., 06:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •