Anegdode iz GSP-a
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Anegdode iz GSP-a

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Anegdode iz GSP-a

Znam da svako ima barem jednu zanimljivu anegdotu iz gradskog prevoza. Ja sam napisao nekoliko, na drugim temama pa ne bih da se ponavljam. Zanima me šta se vama sve dešavalo, ili šta ste videli ili čuli.

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

E, i ja sam pisala o jednoj...ali 'ajde da je ponovim...U busu guzva...stoji cale sa klincem, i posto mali nema gde da se uvati , cale ga zagrlio rukom a glavu mu nabio u svoje -medjunozje-...Tisina...i samo cujes klinca -Tata, auuu sto smrdi...!!!!
    Cale -cuti tu !!!!
    Cepanje.... :wink:

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Iskopirano sa teme ''Utisak dana'' (od pirje nedelju-dvije)

Heheh, mi smo sinoc u grad ishli mini-busom, i tamo negdje na pola puta ulaze otac i sin, i otac sluchajno prikljeshti sinu prste vratima. Sin urla li urla, duhsu da ispusti, a otac ni da ga pogleda, nego mrtav-'ladan pita: ''Koliko?'' i placa karte...

Zashto li se ja uvijek smijem u takvim ne-bash-veselim situacijama...
    Jedan drug mi uvijek na to kaze: ''Kako je tebi dobrooo...''

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

okrutno... to za klinca.. ja ne mogu nichega valjanog da se setim osim saobracajke koju smo imali kod mostarske petlje

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio cLick - OR - Die
    okrutno... to za klinca.. ja ne mogu nichega valjanog da se setim osim saobracajke koju smo imali kod mostarske petlje
    He, he...i od tada imas amneziju..... :wink:

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio Suzy
    E, i ja sam pisala o jednoj...ali 'ajde da je ponovim...U busu guzva...stoji cale sa klincem, i posto mali nema gde da se uvati , cale ga zagrlio rukom a glavu mu nabio u svoje -medjunozje-...Tisina...i samo cujes klinca -Tata, auuu sto smrdi...!!!!
    Cale -cuti tu !!!!
    hahahahahaha da sam video to ja mislim da bih umro na mestu! hahahaha

Primećen član
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Citat Original postavio Suzy
    Cale -cuti tu !!!!
    hahahahahaha da sam video to ja mislim da bih umro na mestu! hahahaha
    hahahahhahahahahahahha loodilo

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

1)Sedi dechko u trandzi,malko neuredan,celav,ali vrlo stalozen i gleda kroz prozor...Okupile se matore kokoshke oko njega i pochele da ke-njaju:"Kakva je ova danashnja omladina,sramota,niko starijoj osobi da ustupi mesto,samo sede,nema veze shto nas bole kosti..." (bla bla)Dechko i dalje coolira i posle par minuta zavlachi ruku u unutrashnji dzep od jakne i vadi noz.Istog trena su se bakute ucutale,a dechko iz drugog dzepa vadi jabuku i nonshalantno pochinje da je ljushti...

2)Vozim se ja busom proshle godine i momak od nekih 25 godina se pribio uz zenu od 40-ak godina,ali dobro "ochuvanu",tj negovanu :wink: Elem,prilepio se on uz nju,pa malo malo vrcne kukovima,samo shto je ne natakne na onu stvar Posle nekih 10-ak minuta okrene se zena i upita ga:"Dechko jesi li svrshio,poshto izlazim na sledecoj stanici?!"

3)Ulazi kontrola u bus i pochinje pregledanje karata.Jedan mladjan momak prilazi chichi i pita:
    "Gospodine,imate li kartu?",a chicha ga samo pogleda i okrete se.
    "Gospodine,molim vas vashu kartu..."
    Chicha ga odmeri i reche mu:"More marsh u Pi-zdu materinu!"
    Dechko ga josh jednom zamoli za kartu,ali ga dekica opet napi-chkara...Momak pozva kolegu da sredi situaciju.Prilazi taj lik dekici i pita:
    "Imate li kartu gospodine?" i deka mu ljubazno pokaza kartu...Nakon jednog minuta upita momak deku:"A zashto niste meni pokazali kartu,a mom kolegi jeste?",a deda ce njemu:
    "More marsh u piz-du materinu!!!"

Podrazumevano

Citat Original postavio Ana-Marija
    1)Sedi dechko u trandzi,malko neuredan,celav,ali vrlo stalozen i gleda kroz prozor...Okupile se matore kokoshke oko njega i pochele da ke-njaju:"Kakva je ova danashnja omladina,sramota,niko starijoj osobi da ustupi mesto,samo sede,nema veze shto nas bole kosti..." (bla bla)Dechko i dalje coolira i posle par minuta zavlachi ruku u unutrashnji dzep od jakne i vadi noz.Istog trena su se bakute ucutale,a dechko iz drugog dzepa vadi jabuku i nonshalantno pochinje da je ljushti...

2)Vozim se ja busom proshle godine i momak od nekih 25 godina se pribio uz zenu od 40-ak godina,ali dobro "ochuvanu",tj negovanu :wink: Elem,prilepio se on uz nju,pa malo malo vrcne kukovima,samo shto je ne natakne na onu stvar Posle nekih 10-ak minuta okrene se zena i upita ga:"Dechko jesi li svrshio,poshto izlazim na sledecoj stanici?!"

3)Ulazi kontrola u bus i pochinje pregledanje karata.Jedan mladjan momak prilazi chichi i pita:
    "Gospodine,imate li kartu?",a chicha ga samo pogleda i okrete se.
    "Gospodine,molim vas vashu kartu..."
    Chicha ga odmeri i reche mu:"More marsh u Pi-zdu materinu!"
    Dechko ga josh jednom zamoli za kartu,ali ga dekica opet napi-chkara...Momak pozva kolegu da sredi situaciju.Prilazi taj lik dekici i pita:
    "Imate li kartu gospodine?" i deka mu ljubazno pokaza kartu...Nakon jednog minuta upita momak deku:"A zashto niste meni pokazali kartu,a mom kolegi jeste?",a deda ce njemu:
    "More marsh u piz-du materinu!!!"
    auuuu ****|te...

Primećen član angel's_breath (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2005.
    kad krenem ka...da idem na...pitam za...da se vidim sa...pa cekam da u...kazu da ne prepoznaju me
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Popodne, vreme kada se ljudi vracaju sa posla, smorene face i jedno glasno dete koje je sedelo u krilu svog oca i 10 minuta neumorno kukalo kako mu se jede sladoled. Posle tih 10-ak minuta, kada je dete videlo da od sladoleda nema nista, pokusao je ucenom koja je bila prilicno glasna: "Ako mi ne kupis sladoled, svima cu da kazem da si piskio u lavabo!!!!" :shock:
    Naravno, svi smo popadali od smeha.

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Podrazumevano

hahahahahahhahaha e deca su zakon!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano ..........

masjtore ja bi sisho...

pa sishi....

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ..........

Citat Original postavio AntunTun
    masjtore ja bi sisho...

pa sishi....

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Mrzim niskopodne autobuse jer em sto su niskopodni nego su i niski,uvek udarim glavom kad izlazim na zadnja vrata...

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano

kod nas bus 6 kojim se radnici vracaju na Laus(jedno naselje) kuci znojavi i smrdljivi zove-svi za jednog-jedan za sve....

Aktivan član Pop Relja (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Uđem u bus, sa novčanikom u džepu, punim sveže kupljenih teških bonova za studenjak, izađem bez tog teškog bremena.

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Udjem u bus sa zdravom nogom, izadjem iz busa sa urezanom stiklom na risu....jos me boli :?

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

a ono...
    JEL SE SKIDATE NA SLEDEĆOJ STANICI?

bila je noć nove godine neke 90 i neke...išla busom u grad na ćurku kao i čitavih 10 putnika u harmonika dvajes'troj'ci...
    kod crkve na banovom brdu ulazi čovek lepo obučen,očigledno sa firmine proslave...trešten...i staje na vrata, a sa druge strane šipke neka devojka u fenomenalnom kaputu...picnuta ...pa čeka se nova....i na krivini,kako bus leluja...ovaj je ispovraća....ona vrisne...SVINJO JEDNA!....on je pogleda i ladan k'o špricer kaže: JA SVINJA?
    MALA,VIDI SEBE NA ŠTA LIČIŠ!

a ona priča o momku koji se češao...
    takođe stara priča ali sa vojnim licem.
    žena kaže..DRUG ORGAN,AKO STE SVRŠILI,JA BI UZ VAŠE DOPUŠTENJE SIŠLA NA SLEDEĆOJ STANICI...mislim...on je sleteo,desilo se u krcunovoj u tramvaju...
    ili pokojni hauk,koji dzepari po busevima...kaže babi,yebote šta si stisla tu torbu,ne može pošten čovek, ni da te odzepari...a kada sretne nekoga od drugara...e brate,evo malo radi se...

Elita november child (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1638

Podrazumevano

Citat Original postavio xpajamacax
    ...ili pokojni hauk,koji dzepari po busevima...kaže babi,yebote šta si stisla tu torbu,ne može pošten čovek, ni da te odzepari...a kada sretne nekoga od drugara...e brate,evo malo radi se...
    :wink:
    ili "nije te sramota chicha, 100din u novchaniku imash, da te robijam za male pare.."

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio november child
    Citat Original postavio xpajamacax
    ...ili pokojni hauk,koji dzepari po busevima...kaže babi,yebote šta si stisla tu torbu,ne može pošten čovek, ni da te odzepari...a kada sretne nekoga od drugara...e brate,evo malo radi se...
    :wink:
    ili "nije te sramota chicha, 100din u novchaniku imash, da te robijam za male pare.."
    hahahahaaaa nisam za to znalaaaaa.
    e stvarno je legenda čukarice

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •