ovogodisnja iskustva sa Crnom Gorom

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Ukoliko je ovo (svastara) pravo mesto za postavljanje ovog pitanja, onda:
-da li ste ove godine isli u CG, gde, kakva su vam iskustva i kakve su cene, i sta mi preporucujete (bitno mi je samo da je plaza ok, provod mi je manje vazan)?
Ukoliko sam omasila kategoriju, izvinjavam se (nova sam, a i ne videh nigde stavku "turizam")
 
malavelika:
Da, i ja sam mislila Petrovac...Kad smo kod toga, imate li nekoga tamo da preporucite (mislim na smestaj), i da li je ok da samo odem do tamo, pa da onda kao trazim sobu? Kakve su cene ove godine?
Inace, jeste "pih", ali na zalost, nema se za Grcku...
ma... to "pih" nije omalovazavanje... vec je tu iz sasvim drugih razloga... :wink:
A za Petrovac... hmm. Nemam pojma, ono, skoro ce kraj sezone pa bi mogla da trazish smjeshtaj kada dodjesh tamo, ali bolje da to sredish prije puta... za svaki sluchaj.
 
Bilo je lepo u Budvi.
Fin je onaj Stari Grad, ja ga mnogo volim jer me podseća na jedan nivo iz Toumb Ridera. Bili smo tamo na najboljoj pizzi na svetu - kod Lava. Njami, njami... Obavezno svrati tamo ako budeš imala prilike.

More je divno, naročito prepodne. Poslednji dan bio posebno božanstven - bilo je oblačno. Kupali se, snjimali, slikali se...ma uživancija. Igrala sam poker s bratom na plaži, izgdela da sam ja game master za tu igru. Ali to je samo igra, sa kamenčićima, hehe. Na plaži sam se srela sa jednom gatarom i rekla mi je neke divne, ali i neke loše stravi koje sam, moram priznati malo i očekivala.
Ljubav, yeah.
Srela sam više mnoooogo lepih i simpatičnih dečaka i s jednim bi 100% završila, da sam ostala malo duže. Heh, ali on nije odavde...

Bila sam, kao što sam već rekla kada sam došla, na koncertu "Negativa", jedno od najlepših večeri. Ako se odlučiš za Budvu, znaj da te očekuju različiti koncerti (ne znam koju muziku slušaš, ali tamo dolaze ovi naši...svi imaju tezge u Crnoj Gori).

Bila sam i malo tužna...

Eto, malo sam se i ja podsetila toga...Budva 2005.
 
Ako vec hoces lijepu plazu i provod naravno da je Budva no.1 ...
Becicka plaza ti je 15 min hoda od centra Budve,a uvece provod u BD vrhunski ... :D
Za smjestaj se snadji unaprijed,mada i tamo kad podjes uvijek mozes naci slobodnih soba u privatnom smjestaju.... ali da te samo upozorim dosta ti para treba... iskljucivo za nocni provod... a da dodas jos malo pa ipak da podjes u Grcku ...?? :D
 
Budva jedino valja.Samo zbog plaza.
Ali zato ima crnogoraca.
Svaki drugi turist u Budvi je iz Crne gore.
Smor.

Mada je stari grad opusten.Ima mesta za izlazak.
Krevet je 10 evra malo dalje od plaze.
Blize plazi 13 evra.Cim vidis da valja uzimaj.Nemoj mnogo traziti.Startovace te dileri na stanici.

Ako mozes,ipak nemoj ici u Crnu Goru.Pogotovu ako si zensko.Smori ces od mladih i lepih crnogorki :P
 
Lanfear:
Crna Gora... pih.
Svejedno, preporuchujem Petrovac ili Budvu.
Koliko-toliko su normalni.
PoZzZ.
Ja sam čuo da su Buljarice (pored Petrovca) dobile takav naziv po beogradskim buljašima, da li je to tačno? ; )
Tamo je baš fuj... hladna voda, očajne plaže, nudisti, turisti i gazda pedofil, letovalište sa kamp kučicama i šupama... puj, fuj, pih...
 
inspirion:
Budva jedino valja.Samo zbog plaza.
Ali zato ima crnogoraca.
Svaki drugi turist u Budvi je iz Crne gore.
Smor.

Mada je stari grad opusten.Ima mesta za izlazak.
Krevet je 10 evra malo dalje od plaze.
Blize plazi 13 evra.Cim vidis da valja uzimaj.Nemoj mnogo traziti.Startovace te dileri na stanici.

Ako mozes,ipak nemoj ici u Crnu Goru.Pogotovu ako si zensko.Smori ces od mladih i lepih crnogorki :P

Sto ne znaci da ce i od mladih i lijepih crnogoraca :lol: :lol:
 
LPhoklica:
Bilo je lepo u Budvi.
Fin je onaj Stari Grad, ja ga mnogo volim jer me podseća na jedan nivo iz Toumb Ridera. Bili smo tamo na najboljoj pizzi na svetu - kod Lava. Njami, njami... Obavezno svrati tamo ako budeš imala prilike.

More je divno, naročito prepodne. Poslednji dan bio posebno božanstven - bilo je oblačno. Kupali se, snjimali, slikali se...ma uživancija. Igrala sam poker s bratom na plaži, izgdela da sam ja game master za tu igru. Ali to je samo igra, sa kamenčićima, hehe. Na plaži sam se srela sa jednom gatarom i rekla mi je neke divne, ali i neke loše stravi koje sam, moram priznati malo i očekivala.
Ljubav, yeah.
Srela sam više mnoooogo lepih i simpatičnih dečaka i s jednim bi 100% završila, da sam ostala malo duže. Heh, ali on nije odavde...

Bila sam, kao što sam već rekla kada sam došla, na koncertu "Negativa", jedno od najlepših večeri. Ako se odlučiš za Budvu, znaj da te očekuju različiti koncerti (ne znam koju muziku slušaš, ali tamo dolaze ovi naši...svi imaju tezge u Crnoj Gori).

Bila sam i malo tužna...

Eto, malo sam se i ja podsetila toga...Budva 2005.

Bila sam prosle godine, u Starom Gradu - mnogo je lep. Inace, jela sam tu picu sto si je pominjala - fantasticna! Mislim da nikada nisam jela bolju. I totalno se slazem sa svime sto si napisala!!!
 
nazalost bila sam ove godine i u cg i podsetila se zasto prethodne cetiri nisam tamo htela ni da provirim iako imam stan.cene su previsoke,usluga je mnogo losa,vlada anarhija,svako radi sta mu se hoce,i samo gledaju kako ce sto vise para da ti uzmu a da ti sto manje daju za to. :roll:
besna kola,kajle i narodnjaci su standardni.
mislila sam da sam imala predrasude o cg,a onda sam shvatila da je stvarnost jos gora. :roll:
da ne zaboravim da napomenem da sam se otrovala najverovatnije vodom imala 39 temperaturu i povracala.
a dolazila mi je i finansijska policija na vrata i insistirala da im nesto placam.a onda sam ih najurila.
poslednji put da ja idem u taj kraj. :x ne znam sta mi bi ovaj put.
 
malavelika:
Zena s greskom:
Ja u nedelju idem u jedno mesto pored HN i jedva cekam.Tamo mi je super, idem vec nekoliko godina.Mislim da su ljudi bolji i uopste je sve mnogo bolje nego u ostalom delu primorja.

E, a koje je to mesto? Kakva je plaza, pescana, ili crnogorski "prirodno" betonirana?

To je na 2 km ispred HN,Baošići, malo mesto plaze su i pescane, a ima i betoskih ,nisu velike, mozes da biras sta volis.Ne znam koliko imas godina jer nije mesto za provod, nema mnogo kafica i restorana, vise je nekako za porodice sa manjom decom, ali ako samo hoces lepo da se odmoris onda je super.
 
Pravo mjesto da se izjadam...
Meni je bilo super na moru (bila sam u HN sa društvom), ali većinom zato što je društvo bilo tako dobro. Smještaj smo platile 7e, što 'ajd da kažemo da nije loše. Iako sam maltene mjesec dana unaprijed pokušala da rezervišem sobu, na dan dolaska soba sa odgovarajućim brojem kreveta nije bila slobodna, pa smo jednu noć morali da se poslužimo jogi dušekom u manjoj sobi ( i taj dušek nam je na kraju naplaćen kao pravi pravcati krevet :evil: ). Sutradan smo se preselile u sobu sa jednim krevetom viška, pa smo nakon par dana OPET morale da se selimo, jer je odgovarajuća soba konačno bila slobodna, a baba-domaćin imala nove goste za našu veliku sobu... Ma nikad, NIKAD joj više neću u goste... Što se tiče plaža u HN, mi smo bile na plaži ispod hotela Topla, betonska, ali sasvim ok, sa sasvim razumnim brojem mladih ljudi :D :wink: . Voda je bila kako kad, ali je velika prednost ograđen prostor za kupanje, pa ne morate brinuti da će vam neki brod ili skuter zajahati na glavu. Noću sve radi do jedan izuzev diskoteke Baron koja radi do pet ujutro. Što se tiče cijena - hrana u prodavnicama je manje-više ista kao i kući tako da nije frka. Sve u svemu - okej. Prolazna ocjena za sve osim za domaćine :twisted: .
 

Back
Top