Reputacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.101
... Kada mi postovi (a i reputacije) nestanu kada se tema obriše ????
Dragi mi je rekao da postovi "volšebno" nestaju jer je u njima citat kažnjenog ili obrisanog posta,
ali zbog čega mi nestanu postovi (broj) zbog toga što je tema obrisana, a ja nakuckala 10-20-30 postova na toj temi
pa još i "zaradila" i poneku reputaciju ?

Korektno bi bilo da ostane makar broj postova i reputacije iako je tema obrisana ....
 
Репутација се никоме не може сама од себе смањити.. Биће да је највероватније обрисан неки пост на којем си добила репутацију, и сходно томе је смањена, другог разлога не може бити. Кажњавање нема везе са репутацијама, наравно.

Mene zanima nesto drugo: Gde mogu da vidim SVE reputacije koje sam dobila (mnogih nema vise) jedna je veoma vazna za mene?
:)
 
Zasto mi broj za reputacije ne raste ? Za poslednjih deset dana dobio sam sest reputacija,ali broj se ne menja ostaje 49,kao sto je i bio pre tih dobijenih reputacija ?
Da li neki ekspert moze da objasni ?

Da bi ti se reputaciona moć povećala za 1, neophodno je da primiš 10.000 reputacionih poena.
Ako uzmemo tvoj primer sa 49 reputacionih poena, ti bi trebalo nekome da daš repku 204 puta da bi mu se rep. moć povećala za 1.
Tako da ako si repke dobijao od onih koji imaju malu reputacionu moć kao i ti, moraćeš da čekaš.

Reputaciona moć se povećava za 1 i na svakih 100 postova.
 
Poslednja izmena:
nestane ti reputacija tekstualno, ali ti ostane brojcano

Dive je vec dala odgovor, dakle brise se samo komentar uz reputaciju, a sama reputacija ostaje (ukupan broje poena).

.



***​



Репутација се никоме не може сама од себе смањити.. Биће да је највероватније обрисан неки пост на којем си добила репутацију, и сходно томе је смањена, другог разлога не може бити. Кажњавање нема везе са репутацијама, наравно.

Смањују се, јер се губи репутација која је дата на обрисан пост..




:dontunderstand:

И који је сада тачан одговор, да ли се признаје (сабира) и она репутација коју смо добили на поруку која је избрисана или НЕ :?:
 
Priznaje se i reputacija koju ste dobili na obrisanu poruku, ali ima tu jedna druga stvar. Reputacija se dize i brojem postova, odnosno na svakih 100 dobijate poen. E sad, ako recimo imate 1101 post i onda vam se 2 obrisu videcete u svojoj reputaciji 1 bod manje. To ce vam se vratiti kad opet budete napisali druga 2 posta.
 
:dontunderstand:

И који је сада тачан одговор, да ли се признаје (сабира) и она репутација коју смо добили на поруку која је избрисана или НЕ :?:
Те репутације су ,,Висока школа јахања'' и ја исто имам проблеме али ме не тангирају посебно.
Али зато ОПОМЕНЕ и УПОЗОРЕЊА долазе ми редовно и у пуном сјају.
 
Dugme "Podesavanja" u gornjem levom cosku:
4j5g8j.jpg


ili klikom na link:
http://forum.krstarica.com/usercp.php
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top