Porijeklo Lepe Brene

vrljika

Zainteresovan član
Poruka
272
Lepa Brena se nije rodila u Brčkom kako neki tvrde niti je u Tuzli. Da malo razjasnim Fahreta Jahić je rodom iz jednog sela pod nazivom Ježinac koje se nalazi kod Srebrenika na prostoru Tuzlanskog kantona. Znam lično jer ja sam dalji rod Fahrete Jahić preko njenog oca. Djed joj se je zvao Ahmić Jahić i živio je u Ježincu. A otac joj je isto tako jedno vrijeme živo u Ježincu. Njegovo ime je Bilo Abid Jahić.Pa je se preselio u Brčko. Od famelije Jahića, u Fahrete Jahić samo ima živ njezin amidža i djeca od njenog amidže. Ime njenog amidže je Jahić Hazim. I on se može vidjeti na dženazi (sahrani ) Abida (oca Lepe Brene) . Pored sanduka
101025109.1_mn.jpg
. Ovaj niski čovjek sa crnom kapom je njeni amidža Hazim Jahić.
 
Lepa Brena se nije rodila u Brčkom kako neki tvrde niti je u Tuzli. Da malo razjasnim Fahreta Jahić je rodom iz jednog sela pod nazivom Ježinac koje se nalazi kod Srebrenika na prostoru Tuzlanskog kantona. Znam lično jer ja sam dalji rod Fahrete Jahić preko njenog oca. Djed joj se je zvao Ahmić Jahić i živio je u Ježincu. A otac joj je isto tako jedno vrijeme živo u Ježincu. Njegovo ime je Bilo Abid Jahić.Pa je se preselio u Brčko. Od famelije Jahića, u Fahrete Jahić samo ima živ njezin amidža i djeca od njenog amidže. Ime njenog amidže je Jahić Hazim. I on se može vidjeti na dženazi (sahrani ) Abida (oca Lepe Brene) . Pored sanduka Pogledajte prilog 316791 . Ovaj niski čovjek sa crnom kapom je njeni amidža Hazim Jahić.

Sastavljena je i z je dnog dela najvecim je delom zastupljena na p inku m oze da se nadje i u muzickim emisija kao sto su zvezde granda i pinkove zvezdice koje su iskljucivo vazne za pravilan rast rejtinga u srbiji zbog cega dolazi usled naglog povisenja krvnog adrenalina/
svoje poreklo duguje nemam pojma cemu
 

Back
Top