ponude na forumu

E,pazi, otresita ima 25 postova i vec su je zatrpali sa jeb kombinacijama na p.p. To prakticno znaci, samo li pomolis nos na forumu, odmah te zaskoce.
Osim ako joj ovo nije drugi nick.
Te kombinacije i jesu dovele do toga da se ljdi svadjaju, tracare, podmecu, ogovaraju. KLasicna borba za primat u coporu. Ja mislim da kada ne bi postojala mogucnost p.p na forumu, ako bi bilo 10 clanova, dajem glavu.
 
Hmm...
:idea:
Mozda da se forum unapredi tako sto bi svako,
pri uclanjenju, birao posebno da li zeli servis
PP ili ne.
Pa onda oni bez mogucnosti PP da budu obojeni u crveno ili zeleno recimo - kako bi ih ponudjaci raspoznavali i izbegavali... :lol:
 
otresita:
Koliko ste privatnih poruka sa eksplicitnom ponudom za seks dobili na ovom forumu??
Ja, za sada, cetiri.
Nijednu, hvala Bogu.

(ako ne racunamo dve spam-pp., koje garantujem da su poslate tek tako, na nekoliko adresa, bez posebnog odabira. Tako da - time se tesim. Onaj ko cita moje postove i ima bar gram mozga u glavi - jednostavno NE MOZE da mi predlozi tako nesto)
 

nisam brojala..ili su i ono izokola neke ponude..ali neee..u stvari ja sam musko..tako da eto, znate..
I just can't understand the motives behind it.. I mean, I can understand why someone might do it ..your relationship might be s.hit.. your sex life might be lacking..you might see more attractive possibilities or you might be on the verge of break-up.. but why can't people see that all those things are exactly the same thing..the ones that don't see sex with their partner as the be-all and end-all of all physical pleasures...sex should be a connection at every level, and the release should be total..It can happen... If you think it can't, or think it can't happen to you, then shoot yourself in the face because what you're calling sex is about as good as using an experienced professional.. In any case these folks see cheating as pretty normal.. because they can get the same sub-standard exhilaration with anybody else.. ahh well..there is no situation where you can cheat and say its justifiable... Its always your fault... Its not even the person you cheated with's fault... It's all down to your own mental disrepair...so think about that next time you have an opportunity with a 0% chance of discovery...think about what you're really proving to yourself by taking it.. though there's a 0% chance of being found out, there's a 100% chance you’re a f.ucknut.
:twisted:
 
ma nisu to ponude, ovo je ljis i mi samo pricamo o sexu...a jeste da sam imala sex sa jednim forumasem i imam ga jos uvek..i znamo kako je snimati, slikati, in public i ostalo..tako da mi bilo kakva indirektna ili direktna ponuda deluje smesno..
i ovi sto upraznjavaju cyber sex, a u vezi su..mada ga ja nikad necu razumeti..sex bez dodira i mirisa..ukusa..no dobro..to je prevara isto kao i sex u rl...ali ok to svi znaju..nista novo..a sto ste se svi primili u rekla -kazala fazon..i previse deluje ocajno, a trebalo bi da bude zanimljivo...aj' ako vec nemate partnera i nesto, ebite se...sta god, al' sto neke ucene sad..ne kapiram..ili sam naivna..a jesam :D
 
Ma nije problem sto se ljudi sa foruma kreshu-sta fali. I nije problem ako neko kaze-kresem se pa sta?
Nego su problem forumske zadusne babe koje takvu mogucnost negiraju i zgrazavaju se, a na forumu su okvasile vise jaja nego sto ima lampiona u Diznilendu.
 
mnogo ste bre dosadni...
ponude? pa sta! tvoje je da li ces da odbijes ili da pristanes...sta se koji q to tice bilo koga...
i ono sto je meni zanimljivo je da ljudi vise na ovom delu foruma gde se uglavnom prica o sexu i onda se zgroze na konkretnu ponudu...
ja u sexu ne vidim nista nemoralno...ko je ovde u stanju da kaze da ne voli da se yebe?
to mu dodje nekako normalno...
ali bas da visim ovde, prijavljujem koliko puta sam se yebala, s kim (naravno s deckom!!! oh boze!! s kim drugim???), u kojim pozama...dajte bre...to je samo moja stvar...i cenim da je to potpuno normalno..
i ovo pokazuje koja vam je glavna interesna sfera u zivotu...sta fali onda da vam neko ponudi sex?
na filozofiji cete verovatno dobijati ponude da diskutujete o odredjenim stvarima, na knjizevnosti cete dobiti cak i knjige (moj slucaj)....
mislim, sta pravite famu oko toga sto dobijate ponude ako ste stalno na ovom delu foruma?
i taj stav - ja sam postena sex bomba je smehotresan...
stalno neki lamenti o postenju, moralu...a izmedju redova prive ko se vise i bolje yebe...
to je kao da se izblajhas, natakaris na stikle, dekolte do pupka, tange koje vire, ne mozes da sastavis prosto-prosirenu recenicu i onda se zabezeknes sto te nije startovao profesor filozofije i sto niko sa tobom nece da prica o Niceu...
 
Mislim da je to vec postao neki stereotip da je muskarcev posao da da "ponudu". I onda se kao neke devojke zgrazavaju kad dobuju ponudu...a drugacije skoro da i ne mere. A i nije poenta u ponudi bitno je koliko i uopste jesi li te ponude prihvatila. Sama ponuda je nebitna, a i ne mora nista da znaci, ne garantuje ti uspeh, mada jesi na dobrom putu. Pogotovo ako ti (kao sto pretpostavljam) te ponude salju ljudi koji i ne znaju ni kako izgledas uopste. Prvo skoci pa onda reci hop.
 
otresita:
Koliko ste privatnih poruka sa eksplicitnom ponudom za seks dobili na ovom forumu??
Ja, za sada, cetiri.
svaka cast otresita.niko nije ocekivao ovoliko javljanja na 1 temu u roku od par sati !!1
a i nasmejao sam se iskreno i bogato komentarima !!!
mrzelo me da tizavirim u profil , al u svakom slucaju , BRAVO DETE !!!
 

Back
Top