Poludecu

N

nena

Gost
E ljudi pomagajte!!!Moja drugarica je smrtno zaljubljena u Ema a prica se da je mrtav!!!Da li je to istina ili nije!!???Kakva je to prica da su pucali na njega i ko??????




HELP!!![/b]
 
Joj i ja sam smrtno zaljubljena u Eminema...stvarno ne znam sta cu da radim..........................................smrc, smrc, smrc.......aj ko ce na sahranu sa mnom...da mi bude potpora???? :(((((((
 
Ma primaju se bezveze.
Stvarno ne znam ko bi uopste pucao u takvog * i sta bi time postigao.
On mi je sad kao neki faktor pa ce neko da puca na njega.
Ako bi ga neko ubio,ubio bi ga zato sto je saban.
 
Samo ocu da kazem da ta glasina da je "Em" ubijen, kruzi SAMO po Srbiji i nigde vise u svetu. Da sada nekog Amera pitate da li se to ikada desilo on bi se srusio i pocepao. Ajde stvarno ljudi oladite, covek nije ubijen i kraj price, stvarno sto treba da imamo tri (i vise tema) o tom s*pku, meni je vec muka. Neko namerno pise po desetak tema samo da bi pokrenu pricu. Jadno...
 
Psiho:
Samo ocu da kazem da ta glasina da je "Em" ubijen, kruzi SAMO po Srbiji i nigde vise u svetu. Da sada nekog Amera pitate da li se to ikada desilo on bi se srusio i pocepao. Ajde stvarno ljudi oladite, covek nije ubijen i kraj price, stvarno sto treba da imamo tri (i vise tema) o tom s*pku, meni je vec muka. Neko namerno pise po desetak tema samo da bi pokrenu pricu. Jadno...
On nije s*pak,ali i nije ni mrtav.
A i ima fanova i obozavatelja vise od bilo kog pevaca/pevacice,repera/reperki........
Pomirite se s tim :D
 
Daj ljudi sta vam je?Ko je to provalio za Eminema?Cista glupost!Ja jos nista nisam cula o tome!Sad sam tek ovde procitala da je Eminem kao mratv!Posto nisam u toku i ne znam sta je bilo,sta se prica,ajd neka mi neko napise o cemu se tu radi!
 
I je li prezivela tu svoju smrtnu zaljubljenost? Ako jeste onda nije ni bila smrtno zaljubljena.

nena:
E ljudi pomagajte!!!Moja drugarica je smrtno zaljubljena u Ema a prica se da je mrtav!!!Da li je to istina ili nije!!???Kakva je to prica da su pucali na njega i ko??????




HELP!!![/b]
 

Back
Top