za dr. hipospermija
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: za dr. hipospermija

Početnik
    Učlanjen
    13.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano za dr. hipospermija

Moj suprug ima 27 god.Nas sex. zivot traje skoro 4 god.Od pre godinu dana zelimo dete i u tom periodu ja nisam ostala gravidna.Moj ginekolog je nakon gin. pregleda posavetovao spermogram jer sam ja bila ok.Nalaz spermograma je ukazao na hipospermiju.Ginekolog je rekao da sa 1 nalazom dg nije definitivna i da uradimo jos 1 ali da u medjuvremenu moj suprug uzima tokoferol i da iskoristimo sledecu ovulaciju.Rekao je da stanje nije alarmantno i da bi to trebalo da uspe u sledecih 2-3 meseca.interesuje me vase misljenje posto me vasi komentari i strpljenje za sve laike
    na forumu prosto impresioniraju(ovo je iskreno,bez ikakvih uvlakackih namera)!!!Juri me panika i izgleda da me uskoro stize!!!

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: za dr. hipospermija

Citat Original postavio jaraclav
    Moj suprug ima 27 god.Nas sex. zivot traje skoro 4 god.Od pre godinu dana zelimo dete i u tom periodu ja nisam ostala gravidna.Moj ginekolog je nakon gin. pregleda posavetovao spermogram jer sam ja bila ok.Nalaz spermograma je ukazao na hipospermiju.Ginekolog je rekao da sa 1 nalazom dg nije definitivna i da uradimo jos 1 ali da u medjuvremenu moj suprug uzima tokoferol i da iskoristimo sledecu ovulaciju.Rekao je da stanje nije alarmantno i da bi to trebalo da uspe u sledecih 2-3 meseca.interesuje me vase misljenje posto me vasi komentari i strpljenje za sve laike
    na forumu prosto impresioniraju(ovo je iskreno,bez ikakvih uvlakackih namera)!!!Juri me panika i izgleda da me uskoro stize!!!
    Dr je na odmoru, no da ne mislite da mi ne mislimo na Vas - evo samo licnog komentara (ja nisam ginekolog vec psihijatar): hipospermija ne pretstavlja neophodno nemogucnost da se zatrudni, naravno da su sanse nesto smanjene, odnosno da hipospermija otezava do izvesne mere situaciju. No podsecam VAs da je samo jedan jedini spermatozoid DOVOLJAN i NEOPHODAN da bi se ostvarila trudnoca. Tako da poslusate svog ginekologa, 'radite' na tome i pokusajte da se malo opustite: u stresu i panici u kojoj se nalazite oboje, u takvom grcu, tesko da moze da se napravi beba sve i sa normalnim spermogramom! Opustite se i volite se radi ljubavi, a bez nametnutog cilja (moranja radi!) i - desice se.
    Kada je mental u grcu, i telo ga prati....
    Pozdrav!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •