pa mi muskarci barem nudimo

1. " ne mogu sad, zhurim u crkvu "
2. 'erotska' masazha koja se umesto sexa nastavlja u raspravu o Bogu i Luciferu
3. 3 sata najgored paljenja i zharenja da bi se on u momentu kad vec zhelish da ga rastrgash, samo nasmeshio i rekao " paaa, necemo valjda sve odmah, mislim da bi trebalo prvo malo da se upoznamo "

mislim ebote stvarno pochinjem da se brinem , imam utisak da me onaj od gore 'malo' zayebava
:?
 
raindog:
1. " ne mogu sad, zhurim u crkvu "
2. 'erotska' masazha koja se umesto sexa nastavlja u raspravu o Bogu i Luciferu
3. 3 sata najgored paljenja i zharenja da bi se on u momentu kad vec zhelish da ga rastrgash, samo nasmeshio i rekao " paaa, necemo valjda sve odmah, mislim da bi trebalo prvo malo da se upoznamo "

mislim ebote stvarno pochinjem da se brinem , imam utisak da me onaj od gore 'malo' zayebava
:?
bice samo se strpi
 
ja nudim prostoriju sa specijalnim efektima, nalik na one velike koje je voleo Hitler, osobama muskog pola koje su spremne da umru lagano i zapaljeno...uslov je da su budjavi, mentalno retardirani, nije tesko, zar ne?,da im je jedini kvalitet polni organ od 17cm, preko toga steta da se ubija na taj nacin..
ima gladnih pasa lutalica..
 
Devilishgirl:
ja nudim prostoriju sa specijalnim efektima, nalik na one velike koje je voleo Hitler, osobama muskog pola koje su spremne da umru lagano i zapaljeno...uslov je da su budjavi, mentalno retardirani, nije tesko, zar ne?,da im je jedini kvalitet polni organ od 17cm, preko toga steta da se ubija na taj nacin..
ima gladnih pasa lutalica..
DAJ TU PONUDU U JAPAN JER JE TAMO PROSEK M.POLNOG ORGANA 7-12 MOZDA I UZMES NEKU KINTU
 
to su one vrste prica i prica a kaki nevidjeno..a ima mooda do yayaaa..ili sam u zabludi ili mi lice na tupoglave praznoglavce..najgori su qrci bez mozga..

Nevo, imam psa, mislim da je juce bio prvi put, ohh konacno da se sexa, mislila sam da je idiot..
bice njima to ok..samo proprziti...

ooo Nenade junacino..pa to se radi iz zadovoljstva, ne zbog smrdljivog papira...ili se i ti sexas za pare...
nemojte pogresno da me shvatite ..volim ja muskarce i penise i pare....aliii kad vidim kako se neke qrcine qrce ..nema smisla..
 
7-12 pretpostavljam u erektilnom stanju, pa sta? za sexualni odnos je potrebno imati 8 cm erekt. da bi bila moguca penetracija..kakve to sad veze ima..ako se pomene penis, odmah vas udara po slaboj tacki..opustite se, nije to toliko strasno..dzabe ti i 20cm, ako nemas zvaku i manire..
 
Yebi ga, takav nam posao da se nudimo, ja se ne zalim.

Sto se tiche 8cm, teoretski ispravno, ali voleo bih Djavolchicu da mi potvrdish i u praksi. Teoretski ljubav lepo zvuchi...

Nudimo se, hvalimo se, prodajemo se, reklamiramo se, ali sve je to deo zabave. I dobro je dok je tako.

Bitno je da se kapital obrce! :lol:
 

Back
Top