Kako bi ste reagovali?

loop:
Da Vam stigne na Vas mobilni sms poruka gde reklamiram svoj sajt.

Da li bi ste ga pogledali, ili bi ste shvatili to kao spam :?:

to sad zavisi od mnogo cega , npr . da li je sajt erotic ili naucni , tj. da li me zanima tema sajt , teme koja su nezanimljive i idu u nedogled su za mene spamovi , spam je takodje "kupite kod nas " , " Primajte mailove za 25 dolara" i slicno . tako da ako tvoj sajt ima pravi nsalov i temu , verovatno da cu ga pogledati.
 
pa nije ni erotski, niti bi nesto profavao na tom sajtu.

Cisto bih polao link preko sms , mozda i neko objasnjenje jer sajt ima raznovrsan sadrzaj ali bih napisao samo

zdravlje,horoskop,dizajn,programi,igrice,film,nagradna igra,free sms...

i ispred toga ulp sajta.

E sad se plasim da to neko ne shvati kao spam (sto u sustini i jeste, jer niko nije trazio takav sms, osim kad bi islo preko mobtelovog servisa gde oni imaju prijavljene korisnike koje placaju za citanje takvih poruka, ali to bi onda bilo extra skupo.

Da li bi to kod nekoga izazvalo ravolt da bas zato ne poseti sajt

:?:
 
naravno da je spam, osim ako se mi licno ne bi negde prijavili da zelimo da primamo sms tog tipa, kao sto si i sam napisao (fazon news letter-a) onda je ok

sve stp ne zelis da primas je spam, pa cak i obavestenja providera o novim uslugama
 
loop:
-NI-
E sad se plasim da to neko ne shvati kao spam (sto u sustini i jeste, jer niko nije trazio takav sms, osim kad bi islo preko mobtelovog servisa gde oni imaju prijavljene korisnike koje placaju za citanje takvih poruka, ali to bi onda bilo extra skupo.

Da li bi to kod nekoga izazvalo ravolt da bas zato ne poseti sajt

:?:
kad ispod brisaca uocim neki papir(ic) odmah me spopadnu crne misli, pa kad pridjem i vidim i da je reklama za golu ribu za dz mi se ne dize :D . hocu ti reci da svaki takav reklamni potez prvo izaziva negativne emocije i ondaK tvoj sadrzaj mora biti duplo privlacniji da bih na njega pozitivno reaogovao. Znas li kad bi kupio Cilitbang - nikad, zbog Zorana Petrovica :wink:
licno mislim da bi vise postigao kvalitetom na sajtu a onda reklamom od uha do uha da korisnici prenose iskustva :lol:
pzv.-
 
спам дефинитивно...сад свако даје неке примере, па реко `ајде и ја - то ти је као кад гледаш атлетику или СП у фудбалу, па ови на ТВу почну да тупе са рекламама за јеленка. :wink: ево мени се смучило то пиво баш због глупе рекламе, :evil: а раније кад попијем неко пиво - у 90% пијем јеленка... :wink:
немој људима никад онако на силу да нудип нешто што они неће...можеш само контра ефекат да изазовеш. :idea:
 

Back
Top