Sestra mog drugara

smarach

Zainteresovan član
Poruka
138
Svidja mi se sestra od mog druga. pricao sam sa njim o tome i on kaze da mu ne bi smetalo da budemo zajedno, ali da nase prijateljstvo vise ne bi bilo isto...jer samnom ne bi mogao vise da prica o devojkama, sex-u i blabla
imali ste slicna iskustva?
 
pa nisam ni mislio da mu pricam o tome...
zanima me kako bi to uticalo na nase prijateljstvo, on kaze da vise ne bi bilo to to.
a nisam u fazonu da izgubim tako dobrog drugara zbog devojke pa makar i bila tako super
 
ja bih se klonio te varijante da sam na tvom mestu... ovo sto si spomenuo da sa njim neces moci da pricas o devojkama je najoptimisticnija prognoza. Razmisli o mogucnosti velike svadje tebe i nje posle nekog vremena... Morao bi da se nelagodno osecas kod njega, ako sretnes nju, doveo bi druga u neugodnu poziciju, da se mora prikloniti nekome ako to pukne, znaci da bi morao da bira koga ce da osudi za neuspeh i eventualno povredjene u vezi, itd...

stay on the wild side...
 
Ako ste najbolji drugovi, to bi trebalo da znaci i da te cijeni kao osobu, a samim tim da mu bude i drago sto je njegova sestra s nekim takvim, s nekim u koga ima povjerenja...
I ti bi bio pazljiviji u ophodjenju sa njom, nego sa nekom drugom djevojkom...
To su neke od dobrih strana...
Lose...? Da, to sto bi se medjusobno ustrucavali da se u nekim aspektima vasg odnosa, ponasate kao prije...
Mada, ima svakakvih ljudi...
Znam dvojicu likova - zet i surjak (tako se valjda to zove) koji zajedno idu u k_urvanje, odnosno pokrivaju jedan drugog...
Eto, tog surjaka ne samo da nije briga sto mu sestru vara njen muz, nego mu i pomaze u tome... :?
 
smarach:
pa nisam ni mislio da mu pricam o tome...
zanima me kako bi to uticalo na nase prijateljstvo, on kaze da vise ne bi bilo to to.
a nisam u fazonu da izgubim tako dobrog drugara zbog devojke pa makar i bila tako super

ja ti preporucujem nemoj, znam jedan slucaj bili su najbolji prijatelji jedan bez drugog nijesu mogli ni minut posjecivali su se redovnoi onda je ovaj jedan se smuvao sa sestrom ovog drugog doslo je do konflikta tako sa su na sud zavrsili zbog tuche i krsenja javnog reda i mira obojica su kaznjeni po 800€.
 
to je dobra fora za suraka i zeta, znam jednog tipa koji ima istu takvu situaciju.
Ma ja znam da bi me drugar ubio da kada bi je ja varao, ali nisam ja u tom fazonu!!!
najbolje bi bilo kada bi sada na povratku kuci upoznao neku super cicu i onda ne bih imao ovakvih problema
 
smarach:
to je dobra fora za suraka i zeta, znam jednog tipa koji ima istu takvu situaciju.
Ma ja znam da bi me drugar ubio da kada bi je ja varao, ali nisam ja u tom fazonu!!!
najbolje bi bilo kada bi sada na povratku kuci upoznao neku super cicu i onda ne bih imao ovakvih problema

ma ima tih kokosaka na tonu dje bas drugovu sestru da muvas nije fora stvarno.
u redu da si sa njim neki malo gori drug pa ok da ste se npr upoznali preko nje to bi bilo vec nesto drugo ali ovako ne ide.
 
i ja sam dosao do zakljucka da je bolje da je ne diram.i onda mirna voda 8) 8) 8)
trebalo bi uskoro da izadjem sa njom cisto bezveze na kafu, bez neke ideje da je muvam...
ali sta ako ona bude ta koja ce krenuti prva, onda sam obrao bostan.ode moja taktika :shock: :shock: :shock: :roll:
 
smarach:
i ja sam dosao do zakljucka da je bolje da je ne diram.i onda mirna voda 8) 8) 8)
trebalo bi uskoro da izadjem sa njom cisto bezveze na kafu, bez neke ideje da je muvam...
ali sta ako ona bude ta koja ce krenuti prva, onda sam obrao bostan.ode moja taktika :shock: :shock: :shock: :roll:

e ako krene prva "Ti se moras branit" a znas sta je najbolja odbrana pa izvoli.
 
ma ajde bre samo napred nikad se ne zna mozda bidne i svadba!!!jesi li gledao grlom u jagode???pa ne mora da znaci da ce te prestati da pricate o ribama,a i sta fali ipak to je samo prica- nece te buraz njen zbog toga ubiti-ipak se kapirate!!!bitno je da budes sa onom koju volis bez obzira sto je sestra tvog druga-sta ces ne mozes da biras u koga ces da se zaljubis-ljubav dolazi sama od sebe!!!
 
smarach:
Svidja mi se sestra od mog druga. pricao sam sa njim o tome i on kaze da mu ne bi smetalo da budemo zajedno, ali da nase prijateljstvo vise ne bi bilo isto...jer samnom ne bi mogao vise da prica o devojkama, sex-u i blabla
imali ste slicna iskustva?

Znas kakav je bio slucaj samnom ja sam se sa jednim deckom non-stop svadjao nekoliko put i pobio jednom sam dobio takve batine od njega i njegovih drugova da cu ih pamtit dok sam ziv (mada mu nijesam ostao duzan)e sta se desava on ima sestru san snova brate te ljepote ti opisat ne mogu sa njom sam u dobrim odnosima ali on stoji izmedju nas i zbog njega ne mogu da se smuvam sa njom jer bi jos vise zagovnali, sta ja radim, ja sam njega na tako prost nacin kupio da je to uzasno ja se malo povucem ono aj brate bilo i proslo pricam mu kako sam dobio novi comp sa brenerom skenerom ovim onim i on se nalozi na to kod mene svaki dan dolazi prcka ponesto snima neke cd i ja mu uhvatim sestru a on se ni malo ne buni no ta veza nije dugo ni trajala ona je otisla u drugi grad ja za Njemacku ali nebitno vazno je da sam sa ovim klipanom iscistio racune i sad kad se god sretnemo odlicno je pitanje cak smo i za novu godinu bili zajedno i on i njegova sestra i ja.

komadic "hleba" i lijepa rijec smiruju i najbjesnijeg psa.
 

Back
Top