SILA nova Turska serija

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335
sila-serija-300x158.jpg


Sila 76 epuzoda ...
Sila je odrasla u Istanbulu u bogatoj porodici ne znajuci da oni s kojima zivi zapravo nisu njena prava porodica.
Silin rodjeni brat Azat zaljubit ce se i pokusat pobjeci sa sestrom jednog od aga u Meridinu, ali plan im neće uspjeti.
Kako bi izbjegli smrtnu kaznu, koja je po tamosnjim obicajima vazila za sve one koji ne postuju zakon i tradiciju.
Silina porodica ce dobiti ponudu da njihov aga Boran ozeni sestru Azatovu.

Tako pocinje ova lijepa serija cudno seckana i odugovlacena .Nista za to gledacu je i dolaziti na temi da komentarisemo tok serije i sve sto nam bude interesantno.

 
Ja je pratim... kad ne stignem na pinku, gledam na netu. I onda ne mogu da pohvatam sta pustaju na pinku, jer nesto jako seckaju... po obicaju.
Serija mi se dopada, prva turska koju gledam (ne racunam Ezela, jer ga nisam celog odgledala)
 
DD:
Ovde ljudi slabo gledaju Silu... Na drugom forumu sektasi..

Ovdje se svi koje pitam ...Gledate li Silu neckaju kao ne gledaju a sva imena iz serije znaju bolje od mene.
Tema je dobra sustina je poznata narocito Balkanu a sto je pakovanje iz Turske meni ne smeta cak sto vise dopalo mi se .
Moja baba je svog muza prije braka poznavala dva sata u jednom vidjenju .Izrodila mi mog oca jos tri brata i sestru.
Njihova ljubav je bila obostrana i jaka.Postovali su se uvazavali i ako na crnogorskom kamenu bez konfora odzivjeli svoju nekad laku nekad tesku bajku iliti ROMAN.
 
Poslednja izmena:
Posto gledam i Silu i Izgubljenu cast uporedno moram da se osvrnem na jednu smesnu cicnejnicu - TV Pink tako gledana, mocna i sta ti ja znam televizija, prati u sekund kada na TV Prvoj puste reklame, da brze bolje puste i oni (da se gledaoci slucajno ne zagledaju u seriju na Prvoj). Bukvalno prekidaju seriju i glumce u pola recenice. presmesno. a ovamo se hvale kako su gledani, ne moze im niko nista..

Inace serija Sila je onako, za sada prosek ni dosadna ni preterano zanimljiva.
 
kao prvo pink moze samo da se hvali za gledanost posto svako kome se stvarno gleda serija ce da ode na net i da gleda do mile volje a ne da se smara sa pinkom i sa njihovim reklamama i seckanjem od jedne serije gde prave dve tri

Znam da od reklama imaju korist i to ne malu ali su ga pretjerali narocito na PINKU.
Jesu marijana smijesni ali dosadni, nuzno zlo .
Setija bi bila zanimljivija da je upakuju u bar 80 nastavaka i da nas pri tom ne smaraju reklamama.
 
Tanki špriceri umeju biti i opasni, a i lako se navići na istez:)

Pocnes pratiti Silu udes joj u dom u dusu .Zena si ko i ona volis patis i radujes se .Obicaji su posebna prica .nacin kako brat tretira sestru .Kako sestra voli brata.
Ima serija i svoju poruku, poucnu .Nesto je posebna meni je prijala .Rekla sam u pocetku teme da cu da pijem taj tanki spricer i pila sam ga i nije mi zao .
 
Ja još uvek odolevam da ne pogledam sve na "tabanku" ovi sa pinka stvarno jako skraćuju epizode. Trajaće sigurno do leta, ne znam da li ću imati nerve za to, a opet, volela bih da to sve lepo odgledam na tv ekranu. Mene je privukla ta priča o sudaru različitih svetova i kultura a sve u jednoj zemlji. Ne znam da li igde ima toliko različitosti na jednom mestu kao u Turskoj. Gledala sam još i seriju -kako vreme prolazi- i potpuno me oduševila. Glumci su im odlični, čak i klinci kao da su školovani glumci.
Nego, ko vam se sviđa od ostalih likova u seriji? Mene je potpuno oduševio Boranov -keko- divan lik.
 
Ja sam pogledala par epizoda,ali nesto nisam odusevljena.Moja mama gleda..Ono sto mi nije jasno,iz tih par epizoda je-zasto puste jednu epizodu,pa onda na sledecoj vrate 50 % prosle...onda puste ono "gledacete" 15 min...pa sledecu epizodu opet pocnu od 50 prosle.. :eek: WTF???!!
 
Ja sam pogledala par epizoda,ali nesto nisam odusevljena.Moja mama gleda..Ono sto mi nije jasno,iz tih par epizoda je-zasto puste jednu epizodu,pa onda na sledecoj vrate 50 % prosle...onda puste ono "gledacete" 15 min...pa sledecu epizodu opet pocnu od 50 prosle.. :eek: WTF???!!

Uh to i mene nervira, lako moguće da ću preti na net da gledam baš iz tog razloga, ponekad ne znam dal sam pošla il sam došla kad krene epizoda.
 
Večeras gledam epizodu gde se Sila i onaj njen aga sreću posle svih čuda i vole se, ama baš se vole, ali samo dodirom i pogledom, ima li to igde do u mojoj mladosti da pogled i dodir govore više od fizičke ljubavi, daj ne budimo prosti,ne budimo hipokrate, sex je u pitanju, ali ona je u tuftnastoj haljini sa sve kaišem, kako uveče, tako i ujutro. Znam da sam zastarela i demode, ali ljudi, zar "stanija, soraja" i njima slične mogu da izazovu bilo kakve emocije sem seksualnih, to mi je van pameti, ljubav tu nema šta da traži.
 

Back
Top