Kako do bugarskog drzavljanstva?

Ocito vas ima ocajnih i u situaciji koja izgleda bezizlazna, pa se i za slamku hvatate, ali nece vam biti bolje kad izgubite pola godine i nekoliko stotina evra na kojekakve prevarante i olos, sljam koji se ne libi da se okoristi na nesreci.
Na prethodnoj stranici je prica devojke koju je gorepomenuti prevario, a ova Saja se uclanila na forum i napisala jedan jedini post pomenuvsi ga.
Kaze "malo duze se cekalo, zbog nekih administrativnih problema u samoj Bugarskoj".
Ako je vec dosla da "pomogne" sto nije dala neki konkretniji savet, sta od papira pripremiti, sta mora da se ima, sta moze da se "sredi". Ne, to je manje bitno, nadje se Kragulj koji vam uz malo administrativnih problema sredi da vas upisu u knjigu drzavaljana.
Kako da ne.
 
Sto se tice firme i bugarskog drzavljanstva od toga nema nista kao ni drzavljanstva bez porekla. Ja imam firmu imam 14 zaposlenih bugara placam veliki porez vec 3 godine i dobio sam privremenu lk na 6 meseci tj. boravak. Sanse nema da dobijete drzavljanstvo bez porekla tako da te price 500 i 1000eu su prevare da moze ja bih dao i 5000eu ali nemoze. To vam je informacija od najjacih ljudi koji se bave drzavljanstvima.
 
Pozdrav, ja sam se dugo mucila i dosla sam do Miljana Kragulja nekako. Malo duze se cekalo, zbog nekih administrativnih problema u samoj bugarskoj, ali najzad se sve zavrsilo i ponosno mogu da kazem da sam drzavljanka bugarske...

Pozdrav Saja013
interesuje me da li ste do bugarskog pasosa dosli preko porekla? Mozete li mi poslati kontakt Miljana K ukoliko mi moze pomoci oko istog?
Pozdrav
 
Cus ovog, ne moze Bugarsko drzavljanstvo da se dobije nikako, a on ima firmu zaposljava 15 ljudi, u kojoj ti Bugarskoj zivis, leba ti ? Nije to Australija sinko, nego Bugari. Najveci moguci prevaranti na Balkanskom poluostrvu. Ima par manjih gradova u Bugarskoj gde dobijes krstenicu-fiktivnu adres, i podignes licnu, voazacku i pasos bukvalno na salteru, i mozes posle i da ga produzis bez problema, smehotres sta se radi u raspaloj EU. Stancuju dokumente kao gomna, evo puna Austrija i Nemacka nasih kojih imaju Bugarske pasose, licno znam coveka koji je zalepio Austrijsku vizu u kupljeni Bugarski pasos.
 
Poslednja izmena:
Ma sto nasi idu sa bugarskim fiktivnim pasosem nego im uslo u Svabiju milion kozojeb... bez ikakvog dokumenta i bez pravog imena i prezimena, ko zna odakle je i sta je. Jedan ciganin mi pricao da planira da zapali gore i predstavi se kao gluvonemi Sirijac, jeste smesno al ga vise ovde nisam video.
Nemackoj treba par stotina hiljada radnika a uslo im vise od milion azilanata. Ko je ovde lud?
 

Back
Top