Novi Sacramento Kingsi

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Iako prelazni rok jos nije komletiran, S acramento je formirao zanimljivu ekipicu...tim za koji smo svi navijali 3-4 godine se odavno raspao, zadnji play-off sam cak gledao bez ikakvih emocija, tragikomicna su bila ona soliranja Bibija i Moblija...a Stojakovic je sa ovim zadnjim potezom vezanim za repku definitivno izgubio ono sto je imao kod ljudi...medjutim, oni su ponovo sklepali nesto zanimljivo, a nova ekipa, ne racunajuci klupu koja nije skroz formirana, izgleda ovako:

PG Mike Bibby
SG Bonzie Wells
SF Pedja Stojakovic
PF Shareef Abdul-Rahim
C Brad Miller

zanima me sta mislite, svakako nije za titulu, ali solidan play-off tim, zar ne?
 
Mene samo zanima kako oni misle(mislim na gazde),i da li misle da osvoje titulu,kad su uništili onakav tim. Razumem da se tim menja kad dostigne neki svoj maksimum, ali ovi ga preteraše.
Bivši tim:
PG:Bibby ili Jackson
SG:Christie
SF:Stojaković
PF:Webber
C:Miller ili Divac

Trejdovali su sasvim solidnog Kristija za kao boljeg i mlađeg Moblija, a sad im otišao i Mobli, tako da su ostali bez obojice.
Pustili su Vebera koji je bio glavni u timu. Imali to smisla(osim ako je u pitanju svađa,što sumnjam, onda nema).(Čitam negde, kaže Webber nije zadovoljan u Filadelfiji jer Ajverson previše dribla i igra sve sam). Kada će San Antonio pustiti Dankana ili Minesota Garneta, ili Majami Šekila. Nikad.
Evo samo ovog leta su promenili pola tima:
Jackson, Ostertag otišli
Wells, Abdul-Rahim došli(Doduše mislim da su našli dobre zamene, možda čak i profitirali sa Rahimom)

Kad se sve sabere, imaju za sada samo prvi tim, zamene skoro da nemaju.
Zamene su:
Songaila-ako je ostao, govorilo se da će otići
Njihovi pikovi sa drafta-ne znam ko su
Ako su ostali prošlogodišnji pikovi-ne znam
Po svemu sudeći mislim da su toliko promenili tim koji je svojevremeno pobeđivao i ONE Lejkerse. Ne mogu reći da su ga BAŠ ojadili, ali su ga, sigurno oslabili. Moja prognoza je da će biti bleda senka tima iz prethodnih par godina.Alex.L
 
snaja88:
Pedja im je najbolji poenter, Bred je jednostavno odlican u svemu,Bibija ne racunam ionako stalno igra sam, za Sarifa i Bonzija ne znam (kakav je on igrac?Jel ima fanova Portlanda?)

Daj bre mala osvesti se. Zalosno je ako je Pedja najbolji poenter, On svojih 90 % koseva da do 3 cetvrtine, a u zadnjoj ima procenat od 10 % ili sutne samo dve lopte. Pedja je dobar igrac, ali ne toliko koliko ti zamisljas. To sto si ti klinacki napaljena na njega pokazuje da ne mozes objektivno da sagledas pedjinu igru. "Bred odlican u svemu"?! Dobar je u napadu, ali ima ocajan odraz. Bonzi je dobar ali problematican igrac, koji igra dobro odbranu ali je mnooogo problematican. A onaj Adelman nema autoriteta ni pionire da vodi. Serif je dobar u napadu, dobar skakac, ali kako kazu previse sebican i koliko vec igra a ja mislim 7 sezona nije dosao do plej ofa.
Sve u svemu, nista posebno, isti su kao i prosle sezone, mozda malo slabiji. Krajnji domet je polufinale zapada.
 
Ja se zalepio za tebe?! Gresis silno, nemam ja nista sa tobom, nego mi ide na zivce to sto ne mozes objektivno da pogledas kvalitete i mane Pedje, vec ti je on savrsenstvo bez mane, a covek je daleko od toga. Jos znam da si i na b92 dizala Pedju u nebesa, i da si se svadjala sa svakim ko nema isto misljenje kao ti. Klasnicno tinejdzersko zaljubljivanje u poznatu licnost. ODrasti malo...
P.S. Ja NISAM Torkan, nego Tokan kao sto pise...
 
Abdul-Rahim nije los igrac, ali igra toliko vremena u NBA, a jos uvek nije odigrao nijednu playoff utakmicu. Svaki tim gde je igrao (Vancouver, Atlanta, Portland) tim je uvek gubio. A kad vidim da ce on i Bibby ponovo igrati zajedno setim se kad su njih dvojica igrala zajedno u Vancouveru, pa Grizzlies su bili najgori tim u ligi. Nakon toga Bibby je menjan u Sacramento za Williamsa, Abdul-Rahim je menjan u Atlantu za Gasola i Memphis (tim je u medjuvremenu preselio iz Vancouvera u Memphis) je postao playoff tim.
 

Back
Top