AUTO ZA POCETNIKA

Hm...tesko. U svakom slucaju nesto da je u sto boljem stanju tj da je dobro ocuvan. Obracaj paznju i na detalje enterijera i eksterijera, jer ako vlasnik ne obraca paznju na to, verovatno ga nije ni odrzavao kako treba (a pogotovo nije menjao ulje). Najbolje bi bilo kada bi uzeo od nekog poznanika, prijatelja...
Za te pare, bolje je uzeti i juga u odlicnom stanju (pogotovo 65efi), nego neki strani a da je los. Imaj na umu da uzimas dosta star auto, pa budi spreman da das jos para za popravke u startu kojih ce sigurno biti (ulje, filteri i kaisevi su neizbezni).
Za te pare mozes da uzmes BMW 318 '86. godiste metalik, spusten - lep (moj drug bi ga prodavao), ali zapitaj se zasto je toliko jeftin. Odrzavanje je skupo, a i trosi poprilicno. Ja bih se opredelio za neki ekonomican auto, ali opet kazem u sto boljem stanju. Jugo, golf 1, kadet kockica od nekog penzionera - pun pogodak! Ako se pomucis, mozes i korsu, suzu, polo, fiestu, eskorta ili cak sieru (zasto da ne, komsija je ima i odlicno ga sluzi iako je star), pezo 309 ili 205.. Obavezno probaj auto, pa kod mehanicara, pa kod limara na proveru...
Srecno!
 
za pocetnika kao sto si ti veruj da je najbolji jugo i ako ga udaris nece ti biti mnogo zao imas delova gde oces i jeftini su lak je za voznju zavuces ga de oces u gradu nije dugacak lako se okrece sve u svemu mozda najbolje sesenje za pocetnika kao sto sam rekao i kad ga udaris nije tri mnogo zao
 
imas ferari 458 italia i ostane ti kusur da ga budzis :)
ferrari-458-italia-1.jpg
 

Back
Top