Informacija

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.369
Ljudi setite se one godine kada je PARTIZAN u EVROPI naleteo na lacio! Ali ne prosle nego pre par sezona kada je u RIMU bilo 0-0 a u BEOGRADU 2-3 i Lacio prosao dalje!

Molim vas ako se secate recite mi ko je tada dao prvi gol za partizan na mecu u Beogradu ! Tacnije interesuje me ko je dao prvi gol za partizan!
 
Guliverr:
Ljudi setite se one godine kada je PARTIZAN u EVROPI naleteo na lacio! Ali ne prosle nego pre par sezona kada je u RIMU bilo 0-0 a u BEOGRADU 2-3 i Lacio prosao dalje!

Molim vas ako se secate recite mi ko je tada dao prvi gol za partizan na mecu u Beogradu ! Tacnije interesuje me ko je dao prvi gol za partizan!

Partizan - LAZIO 2-3
Coupe des Coupes 1998-99 1/8 de finale - 5.11.1998.
Partizan: Damjanac, Rasovic, Savic, Krstajic, Gerasimovski ...
 
Ali-G:
Guliverr:
Ljudi setite se one godine kada je PARTIZAN u EVROPI naleteo na lacio! Ali ne prosle nego pre par sezona kada je u RIMU bilo 0-0 a u BEOGRADU 2-3 i Lacio prosao dalje!

Molim vas ako se secate recite mi ko je tada dao prvi gol za partizan na mecu u Beogradu ! Tacnije interesuje me ko je dao prvi gol za partizan!

Partizan - LAZIO 2-3
Coupe des Coupes 1998-99 1/8 de finale - 5.11.1998.
Partizan: Damjanac, Rasovic, Savic, Krstajic, Gerasimovski ...

A evo ti i ko je dao golove...
Partizan Belgrade - LAZIO ROMA 2:3 (1:1)
(Krstajić 18, I. Iliev 85 - Salas 43 p, 76, D. Stanković 67)

Poseti ovu stranicu, http://web.infinito.it/utenti/a/archiviolazio/CCott_R.htm , i nadam se da ćes naći ono što te zanima...
:)
 

Back
Top