hahaha srecan sam ja
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: hahaha srecan sam ja

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano hahaha srecan sam ja

Nemojte mi ljudi zameriti.Moram da se pohvalim.
    Posto sam ljubitelj automobila ali sludjeni fan citroena i proteklih godina bio izuzetno tuzan jer ova marka se gasila i utapala u masu drugih.
    Citroen se vraca na velika cvrata.Naime novi C6 za koji sam se upisao kao potencijalni kupac pre godinu dana.Imao sam priliku da vozim pre dva dana u Francuskoj.Moj poslodavac koji nas salje uvek na prezentacije za kolege i prijatelje uslisio je moju molbu i ja sam bio tamo.
    Sestica je citroen u svakom pogledu sirok napred nizak vrlo klinast forma koja nije prihvatljiva svima.Spljosten komforan luxusan i potpiuno drugaciji od svih.
    Naime ovaj auto je nastavak tradicije nakon ds.cx i xm.Ipak vozio sam ga samo par stotina metara jer je i bio prikazan samo zbog nekih novih tehnickih resenja.Tipa:Radarsko omatranj okoline sa svih strana vozila informacionog centra na vetrobranskom staklu,senzora na bazi lasera koji osmatra rad ociju i belezi umor istih.Komande gasa i kocnice na tocku upravljaca(doduse koncept jos uvek ne predvidjen za serijsku ugradnju)Automasko kocenje pri brzini od 80 kmh kada se naidje na sporije vozilo.Hidropneumatsko ogibljenje aktiva 3 koje umiruje vozilo pri ulasku u krivini.Radar koji belezi neravnine na dvadeset centimetara od tockova koji priprema sistem za amortizaciju na koji nacin najbezbednije i najudobnije neutralisati potres koji sledi za putnika.Tre ksenon i upravljanje u pravcu krivine i hiljadu drugih sistema kojie nisam mogao ukapirati.
    Mogu reci ladja je rodjena i vraca se na cestu.
    Jeftin nije ali ipak totalno drugaciji.

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Iako bi mnogi pomislili drugacije, za Citroen sam uvek imao velike simpatije i postovanje kao i za ljude koji su ga kupovali i razumeli a zbog toga i voleli. Respect 4 Bustura. Obzirom da se se u industriji prave vrednosti, pre ili kasnije ponovo pojavljuju, red je bio i da Citroen jos jednom zasija na nacin ( i sa modelima ) na koji samo on moze... :wink:

Sa srecom i da te sluzi u zdravlju i ( bar ) milion km...

Zainteresovan član Zagor BG (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: hahaha srecan sam ja

Citat Original postavio Bustura
    Nemojte mi ljudi zameriti.Moram da se pohvalim.
    Posto sam ljubitelj automobila ali sludjeni fan citroena i proteklih godina bio izuzetno tuzan jer ova marka se gasila i utapala u masu drugih.
    Citroen se vraca na velika cvrata.Naime novi C6 za koji sam se upisao kao potencijalni kupac pre godinu dana.Imao sam priliku da vozim pre dva dana u Francuskoj.Moj poslodavac koji nas salje uvek na prezentacije za kolege i prijatelje uslisio je moju molbu i ja sam bio tamo.
    Sestica je citroen u svakom pogledu sirok napred nizak vrlo klinast forma koja nije prihvatljiva svima.Spljosten komforan luxusan i potpiuno drugaciji od svih.
    Naime ovaj auto je nastavak tradicije nakon ds.cx i xm.Ipak vozio sam ga samo par stotina metara jer je i bio prikazan samo zbog nekih novih tehnickih resenja.Tipa:Radarsko omatranj okoline sa svih strana vozila informacionog centra na vetrobranskom staklu,senzora na bazi lasera koji osmatra rad ociju i belezi umor istih.Komande gasa i kocnice na tocku upravljaca(doduse koncept jos uvek ne predvidjen za serijsku ugradnju)Automasko kocenje pri brzini od 80 kmh kada se naidje na sporije vozilo.Hidropneumatsko ogibljenje aktiva 3 koje umiruje vozilo pri ulasku u krivini.Radar koji belezi neravnine na dvadeset centimetara od tockova koji priprema sistem za amortizaciju na koji nacin najbezbednije i najudobnije neutralisati potres koji sledi za putnika.Tre ksenon i upravljanje u pravcu krivine i hiljadu drugih sistema kojie nisam mogao ukapirati.
    Mogu reci ladja je rodjena i vraca se na cestu.
    Jeftin nije ali ipak totalno drugaciji.
    Da li sam donosi pivo iz dragstora? Ukoliko dobro čitam ostalo je sve u redu. Neka je sa srećom!

Slične teme

1. Hahaha
    Autor Zool u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 12.07.2006., 13:49
  2. Hahaha...
    Autor Otisao sam... u forumu Strip
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.07.2006., 00:07
  3. HAHAHA.... BK SE VRATIO!!!!!!!!!! 8 )
    Autor TOMAX_2006 u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 26.05.2006., 21:53
  4. hahaha...pogledajte ovo.
    Autor d4ch4 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 03.12.2004., 10:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku