Najveci dozivljeni blam !!!

BluEyes

Obećava
Poruka
91
Ajde da budemo iskreni kada je tema ljubav i sex!
Počeću od sebe, stvarno je bilo...

Vraćali smo se iz Mađarske, poluprazan bus, pogotovu pozadi. Bila je sa nama devojka koja mi se sviđala ali i ja njoj. Onako premoren posle celog dana švrljanja otišao sam pozadi da se ispružim i spavam.
U jednom trenutku osetio sam nečije prste na sebi, nežne i suptilne kako plove po mom licu, svuda. Nisam znao da li sanjam ili... Otvorio sam oči mi ugledao nju!!! Totalno iznenađenje, bila je skoro gola i sedela na meni. Rekla je da ovo radi prvi put i da želi baš sada. Bio sam iznenađen i sluđen, pokušavao sa objažnjenjima raznoraznim ali ništa. Pošto su torbe bile nabacane skoro da se i nismo videli. Nisam ni mogao nešto da se branim i izvlačim jer sam lešao na leđima, sa jedne i druge strane nasloni od sedišta i nemaš gde i... desilo se a onda je usledila blamaža! Bus se zaustavlja, svetla se pale, ulazi carinik i u jednom trenutku kapiram da smo na granici! K A T A S T R O F A ! ! ! ! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
BluEyes:
Kad_LupimLupim:
Da, pazi kad mi je ista asocijacija pala posle prve recenice. Tacno onaj stereotip koji se provalaci kroz sve takve pricice za decu!

E nick ti stvarno dobar! Lupila si baš ali... Nema veze. Zar misliš da se ljudima dešavaju samo normalne stvari? Iznenađenja su tamo gde ih ne očekuješ skoro nikada!

Ma, ovde muškarci lupaju :lol: Mislim, htedoh da kažem da je Kad_LupimLupim - muško 8)
Inače, ovde je normalno da ako doživiš nešto drugačije od ostalih - lažeš, foliraš se, i sl... Navikni se :P
A, takve 'pričice za decu' su i nastale iz nekog i nečijeg iskustva :wink: Ako se ne dešava svima, ne znači da se nije desilo nikom...

'Ajde ti lepo napiši kraj priče - mislim, jesu vas videli, provalili, ako ste bili na kraju busa, valjda ste mogli da stignete da se sredite koliko-toliko.
 
Ja tako isto jednom na granici bas sa madjarskom i ...sa madjarske strane carinici nas maltretiraju.A sa njima bila i jedna riba carinik.Imala je mnogo dobre sisse.Ja vise popizzdeo,gledam ja nju gleda ona mene.I posle nekog vremena gledanja poce ona meni da se oblizuje.Ja je gledam,gleda ona mene i oblizuje se.Meni frka zbog oni njenih kolega.
Ja do WC-a kad ona zamnom...i na ulasku u WC ladno me pita da mi popusi.Ja kazem:"pa,moze". I tako ona meni pusi kad u WC ulazi njen sef! Au brateeee! Znas koji blam?! POsle sam saznao da joj je to i muz.I nista on smao pridje i ona poce i njemu da pusi,a mene blam sto mi njegova zena pusi pred njim.
I onda sam se probudio i video da ima oko 2h nocu i da mi je TV ostao ukljucen,a na TVu neka riba u nekoj cariskoj uniformi pusi i yebe se sa dvojicom likova.Ugasim TV i nastavim da spavam,jer sutra radim.
 

Back
Top