Reputacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.101
... Kada mi postovi (a i reputacije) nestanu kada se tema obriše ????
Dragi mi je rekao da postovi "volšebno" nestaju jer je u njima citat kažnjenog ili obrisanog posta,
ali zbog čega mi nestanu postovi (broj) zbog toga što je tema obrisana, a ja nakuckala 10-20-30 postova na toj temi
pa još i "zaradila" i poneku reputaciju ?

Korektno bi bilo da ostane makar broj postova i reputacije iako je tema obrisana ....
 
repka.JPG



Mrdnulo... Moze lock :P Hvala moderatorko, princeza iz Medjuzemlja...

Mada ako smem da primetim, malo je sebican sistem za repke.
 
Poslednja izmena:
Ko zasluzi i dobije...sad sta, to zavisi od toga sta zasluzi.
А шта је то толико теби важна репутација? Није ваљда да си на Форуму само ради репутације.
Пиши примерене коментаре а репутације долазе саме по себи.
 
koju poruku sam ti obrisao?

da..ima u podesavanjima ali u ranijem softveru sam stavio da je obavezna..morala si da odaberes pol jer u suprotnom ne bi mogla da dovrsis registraciju..u ovom nisam stavio kao obaveznu stavku i ne moras da uneses...odnosno po defaultu ti je "nije odabrano"
 
koju poruku sam ti obrisao?

da..ima u podesavanjima ali u ranijem softveru sam stavio da je obavezna..morala si da odaberes pol jer u suprotnom ne bi mogla da dovrsis registraciju..u ovom nisam stavio kao obaveznu stavku i ne moras da uneses...odnosno po defaultu ti je "nije odabrano"

Meni sasvim odgovara "nije odabrano", ne volim previše informacije ispod avatara.
Obrisao si mi deo poruke, gde sam pitala hiru zašto ona nije stavila pol, ako ga već očekuje od drugih?
564644
 
prvo to nije brisanje nego editovanje

drugo..odakle ti da sam to ja radio?
rekoh ti odavno..pretpostavka je majka svih nesporazuma a ti preterano pretpostavljas.

Ti i ja smo ovde pisali, pa mi nije palo na pamet da neko drugi edituje postove, tim pre što niti sam koga uvredila,
niti prekršila pravilnik. Samo sam postavila pitanje hiri.

Citirala sam je dva puta u jednom postu, jedan citat je obrisan.
Obzirom da si sam rekao da ćeš modove obavestiti da prilikom editovanja napišu članu zašto su to uradili,
a ja nisam dobila obaveštenje, mogu li da znam zašto mi je editovan post?
 
nemam pojma..nisam ja editovao a to uputstvo za modove je za premestanje tema a ne za editovanje.

Pošto se zbog novog softvera više ne vidi ko je editovao post, (iako samo to tražili na Test forumu),
a ti to vidiš, molim te da pitaš dotičnu osobu i zamoliš je da me obavesti.

Odnosi se i na editovanje i brisanje, ne samo premeštanje.
Hvala!
 
videcu da uvedem i pravilo de se korisnik obavesti i kad se edituje poruka

cek da se nasmesim za screnshot koji ces da napravis zbog ove moje izjave :smeker:

Kao prvo želim da znam zašto je gornji post editovan.
Neka se oglasi ko je editovao, ako nije problem.

Dlugomir i ja smo već isprobavali tu mogućnost, kada se post edituje, mod napiše zbog čega je editovan
post i to stiže sa ostalim obaveštenjima na zvoncetu, ne kao pp.

Kad si sređivao zube? :rotf:
 
A što mi obrisa poruku? :lol:

Poruka nije obrisana vec editovana , jer na njen post koji nije bio upucen tebi nego adminima

pf mislim da je tema o novom forumu trebalo još da ostane

ne vidi se odmah ko je muško a ko žensko, možda biste mogli da izvučete :think:

Tvoj odgovor,nije bio dobronameran vec si joj drzala predavanje i kritikovala je
 
Poslednja izmena:
Poruka nije obrisana vec editovana , jer na njen post koji nije bio upucen tebi nego adminima

Tvoj odgovor,nije bio dobronameran vec si joj drzala predavanje i kritikovala je

Koliko znam forum je javno mesto gde svi mogu da pišu i iznesu svoje mišljenje.
Gde se to vidi da moj odgovor nije dobronameran? Tvoja lična procena?
Niti sam je kritikovala, niti držala predavanje, postavila sam joj pitanje, uostalom, s njenim drugim pitanjem/predlogom
sam se složila.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Na njen post koji nije tebi upucen i nema veze sa tobom

pf mislim da je tema o novom forumu trebalo još da ostane
ne vidi se odmah ko je muško a ko žensko, možda biste mogli da izvučete :think:

Ti sebi dajes pravo da joj odgovoris i isprozivas je

"Postoji opcija za to, ali vidim da ni ti nisi stavila svoj pol, zašto očekuješ od drugih? :lol: "

Zato je post editovan..hirka kao stari i zasluzan clan ovog foruma a ni drugi svakako, nisu zasluzili ovakav nacin komunikacije

i ovaj post ti je delimicno editovan jer iznosis neistine i neosnovane optuzbe
 
Poslednja izmena:
Na njen post koji nije tebi upucen i nema veze sa tobom



Ti sebi dajes pravo da joj odgovoris i isprozivas je

"Postoji opcija za to, ali vidim da ni ti nisi stavila svoj pol, zašto očekuješ od drugih? :lol: "

Zato je post editovan..hirka kao stari i zasluzan clan ovog foruma a ni drugi svakako, nisu zasluzili ovakav nacin komunikacije

i ovaj post ti je delimicno editovan jer iznosis neistine i neosnovane optuzbe

"Ja sebi dajem pravo da joj odgovorim" ???
Na ovom pdf-u članovi su uvek jedni drugima pomagali. Šta je loše u tome?
Ne moramo da idemo na druge teme, okreni samo jednu stranu na ovoj temi, a možeš i par unazad.
Članovi su uvek tu, a admini mnogo ređe.

Kažeš stari i zaslužan član. Kako se to postaje zaslužan član, zar nismo svi zaslužni?
Ili misliš da je nalog iz 2007 pokazatelj te zaslužnosti? Pa eto, imam i ja nalog iz 2008...ali iz samo tebi znanih razloga, JA NIKADA nisam niti zaslužna, niti dobra, naprotiv! Ja sam tebi uvek trn a možda i deblo u oku.

Ti jedno sasvim bezazleno pitanje, koje na kraju ima smajlija, tumačiš kao prozivanje?

Obzirom da si mi obrisala deo o duplim standardima, sada ću te pitati.
Znači, jedno pitanje ovde se briše a 4 meseca besomučnih neprimerenih pisanija na moj račun od strane jednog po tebi takođe "zaslužnog" člana stoji i dalje, "budimo nežni prema njemu, on je osetljiv" !
Nije ti palo na pamet da to obrišeš? Neke si čak i lajkovala, a dobro znaš na koga se odnose.
U stvari mene to i ne čudi.

To su Nina dupli standardi, a sada ćeš ti opet obrisati ili editovati ovo što sam napisala, jer istina često nije prijatna.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top