Proricanje buducnosti

tasicka

Zainteresovan član
Poruka
308
Sretnem jutros kada sam isla na posao, zenu koja mi je pre par godina "proricala buducnost".
Nikada (mladost-ludost) nisam mislila za sebe da bih kao isla da mi neko nesto prica, al mi je zubarka kod koje lecim svoje zubice rekla sa nenormalnim odusevljenjem za nju (racunam - zena je doktor, skolovana, normalna???) kao -ne mozes verovati ali ona sve pogadja a ne naplacuje tj. nema tarifu nego ako imas das koliko hoces ako ne nema veze...i, tako se ja dogovorim sa drugaricom da odemo do nje, cisto zezanja radi, ali da ne progovaramo ni rec - nikakvo klimanje glavom dok ona prica (ni potvrdno, ni odricno) ma, jednostavno samo da je pustimo da govori pa da vidimo...mogu vam reci da sam se dobrano isokirala kada je krenula da prica..o proslosti je govorila takve detalje da ne verujes..mada, mi onako skepticne smo to odmah kao zakljucile da joj je zubarka sigurno nesto rekla (jer ona je ladno pogodila nase adrese stanovanja!!!!). O buducnosti bas i nije bila nesto recita (ko zna mozda treba neka kola da me drmnu pa nije htela da mi kaze???)...a za neke stvari koje smo je pitale se bas izlupetala. Sve u svemu, drage moje, interesuje me sta vi mislite o tome, vasa iskustva, tudja za koja ste culi.....
 
Meni je jednom prilikom u dlan gledala rodjaka moje drugarice .... i jedna koleginica u natalnu kartu .... obe priče se poklapaju što se budućnosti i prošlosti tiče.
Ne pridajem tome mnogo važnosti, ali s obzirom da su se neke stvari zaista obistinile, ne mogu da negiram to kao ''nebuloze''.
Videćemo .... ako budem bila na forumu kad budem imala 80 godina, reći ću vam šta se zaista ostvarilo od svega :lol:
 
tasicka:
Sretnem jutros kada sam isla na posao, zenu koja mi je pre par godina "proricala buducnost".
Nikada (mladost-ludost) nisam mislila za sebe da bih kao isla da mi neko nesto prica, al mi je zubarka kod koje lecim svoje zubice rekla sa nenormalnim odusevljenjem za nju (racunam - zena je doktor, skolovana, normalna???) kao -ne mozes verovati ali ona sve pogadja a ne naplacuje tj. nema tarifu nego ako imas das koliko hoces ako ne nema veze...i, tako se ja dogovorim sa drugaricom da odemo do nje, cisto zezanja radi, ali da ne progovaramo ni rec - nikakvo klimanje glavom dok ona prica (ni potvrdno, ni odricno) ma, jednostavno samo da je pustimo da govori pa da vidimo...mogu vam reci da sam se dobrano isokirala kada je krenula da prica..o proslosti je govorila takve detalje da ne verujes..mada, mi onako skepticne smo to odmah kao zakljucile da joj je zubarka sigurno nesto rekla (jer ona je ladno pogodila nase adrese stanovanja!!!!). O buducnosti bas i nije bila nesto recita (ko zna mozda treba neka kola da me drmnu pa nije htela da mi kaze???)...a za neke stvari koje smo je pitale se bas izlupetala. Sve u svemu, drage moje, interesuje me sta vi mislite o tome, vasa iskustva, tudja za koja ste culi.....
Nema zene koja bar jednom nije bila radoznala da cuje sta joj se sprema u buducnosti...Svega sam se ja naslusala ali mi bas niko niko nije rekao nista slicno sto mi se stvarno dogadja...Proslost je nekako i pogodjena a buducnost nema veze ni sa cim...Elem ja sam ti popularna postala po gledanju u Tarot...Sigurno znate sta je to...Bila sam u Nemackoj svojevremeno kupila karte naucila ponesto osnovno onda i krenula da se "zezam" s tim...Neverovatno je koliko sam puta uspela da zaista proreknem nesto sto niko nije slutio...Gledajuci u karte mojim drugaricama za koje sam znala u kavim su vezama vise puta sam prorekla da od toga nece biti nista da ce uci u nesto novo i sl. nismo to bas shvatale zdravo za gotovo ali kad su pocele da se dogadjaju zaista takve stvari poceli su da me opsedaju...Pobegla sam kako sam znala i umela...mada ne sasvim :D Uvek me neko nadje da me zamoli jer ima problem a ja nemam srca da odbijem...To je uzasno tesko odvalci puno energije i osecam se ponekad ko iscedjen limun...Sebi ne mogu da gledam nikako a tebi draga moja ako iole ima nesto u tome savetujem da odes ko d nekog ko zna u tarot...milsim da on moze dati najtacniju prognozu neceg i savet kako dalje...Pa sad ko veruje veruje...
 
Meni je jednom jedna Ciganka jurila i vikala: "Lepotice, odi da te oglEdam",a ja sam pobegla glavom bez obzira... :lol:
Eto, to su vi moja skromna iskustva ne racunajuci sitne predikcije na osnovu natalne karte.

Ja u stvari i ne bih ni volela da znam sta me ceka.
Sa jedne strane verujem u sudbinu i predestiniranost, a sa druge strane mislim da je skroz pogresno iole verovati u nju i za slucaj da postoji. :lol:
 
meni je moj drug gagi gledao natalnu...i pola toga nisam zapamtila jer je bilo bezveze ali ono na šta sam pukla od smeha je da ću se udati na brzaka,za druga iz škole,sa bivšeg posla ili za komšiju....obzirom da su mi komšije krajnje ne zanimljive,a i znam ih ceo život :? pa ne bi da komentarišem sada jel....
i da će imati svoj biznis,od koga jako lepo živi i da ću ja raditi sa njim...što je bilo nemoguće jer sam radila obožavani posao,te promena istog nema pojam :P
i da ću imati dvoje dece,različitog pola.
i da se čuvam operacija! određeni problemi u porodici,kada se udam......
I SVE JE TO POGODIO !!!
udala sam se za komšiju,,,kojeg nisam do tada poznavala :P
bilo je tu još nekih stvari,ali su tek na spisku...npr,da ću da se zaljubim u nekog dasu u 7 godini braka,što uveliko ističe...i me čeka ozbiljno nasledstvo...ima,ali nije baš ogromno...mada možda bio neki deda u ameriki :lol: :lol: :lol:
ali bilo je i nekih stvari,koje su se dogodile,koje nije video,a moralo bi...ba ja kao laik mislim da je eksplozija u stanu gde se sve zapalilo,dovoljno važna stavka...ili da me je udario auto kao dete...a zanimljivo je da je o mojim bakama i dedama imao baš priču kako i jeste...
e,samo da pomenem da sam ga kada je radio horoskop tek upoznala,i da sam kao nevernik ušla u tu priču,i da sam to uradila jer je čovek doživeo užasnu tragediju u životu...i želela sam da svojim novcem pomognem....dakle apsolutni nevernik...ali pogodi čovek.....a horoskop je radio 4 god pre moje udaje,i poznanstva sa mužem,za koga sam se udala nakon 3 meseca poznanstva(na brzaka,kako dragan reče)eto
 
Sasvim slucajno, dok su mom bratu proricali buducnost, rekli su i za mene da imam decka s kojim se stalno svadjam i da cu se verovatno udati za njega(ali da bih prethodno trebalo da zavrsim nesto, a ja nisam :( ), da cemo imati sina i cerku, i da sam ja mnogo jaca osoba od njega,....itd. Vise se ne secam, ovo mi se onako bas urezalo, jer za sad sve se ispunjava. :roll:
 
Ma, to proricanje moze da bude interesantno, ako tako gledas na to, nikako ako zaista verujes da neko moze da ti predvidi buducnost. Ne kazem da nema ljudi koji stvarno imaju te sposobnosti ali je mnogo vise onih koji nemaju pojma i koji iz neznanja lupe nesto pa te istraumiraju za ceo zivot. Strasno je kada ljudi iz ocaja jer nemaju vise nikakvu nadu za neko resenje (majke kojima su deca nestala, nesrecni u ljubavi a pri tom labilni...) odlaze kod "proroka" da im ovi daju poslednju nadu, neku slamku da se za nju uhvate...a on lupi neku glupost..brrr..uzas...a to je strasno, jer ti ljudi koji su zaista nesrecni i koji su sve pokusali da rese neki problem (a nema veze dal su prosti, skolovani, bogati ili ne..nesreca i muka ne biraju) oni odlaze jer ih muka tera na to i u to zaista veruju..a ako to prihvatis kao zezanje super, pa ako ti se nesto lepo od toga i ostvari, pih milina jedna..zato ako vec hocete da znate nesto "tamo daleko" prihvatite to sa rezervom i to debelom i nikako drugacije! :lol:
 
Ma, to proricanje moze da bude interesantno, ako tako gledas na to, nikako ako zaista verujes da neko moze da ti predvidi buducnost. Ne kazem da nema ljudi koji stvarno imaju te sposobnosti ali je mnogo vise onih koji nemaju pojma i koji iz neznanja lupe nesto pa te istraumiraju za ceo zivot. Strasno je kada ljudi iz ocaja jer nemaju vise nikakvu nadu za neko resenje (majke kojima su deca nestala, nesrecni u ljubavi a pri tom labilni...) odlaze kod "proroka" da im ovi daju poslednju nadu, neku slamku da se za nju uhvate...a on lupi neku glupost..brrr..uzas...a to je strasno, jer ti ljudi koji su zaista nesrecni i koji su sve pokusali da rese neki problem (a nema veze dal su prosti, skolovani, bogati ili ne..nesreca i muka ne biraju) oni odlaze jer ih muka tera na to i u to zaista veruju..a ako to prihvatis kao zezanje super, pa ako ti se nesto lepo od toga i ostvari, pih milina jedna..zato ako vec hocete da znate nesto "tamo daleko" prihvatite to sa rezervom i to debelom i nikako drugacije! :lol:
 
meni pogodili ponesto u natalnoj karti.
moj otac je bio bolestan dosta dugo.za to vreme je posetio sve moguce lecitelje,i lekare i travare.jednom je bio kod nekog lika koji mu je gledao u solju.i kazu da se sve ostvarilo sto je taj lik rekao.
video ga je jednom ili dva puta,nebitno.prosla je neka godina.jednog dana zvoni telefon.taj covek :shock: kao "kako si?eto setio sam te se pa da vidim sta se radi" i moj otac zacudjen to posle prica mojoj kevi.posle dva dana opet ovaj zove satro nesto da pita.
sutradan je moj otac preminuo.
moja mama ga je posle zvala da ga pita zasto nas je zvao i ovaj kaze da je video smrt,pa je hteo na neki nacin da se pozdravi.
a ne znam sta da mislim,ovakve stvari me zbunjuju,normalno ne verujem ali ovo ne umem da objasnim.
maco je l mozes da me povezes sa tim astrologom posto ovde niko nece da mi tumaci kartu?
 
tasicka:
Suzy:
Steffan:
Sta bre bacate pare na gluposti koji djavo!!? Bolje ih dajte mene, ja cu vas na mnogo lepsi nacin utesiti i zadovoljiti.. :lol:

he, he...bas duhovito...ali tako bi znale samo sta ce se desiti u narednih 5 min...... :wink:
Hm..dal' bi potrajalo "cak" 5 minuta????

He, he...vidis i to je diskutabilno...... :wink:
nego..drag mi .....pa da mu malo -dodam-... :wink:
 

Back
Top