[?!] SUDIJA U SLUČAJU MIŠKOVIĆ, SMENJEN S MESTA PREDSEDNIKA SPECIJALNOG SUDA

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
?!:
SUDIJA U SLUČAJU MIŠKOVIĆ, SMENJEN S MESTA PREDSEDNIKA SPECIJALNOG SUDA

Odluku doneo kolegijum sudija

http://trojka.rs/vesti/crna-hronika...-smenjen-s-mesta-predsednika-specijalnog-suda

Vladimir Vučinić, sudija Specijalnog suda koji sudi Miroslavu Miškoviću, vlasniku "Delta holdinga", smenjen je s mesta predsednika Posebnog odeljenja Višeg suda u Beogradu, ali nastavlja da sudi Miškoviću, objavila je današnja "Politika" a prenosi Tanjug.

http://trojka.rs/vesti/crna-hronika...-smenjen-s-mesta-predsednika-specijalnog-suda

(Šariću se presuđuje dan pred Novu godinu ŠARIĆU SE PRESUĐUJE DAN PRED NOVU GODINU)
http://trojka.rs/vesti/crna-hronika/saricu-se-presudjuje-dan-pred-novu-godinu

Odluku je, kako navodi list, doneo kolegijum svih sudija tog odeljenja.

Prema novom godišnjem rasporedu, koji je saopštio vršilac funkcije predsednika Višeg suda Aleksandar Stepanović, sudija Vučinić neće više biti predsednik tzv. Specijalnog suda. On će ostati sudija tog suda i nastaviće da sudi u postupku protiv Miškovića, slučaj ubistva hrvatskog novinara Ive Pukanića, kao i za pobunu u JSO.

Sudija Vučinić obratio se prethodno Visokom savetu sudstva u vezi s pritiscima kojima je bio izložen kada je odlučio da Miškoviću privremeno vrati pasoš, radi putovanja u London, podseća list.

Vučinić se, prema saznanjima "Politike", požalio da je Stepanović zahtevao od njega da opozove odluku o vraćanju pasoša Miškoviću, što je Vučinić odbio, uz objašnjenje da je njegova odluka zakonita i da ju je doneo na osnovu procene stanja u predmetu.

Sudija Vučinić potvrdio je "Politici" informaciju da je o pritiscima obavestio VŠ, ali nije želeo da komentariše razloge zbog kojih je smenjen.

WTF?! :smeker:

_nobody_
 
Kako se usudio suditi i donositi odluke po zakonu? Zar on ne zna ko je zakon u ovoj zemlji?
Da nije strasno ovo bi zaista bilo smesno. Odosmo mi u diktaturu bez premca.
Znam sad da ce SNS-ovci da mi prebace zalagaje za pljackasa Miskovica.
Ja samo tvrdim da je hapsenje Miskovica najobicnija predstava za lakoverne. Da je Vucic zaista hteo da nesto uradi on bi odavno doneo Zakon o ispitivanju porekla imovine i napunio budzet od svih "Miskovica" koji bi sami morali na sudovima dokazivati odakle im sve sto imaju.
 
Da je Vucic zaista hteo da nesto uradi on bi odavno doneo Zakon o ispitivanju porekla imovine i napunio budzet od svih "Miskovica" koji bi sami morali na sudovima dokazivati odakle im sve sto imaju.

To sto predlazes je izuzetno opasno po njegovo zdravlje... Mogao bi da popije ledeni metak, a to on nikako ne bi hteo... Razumem ga, savrseno! :zelenko:

_nobody_
 
Kako se usudio suditi i donositi odluke po zakonu? Zar on ne zna ko je zakon u ovoj zemlji?
Da nije strasno ovo bi zaista bilo smesno. Odosmo mi u diktaturu bez premca.
Znam sad da ce SNS-ovci da mi prebace zalagaje za pljackasa Miskovica.
Ja samo tvrdim da je hapsenje Miskovica najobicnija predstava za lakoverne. Da je Vucic zaista hteo da nesto uradi on bi odavno doneo Zakon o ispitivanju porekla imovine i napunio budzet od svih "Miskovica" koji bi sami morali na sudovima dokazivati odakle im sve sto imaju.

Болдовано је 100% тачно И ЈЕДИНО МОГУЋЕ - све остало су јадни и бедни фолови........
 

Back
Top