prijatelji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

di

Gost

OVA TEMA NE MOZE DA SE PODVEDE POD NEKU DEFINICIJU ILI STALNOST JER JE STVARNO SVE U ZIVOTU INDIVIDUALNO!IMAM NAJBOLJEG DRUGA JOS IZ PRVOG RAZREDA OSNOVE,DANAS IMAM 19 GODINA I MI DO DANA DANASNJEG OSTALI SAMO PRIJATELJI!ALI TO SMO POSTIGLI JER SMO UVEK BILI DISTANCIRANI,A FIZICKI SE NIMALO NE PRIVLACIMO-NI ON MENE NI JA NJEGA!O TOME PRICAMO OTVORENO![/b]
 
Jao pa ova ima godina otprilike kao ja, sada, kako je to divno :D

Do sad su se verovatno posvađali i ne pričaju jer je on ipak pokušao da je kresne. Na kraju.
 
Mene je moj najbolji drug pokusao da kresne, mada smo bili mladji od 19, i posto sam "lakog morala", to mu je i uspelo, i jos smo zajedno, mada sad njegov najbolji drug pokusava da me kresne , a ja pokusavam da izgradim neku etiku i ostanem verna... Zlo i naopako. Htela sam da otvorim temu o tome, ali onda bi sav ovaj divan forumaski svet rekao da definitivno nisam zdrava, posle svega....
 
Jao ne staj mi na muku, kakva strategija, nemam strategiju, nemam ni plan B. Bauljam onako bez cilja ovih dana, bezim i od njega i od njegovog druga, mrzim ceo muski svet... grrrr, podavili se svi.... dabogda. Ih kakva sam seljancura.
 
Jao ne staj mi na muku, kakva strategija, nemam strategiju, nemam ni plan B. Bauljam onako bez cilja ovih dana, bezim i od njega i od njegovog druga, mrzim ceo muski svet... grrrr, podavili se svi.... dabogda. Ih kakva sam seljancura.

Promenis grrrr u le prrrr za pocetak. ;)
di:

OVA TEMA NE MOZE DA SE PODVEDE POD NEKU DEFINICIJU ILI STALNOST JER JE STVARNO SVE U ZIVOTU INDIVIDUALNO!IMAM NAJBOLJEG DRUGA JOS IZ PRVOG RAZREDA OSNOVE,DANAS IMAM 19 GODINA[/b]

E ko da je znao/la da ce tema trajati 5 god i vise. :lol:
 
Poslednja izmena:
Jao ne staj mi na muku, kakva strategija, nemam strategiju, nemam ni plan B. Bauljam onako bez cilja ovih dana, bezim i od njega i od njegovog druga, mrzim ceo muski svet... grrrr, podavili se svi.... dabogda. Ih kakva sam seljancura.
EJ, polako! Nemoj to "podavili se SVI"!
Treba nesto i za nas koje se nismo razocarale u muski rod da ostane neshto...Stvarno....:rotf:
 
ej meni je uveche stiglo da je on "njegov najbolji drug" a ovamo pokusava da te kresne pa onda mu bash i nije neki drug ili su to neka moderna shvatanja bash se covek usrecio niko ga nece i svi mu rade iza ledja??? :( izvini ne moralishem necu ali onda mu bash i nije najbolji drug ili drug moze a prijatelj to nece mada i meni se cini da sam ko ti ali ne drug nego neki imaginarni ljdui
 
Menna, poslušaj mene jer sam izuzetno lep, veoma opterećen i emotivno-socijalno "pomeren" , ali nadasve pametan.

Ako sada imaš oko 20 i nešto godina, možda 25 (po onome što sam ispratio na temi)
i već si se sexala sa tim prijateljem a to nije "poremetilo" vaš odnos,
to znači da ste usklađenih moralnih sklopova, to jest da niste kao mnogi koji
se ceo život plaše da ih neko ne vidi "ovakve ili onakve" pa im život prođe u "nošenju maski"
a nikad se ne opuste i dožive nešto lepo.

Ja mislim da ako ste sve troje lepi i bez fizičkih mana zbog kojih bi trebali da se stvarno krijete,
treba da se skinete goli, eventualno da trgnete po neku čašicu preferiranog alkohola zbog opuštanja, i da uživate u svojim telima, jer već za pet godina, empirija i statistika kažu, mogli bi da se kajete jer ćete tada biti lošiji nego sada , u smislu kvaliteta tela.
 
Mene je moj najbolji drug pokusao da kresne, mada smo bili mladji od 19, i posto sam "lakog morala", to mu je i uspelo, i jos smo zajedno, mada sad njegov najbolji drug pokusava da me kresne , a ja pokusavam da izgradim neku etiku i ostanem verna... Zlo i naopako. Htela sam da otvorim temu o tome, ali onda bi sav ovaj divan forumaski svet rekao da definitivno nisam zdrava, posle svega....
Ma, pusti etiku...............Mogu li ja da ti postanem najbolji drug?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top