Kakvu moziku imate u kolima?

Trenutno nemam auto :?

Inace, definitivno istu muziku kao i kod kuce... Doduse, mozda bih izbacio klasicnu iz repertoara jer mi nekako ne ide uz voznju... Sigurno bi tu bili Rammstein, Guns n' Roses, Blind Guardian, RHCP, RATM, REM, The Smashing Pumpkins, Darkwood Dub, Kanda, Kodza & Nebojsa... ma, gotovo sve sto mi se mota na zvucnicima/sluskama kod kuce...
 
Incognito:
Trenutno nemam auto :?

Inace, definitivno istu muziku kao i kod kuce... Doduse, mozda bih izbacio klasicnu iz repertoara jer mi nekako ne ide uz voznju... Sigurno bi tu bili Rammstein, Guns n' Roses, Blind Guardian, RHCP, RATM, REM, The Smashing Pumpkins, Darkwood Dub, Kanda, Kodza & Nebojsa... ma, gotovo sve sto mi se mota na zvucnicima/sluskama kod kuce...

hip-hop samo hip-hop jos kad imas pojacalo od 1600w magnat, JVC kasetofon sa sarzerom od 12 cd pa ih napunis raznoraznim cudima a zvucnici teski po 500W i 180w, pa to je zvek mogu vam rec.
 
Zar nije poenta da slusas muziku dok vozis, a ne da pustas muziku prolaznicima koji se tu zateknu??? Zasto moraju svi da znaju sta slusas? ... Da ne pominjem koliko je to nebezbedno (ne mozes da cujes nista sa strane kad tako odvrnes muziku)...

Prvo, hip-hop i slicna njesra (cast izuzetcima) nikad ne bih pustio... A zasigurno ne na necemu sto moze da opsluzi manju koncertnu dvoranu... Meni se muzika ne bi cula ni 5 cm od kola...

Ubacis lepo Pioneer-ov 5.1 sistem od 5x10w + 20w woofer... i sta ce ti vise?
 
Incognito:
Zar nije poenta da slusas muziku dok vozis, a ne da pustas muziku prolaznicima koji se tu zateknu??? Zasto moraju svi da znaju sta slusas? ... Da ne pominjem koliko je to nebezbedno (ne mozes da cujes nista sa strane kad tako odvrnes muziku)...

Prvo, hip-hop i slicna njesra (cast izuzetcima) nikad ne bih pustio... A zasigurno ne na necemu sto moze da opsluzi manju koncertnu dvoranu... Meni se muzika ne bi cula ni 5 cm od kola...

Ubacis lepo Pioneer-ov 5.1 sistem od 5x10w + 20w woofer... i sta ce ti vise?

ma rafo je da ti bas mozak pomjera covjece lijepo otvoris samo po malo prozore da ti pritisak ne izbije stakla a i sta ima kog djavola da slusam nekog sa strane ja sam savrsen vozac kome su dovoljne sopstvene oci i osjecaj za voznju a ako se nesto desava iza mojih ledja tu su retrovizori.
 
Anonymous:
Keeper:
hehe
nemam ni ja niti mi treba. pesaka i biciklom je zakon. zdravije i za tebe i za okolinu ... 8)
eh, kad bi vecina mislila tako.

Amsterdam brate Amsterdam je zvek sto se tice tvojih prevoznih sredstava.

znam, al' nesto mi se ne svidja amsterdam generalno. kao ni holandija ....... previse liberalno, fali im malo lopatom po glavi da se opasulje
 
Keeper:
Anonymous:
Keeper:
hehe
nemam ni ja niti mi treba. pesaka i biciklom je zakon. zdravije i za tebe i za okolinu ... 8)
eh, kad bi vecina mislila tako.

Amsterdam brate Amsterdam je zvek sto se tice tvojih prevoznih sredstava.

znam, al' nesto mi se ne svidja amsterdam generalno. kao ni holandija ....... previse liberalno, fali im malo lopatom po glavi da se opasulje

Ma da bre, ne znaju vishe shta da rade od tolike kolicine vutre u njihovim mozgovima :PPpP
 
Stoorbak:
Keeper:
Anonymous:
Keeper:
hehe
nemam ni ja niti mi treba. pesaka i biciklom je zakon. zdravije i za tebe i za okolinu ... 8)
eh, kad bi vecina mislila tako.

Amsterdam brate Amsterdam je zvek sto se tice tvojih prevoznih sredstava.

znam, al' nesto mi se ne svidja amsterdam generalno. kao ni holandija ....... previse liberalno, fali im malo lopatom po glavi da se opasulje

Ma da bre, ne znaju vishe shta da rade od tolike kolicine vutre u njihovim mozgovima :PPpP

.... ma da. legalizuju homosexualne brakove. jadna tamosnja deca. vide dvojicu chika kako se venchavaju i drze za ruke i pitaju mamu sta je to ..... jadni i roditelji
 
Da, da, da pa ce onda stvarno rode da im ostavljaju bebe u kupusu :pPpPPpP

.... ma da. legalizuju homosexualne brakove. jadna tamosnja deca. vide dvojicu chika kako se venchavaju i drze za ruke i pitaju mamu sta je to ..... jadni i roditelji[/quote]
 
Stoorbak:
Da, da, da pa ce onda stvarno rode da im ostavljaju bebe u kupusu :pPpPPpP

.... ma da. legalizuju homosexualne brakove. jadna tamosnja deca. vide dvojicu chika kako se venchavaju i drze za ruke i pitaju mamu sta je to ..... jadni i roditelji
[/quote]
Mmmm...Da. Nego da se vratimo na temu.
Malo AC-DCa, malo RHCP, malo Offspring-a, malo Maiden-a... :D (uz "Nitro" od Offspringa sam slupao caletov auto prosle godine - moj bio na farbanju :? )
 
Kao sto sam vas pitao kakvu muziku imate u kolima? Da li je neko imao neko iskostvo sa PIONEER-ovim wooferom 12" W307D4? Ja nisam zavrsio moju muziku u golfa 2 imam: Glavna jedinica Pioneer DEH-P40MP
2 Zvucnika u vratima Pioneer TS-1756
2 pojacala neke marke "aj bild" (neznam kako se pise) monoblock 1x 460WRMS 4 Ohm
2 Sony Xqlod XSL 154 PB
Ne znam da li da kupim jos 2 Pioneer-a za zadnje sediste W307D4 :twisted:
unapred hvala!!!!:bye:
 
Kao sto sam vas pitao kakvu muziku imate u kolima? Da li je neko imao neko iskostvo sa PIONEER-ovim wooferom 12" W307D4? Ja nisam zavrsio moju muziku u golfa 2 imam: Glavna jedinica Pioneer DEH-P40MP
2 Zvucnika u vratima Pioneer TS-1756
2 pojacala neke marke "aj bild" (neznam kako se pise) monoblock 1x 460WRMS 4 Ohm
2 Sony Xqlod XSL 154 PB
Ne znam da li da kupim jos 2 Pioneer-a za zadnje sediste W307D4 :twisted:
unapred hvala!!!!:bye:

Ovaj, drugar ,jel ti ti pravis golfa sa pogonom na zvucne talase?Samo mi reci da ces sedeti u toj konzervi i slusati muziku sa svih tih 460W:dontunderstand:
 
Pa drugar ja za sada imam 900WRMS ne znam koliko imam decibela ali znam da moze da pucaju stakla sa tom zikom. Golf 2 je sredjen posto je presao 175000 KM. Jedno pojacalo je snage 460WRMS Tako da ja imam 2 a to doce nekih 920WRMS tesko je sedeti unutar automobila!!! Razor_1:ok:
 

Back
Top