pretvaraju se starijE neg sto jesu-klinke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hm....pa uvek je bilo isfoliranih i onih koji se prikazuju u "starijem" izdanju...pa znam ja po mom drustvu,kad odes u neku takvu diskoteku,videces devojke-devojcice koje se oblace kao da im je 20-30,imaju kolko oces sminke i jos se ponasaju... :o :roll: meni je to u pocetku bilo strasno,a sada mi je to "dobar dan" :roll:
 
Ma glupache misle da su "ribe" U stvari ko ce ih znati shta su :) Ja mislim da su zbinjene da imaju pogresno shvatanje lepote:))) Mada da ne idem u offtopic meni su ipak najjadniji likovi od 20+ godina koji imaju devojke koje imaju 15 Mislim zar je toliko tesko naci devojku priblizno svog godista da na to se treba srozavati...
 
Aj dobro necu sad puno pametovati, ali ubedljivo mi najgluplje preterivanje. Ogavno mi je videti devojku mog godista sa tonom pudera na licu. gomilom senila zatamljenim ocima izvucenim trepavicama nekim napadnim ruzom i blablabla....... Takvih ima retko, ali isto nije slucajnost naleteti na neku ala Courtney Love!
Po meni je dovljno malo maskarice i dosta, svako preterivanje je lose......... :o
 
Alexxandar:
Ma glupache misle da su "ribe" U stvari ko ce ih znati shta su :) Ja mislim da su zbinjene da imaju pogresno shvatanje lepote:))) Mada da ne idem u offtopic meni su ipak najjadniji likovi od 20+ godina koji imaju devojke koje imaju 15 Mislim zar je toliko tesko naci devojku priblizno svog godista da na to se treba srozavati...

A sta treba reci o matorim konjinama od 30-40-50 godina koji se okrecu za tim polu golim klinkama? :? :? to je inace veoma cool... :roll:
 
love_girl:
Alexxandar:
Ma glupache misle da su "ribe" U stvari ko ce ih znati shta su :) Ja mislim da su zbinjene da imaju pogresno shvatanje lepote:))) Mada da ne idem u offtopic meni su ipak najjadniji likovi od 20+ godina koji imaju devojke koje imaju 15 Mislim zar je toliko tesko naci devojku priblizno svog godista da na to se treba srozavati...

A sta treba reci o matorim konjinama od 30-40-50 godina koji se okrecu za tim polu golim klinkama? :? :? to je inace veoma cool... :roll:
Ma katastofa!!!!!!!!
Nas par drugarica odemo sa drustvom u jedan klub. Ti ono opusteno igras a sa jedne strane pilji u tebe tip od 18 godina, a sa druge matorac sa sinom
Eto pa sad ti reci.........
 
Slatka90:
love_girl:
Alexxandar:
Ma glupache misle da su "ribe" U stvari ko ce ih znati shta su :) Ja mislim da su zbinjene da imaju pogresno shvatanje lepote:))) Mada da ne idem u offtopic meni su ipak najjadniji likovi od 20+ godina koji imaju devojke koje imaju 15 Mislim zar je toliko tesko naci devojku priblizno svog godista da na to se treba srozavati...

A sta treba reci o matorim konjinama od 30-40-50 godina koji se okrecu za tim polu golim klinkama? :? :? to je inace veoma cool... :roll:
Ma katastofa!!!!!!!!
Nas par drugarica odemo sa drustvom u jedan klub. Ti ono opusteno igras a sa jedne strane pilji u tebe tip od 18 godina, a sa druge matorac sa sinom
Eto pa sad ti reci.........
Ove od 18 godina mogu jos i da shvatim...ali dede kako pilje......... :o :roll: :? :shock:
 
love_girl:
Slatka90:
love_girl:
Alexxandar:
Ma glupache misle da su "ribe" U stvari ko ce ih znati shta su :) Ja mislim da su zbinjene da imaju pogresno shvatanje lepote:))) Mada da ne idem u offtopic meni su ipak najjadniji likovi od 20+ godina koji imaju devojke koje imaju 15 Mislim zar je toliko tesko naci devojku priblizno svog godista da na to se treba srozavati...

A sta treba reci o matorim konjinama od 30-40-50 godina koji se okrecu za tim polu golim klinkama? :? :? to je inace veoma cool... :roll:
Ma katastofa!!!!!!!!
Nas par drugarica odemo sa drustvom u jedan klub. Ti ono opusteno igras a sa jedne strane pilji u tebe tip od 18 godina, a sa druge matorac sa sinom
Eto pa sad ti reci.........
Ove od 18 godina mogu jos i da shvatim...ali dede kako pilje......... :o :roll: :? :shock:
Pa majka mu stara kao prvo kakva je to diskoteka gde dolaze tako matori ljudi,kao drugo ako pilji u devojku onda je sigurno s razlogom,naravno da tje da gleda u razgolitjeno telo,i opet mislim da te klinke uzivaju da IH gledaju i da budu tako izazovno obuchene.
 
Master_Chief:
love_girl:
Slatka90:
love_girl:
Alexxandar:
Ma glupache misle da su "ribe" U stvari ko ce ih znati shta su :) Ja mislim da su zbinjene da imaju pogresno shvatanje lepote:))) Mada da ne idem u offtopic meni su ipak najjadniji likovi od 20+ godina koji imaju devojke koje imaju 15 Mislim zar je toliko tesko naci devojku priblizno svog godista da na to se treba srozavati...

A sta treba reci o matorim konjinama od 30-40-50 godina koji se okrecu za tim polu golim klinkama? :? :? to je inace veoma cool... :roll:
Ma katastofa!!!!!!!!
Nas par drugarica odemo sa drustvom u jedan klub. Ti ono opusteno igras a sa jedne strane pilji u tebe tip od 18 godina, a sa druge matorac sa sinom
Eto pa sad ti reci.........
Ove od 18 godina mogu jos i da shvatim...ali dede kako pilje......... :o :roll: :? :shock:
Pa majka mu stara kao prvo kakva je to diskoteka gde dolaze tako matori ljudi,kao drugo ako pilji u devojku onda je sigurno s razlogom,naravno da tje da gleda u razgolitjeno telo,i opet mislim da te klinke uzivaju da IH gledaju i da budu tako izazovno obuchene.
Sve zavisi od situacije do situacije...mozda negde neka devojka stvarno nije kriva,dok verovatno ima vise slucaja gde devojke izazivaju...
A ima dosta klubova gde izlaze od 15 do PUNO godina... :wink:
 
I dalje mi nije jasno zasto se cudite kad vidite dedu kako bleji u polugolu devojku??
Pa to je normalno breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Da ne pominjem da je i zdravo.
Ste znali mozda da muski mozak kada vidi lepu zenu reaguje isto kao kad se pojede cokolada?
Pocnu da rade pojedine zlezde i da proizvode neke tamo materije nemam pojma koje koje uticu na raspolozenje...

Toliko o tome...

A o tim kuckama koje se oblace i sminkaju tako - a sta su one krive? Sve krece od oca i majke...za pocetak sigurno nije sama mogla da nauci da se sminka, druga stvar - kakvi su im ti roditelji koji ih pustaju tako da izadju napolje?
Pa ja bih dete ubio od batina ako ne bih mogao drugacije da mu dokazem...

I vi matorci ste svi *****...niko nema vremena, sve vam nesto fali, nema se para, nema se zivaca, krkate se tim yebenim trodonima bensendinima i cim vec....pocnite da pushite marihuanu - ima bolji efekat...
Moj cale radi 8 sati u fabrici (metalostrugar, po ceo dan stoji za yebenim strugom), dodje kuci pojede nesto i ode u njivu. i tako ceo dan, svaki dan zadnjih 15 godina...ali covek uvek nadje vremena da mi i objasni zasto nesto sta sam ili bih uradio ne valja...da ne pominjem da je covek poprilicno prso pored svih ovih pacijenata u okolini...
Pa ipak nadje vremena i zivaca za mene.

Kad moze on mogu i drugi. Nije nista bolji od ostalih...ili jeste?

treca stvar - da li biste izasli na ulicu samo u gacama?
 
kad nas u BL ima jedan diskac u koji izlazi bukvalno-`93. i 94`. znaci....-ribe se utegnu,ubace po 3 para naramenica u mamin grudnjak(sto meni ne treba,he he),nabiju se na stiklice,stave prvo fasadu od pudera(od 1-2 cm istog),pa maskare,sjenke,karmine( :!: ) pa se tako muvaju ja jos vecim idiotima od po 2o i koju godinu(mislim,ko bi dvadesetogodisnjak bio sa jedanastogodinjom curicom???) pa kao nesto puse,pa duvaju,pa piju..... ostaju do 3-4 sata..... sve je to jadno..... jadne djevojcice........ja sam sa 11 ostajala dokasno,ali iz zgrade,na igralistu...nisam se vucala po ovom * gradu..... :cry:
 
Slatka90:
Aj dobro necu sad puno pametovati, ali ubedljivo mi najgluplje preterivanje. Ogavno mi je videti devojku mog godista sa tonom pudera na licu. gomilom senila zatamljenim ocima izvucenim trepavicama nekim napadnim ruzom i blablabla....... Takvih ima retko, ali isto nije slucajnost naleteti na neku ala Courtney Love!
Po meni je dovljno malo maskarice i dosta, svako preterivanje je lose......... :o


Потписујем ово :D
А шта мислите како ће оне изгледати са 25 годиан када та шминка учини своје лицу?!!! Е пабиће годе од Наце :lol: Ју, па њу треба спалити и решили смо пола проблема :D
 
sofffy:
kad nas u BL ima jedan diskac u koji izlazi bukvalno-`93. i 94`. znaci....-ribe se utegnu,ubace po 3 para naramenica u mamin grudnjak(sto meni ne treba,he he),nabiju se na stiklice,stave prvo fasadu od pudera(od 1-2 cm istog),pa maskare,sjenke,karmine( :!: ) pa se tako muvaju ja jos vecim idiotima od po 2o i koju godinu(mislim,ko bi dvadesetogodisnjak bio sa jedanastogodinjom curicom???) pa kao nesto puse,pa duvaju,pa piju..... ostaju do 3-4 sata..... sve je to jadno..... jadne djevojcice........ja sam sa 11 ostajala dokasno,ali iz zgrade,na igralistu...nisam se vucala po ovom * gradu..... :cry:

U BGu ima jedna diskoteka gde i ja izlazim,gde izlazi od nekog 86-7 pa do 91-2 {mozda cak i 93,nisam sigurna}....ovde vidis devojke {pre devojcice,ali ajde :roll: } koje imaju 2 trake na sebi {kod grudi i dupeta},torbicu,stikle {mozda i platforme} i naravno 25kg sminke...
 
Чупи НС:
Slatka90:
Aj dobro necu sad puno pametovati, ali ubedljivo mi najgluplje preterivanje. Ogavno mi je videti devojku mog godista sa tonom pudera na licu. gomilom senila zatamljenim ocima izvucenim trepavicama nekim napadnim ruzom i blablabla....... Takvih ima retko, ali isto nije slucajnost naleteti na neku ala Courtney Love!
Po meni je dovljno malo maskarice i dosta, svako preterivanje je lose......... :o


Потписујум ово :D
А шта мислите како ће оне изгледати са 25 годиан када та шминка учини своје лицу?!!! Е пабиће годе од Наце :lol: Ју, па њу треба спалити и решили смо пола проблема :D

Izgledace duplo starije nego sto jesu...ali ko da one razmisljaju o tome! :roll:
 
А не би ти био ти :roll: :wink: :D (у, нисам плануо, бринем се :D )


Тако седимо пре неки дан у Адреси (не питајте ме како сам тамо завршио) и причамо са конобаром и он као: "Јао види што је она добра" и само добије одговор: "Она је '89" и човек (32) се скењао :)

МА ужас је то живи, када одем на Штранд стварно се згрозим. Наравно да нисам за то да девојке иду унаоколо као нинџе (ипак сам жив човек), али ипак треба да постоји нека граница. Мени је чак девојка лепша када обуче нешто пристојно (као што sofffy рече нека хаљиница, мајица на бретела), дакле нешто што ипак не покрива све, а није ни "трака за косу" (како сам се комирао када сам ово прочитао).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top