UTAKMICA U TOKU: C.ZVEZDA-INTER

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Утакмица Звезда-Интер је у току.
Звонимир Витјак(један од командира интервентне јединице загребачке полиције је рекао:

ПУЦАЋЕМО НА ПРВОГ СРБИНА КОЈИ ИЗАЗОВЕ НЕРЕД ! Неће
бити милости према Београђанима...

Можемо закључити ДА НАВИЈАЧИ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ НИСУ
ПУШТЕНИ НА УТАКМИЦУ... НЕМА ИХ...???

Ох... како су лепи плодови демонократије...
 
Idi bre. A Zigic je inace klasa za Mancester. Vazno je da se pobedjuje, ostalo malo manje. Kada pocnemo da gubimo tada ce se razmisljati o bacanju igraca.

Inace gledao sam HRT posle utakmice. Kako samo se*u. Prvo drzali su navijace na granici par sati i pregledali sve transparente. Uz 20-ak vozila interventne su otpratili navijace. A tek komentar spikera :"Ali i pored svih mera navijaci Crvene Zvezde nisu mogli civilizirano da odu na stadion vec su nasim reporterima cesto prikazivali 3 prsta". Kakvi degeni. Pa da su mu pokazali srednjaka pa i ajde, ali ovo je smesno.
Za tu izjavu da ce pucati nisam cuo, ali cisto sumnjam da bi pucali bilo cim osim gumenim mecima. Inace koliko je to glupo od njih moze se videti iz toga da su se navijaci dogovorili sa upravom o mirnom naijanju. I stvarno na utakmici su pevali samo pesme Novih Fosila. Nijedna Zvezdina navijacka ili provokativna.
 
ma bilo je mnogo vishe priche i trkljanja no akcije, srecjom. vishe dima nego vatre. te delije se.ru, te se javljaju BBB i Torcida, na kraju nishta od svega, svi ko pilicji. a ono za pucanje u svakog srbina, to mozhe samo eremita da izlupeta :lol:

uzgred, yebesh zvezdu i dinamo zapreshicj, to su bre obichni ovdashnji klubovi, sinocj je bila prava tekma, liga shampiona 8)
mada je ova danas ipak bila bolja po kvalitetu :(
 
ПОНОС ГРАДА ТИ СИ НАШЕГА, ВОЛИМ ТЕ ЈЕДИНА...

images
 
@ marlon: pa da, ona EA sports FIFA je bezveze, ja ovaj PES igram dve godine i ne mozhe da mi dosadi, iako nisam neki fan igrica, kao shto se vidi, to je jedina koju imam na kompu :D
ne znam za tu novu devetku...... moracju da kazhem burazeru da se raspita, on prati ta deshavanja :)

@ commodore: "Djina" je moja pricha, a "Miljkovicj" su pesme Branka Miljkovicja :)
 
Keeper:
@ marlon: pa da, ona EA sports FIFA je bezveze, ja ovaj PES igram dve godine i ne mozhe da mi dosadi, iako nisam neki fan igrica, kao shto se vidi, to je jedina koju imam na kompu :D
ne znam za tu novu devetku...... moracju da kazhem burazeru da se raspita, on prati ta deshavanja :)

@ commodore: "Djina" je moja pricha, a "Miljkovicj" su pesme Branka Miljkovicja :)

Devetka je za PS2 i nenadmasna je. Ne da se uporediti sa varijantom za PC. Mozda jedna od najboljih sportskih igara ikada napisanih.
 
eremita:
Утакмица Звезда-Интер је у току.
Звонимир Витјак(један од командира интервентне јединице загребачке полиције је рекао:

ПУЦАЋЕМО НА ПРВОГ СРБИНА КОЈИ ИЗАЗОВЕ НЕРЕД ! Неће
бити милости према Београђанима...

nije izmišljotina.
ovako piše na naslovnoj strani NACIONALA
 
marlon:
Devetka je za PS2 i nenadmasna je. Ne da se uporediti sa varijantom za PC. Mozda jedna od najboljih sportskih igara ikada napisanih.

da, pitao sam burazera, reko mi je da je za plejstejshn.... :( shteta. mogu samo da zamislim. ti japanci su stvarno nevidjeni profesionalci, da ne pricham o tome kako je sve uradjeno, do svih detalja, do te mere da kad igrash s partizanom recimo, na tribinama stoji prava zastava 'grobari 1970', nego i kako je AI napredna, koliko su protivnici inteligentni (mada ima i zamerki, svakako). jedino mi je bezveze shto nemaju licencu za sve klubove i igrache, pa su jedino u shpanskoj i italijanskoj ligi prava imena i grbovi, al to mi je burazer reshio nekim programchicjem, dodatkom :)
 
vecavestica:
eremita:
Утакмица Звезда-Интер је у току.
Звонимир Витјак(један од командира интервентне јединице загребачке полиције је рекао:

ПУЦАЋЕМО НА ПРВОГ СРБИНА КОЈИ ИЗАЗОВЕ НЕРЕД ! Неће
бити милости према Београђанима...
nije izmišljotina.
ovako piše na naslovnoj strani NACIONALA

pa ochigledno je preuvelichano.
mislim, novine k'o novine, samo bacaju neke bombe.
a i bitna je stvar dal bi pucali gumenim il pravim mecima. ne znam kakva su im tamo ovlashcjenja za prave metke, al ako bi rulja krenula na njih.... :roll: osim toga, ni ovde ne miluju navijache, dobro se zna kako je onaj mali zvezdash proshao jesenas na onom derbiju.
 

Back
Top