Fotke forumashica, molim za linkove

snoshaj efendija:
U kuloarima foruma se prica da su neki likovi poskidali gomilu fotki forumashica iz profila i poslali ih u razne net klubove za druzenje i kontakte.
Da li je to istina? Pouzdano znam da vlada velika panika u zenskim redovima.
Ako neko nabasa na neki link, neka ga plasira.
Hvala unapred.
Svašta :roll:
Pa, ako već te fotke stoje u profilima, znače da stoje naočigled (bukvalno) celog sveta... I što onda panika. A šta će ti link, pootvaraj profile :P
 
mackica ns:
snoshaj efendija:
U kuloarima foruma se prica da su neki likovi poskidali gomilu fotki forumashica iz profila i poslali ih u razne net klubove za druzenje i kontakte.
Da li je to istina? Pouzdano znam da vlada velika panika u zenskim redovima.
Ako neko nabasa na neki link, neka ga plasira.
Hvala unapred.
Svašta :roll:
Pa, ako već te fotke stoje u profilima, znače da stoje naočigled (bukvalno) celog sveta... I što onda panika. A šta će ti link, pootvaraj profile :P

Ma ne radi se o tome da vidim njihove fotke, vec da vidim gde su osvanule u agencijama za poslovnu pratnju. Uostalom, prekopaj malo po profilima i videces da vise nema fotki u profilima. Uglavnom je sve poskidano.
 
snoshaj efendija:
mackica ns:
snoshaj efendija:
U kuloarima foruma se prica da su neki likovi poskidali gomilu fotki forumashica iz profila i poslali ih u razne net klubove za druzenje i kontakte.
Da li je to istina? Pouzdano znam da vlada velika panika u zenskim redovima.
Ako neko nabasa na neki link, neka ga plasira.
Hvala unapred.
Svašta :roll:
Pa, ako već te fotke stoje u profilima, znače da stoje naočigled (bukvalno) celog sveta... I što onda panika. A šta će ti link, pootvaraj profile :P

Ma ne radi se o tome da vidim njihove fotke, vec da vidim gde su osvanule u agencijama za poslovnu pratnju. Uostalom, prekopaj malo po profilima i videces da vise nema fotki u profilima. Uglavnom je sve poskidano.
Brkaš malo stvari, nisi dovoljno obavešten :P

Jeste, mene su več kontaktirali... Kažu 'oćeš da me poslovno pratiš :?:
Ja kažem - hvala na ponudi, ali već pratim svoj posao
 
Zena s greskom:
Pa tatamama sta sad? :wink: I mi idemo preko tebe... :twisted:
Naravno... Svakome je potreban posrednik koji se razume u posao i odan prijatelj.
Evo moje potsetnice:

16460rk.jpg
 
Julian_Duranona:
xpajamacax:
ja sam potpuno neobaveštena :?
a i zabole me...a kako će da nas kontaktiraju?

jeli, JD cakani?
Ko da vas kontaktira?
Ja sam vam, od trenutka kad stavite fotografiju u profil - i otac i majka! Sve ide preko mene...

Sta se cepis, Juliane, kad se zna da je Toma ovde glavni makro?! :lol: :D
Ti si mozda samo bedni mod. :P
Nego, reci mi u kojoj kategoriji je moja slika...da, znam da se ne vodim kao sexy maloletnica...nego 'de ste me smestili??? ;)
 
:lol: :lol: :D

Oooooooo, Dis, pa nije valjda da i ti igras ulogu u tom poduhvatu?
Kakva je tvoja funkcija u svemu tome? :lol:

Nego gde mene nadjoste da stavite pod surove?
Nista vam to ne valja ako sam ja u toj kategoriji...ja bas nisam surova, ja sam neeezna... :)
I to bi trebalo da ti bude jasno Dis. Zato pazi sta pricas, jer moze nesto jako ruzno da ti se desi kada se nocu, sporednom ulicicom budes vracao kuci. Fundamentalno obrati paznju na ponasanje, Dis. Necu te upozoravati dva puta. Nisam surova, ni najmanje! Je l' to jasno?! A?! :twisted: ;)

Dakle, da ponovim, kao nezna, umiljata i suptilna nalazim se u potpuno pogresnoj kategoriji... :)
 
S_K_V_O:
Oooooooo, Dis, pa nije valjda da i ti igras ulogu u tom poduhvatu?
Kakva je tvoja funkcija u svemu tome?
A gde bi moglo bez mene?! Moja uloga: prikupljanje prijava, organizovanje intervjua, analiza i odabir kadrova (čitaćeš kasnije). Kako se slike forumašica naplaćuju, evo džaBA jedna zajednička od mladih i uspešnih biznismena koji su sve ovo organizovali (sa leva na desno: Tommy "The Vanilica" V, Julian "The End of Story" Duranona, Dis "The One Who Gets U Fired" MisaL):
CategoriesSquareCostumes.jpg


S_K_V_O:
Nego gde mene nadjoste da stavite pod surove?
Nista vam to ne valja ako sam ja u toj kategoriji...ja bas nisam surova, ja sam neeezna...
Kako da ti reknem, tvoje Dominantne aktivnosti nisu prošle neprimećeno (ipak mi je to posao, a ja ga radim, i to svojski).
S_K_V_O:
I to bi trebalo da ti bude jasno Dis. Zato pazi sta pricas, jer moze nesto jako ruzno da ti se desi kada se nocu, sporednom ulicicom budes vracao kuci. Fundamentalno obrati paznju na ponasanje, Dis. Necu te upozoravati dva puta. Nisam surova, ni najmanje! Je l' to jasno?! A?!
Treba još da vežbaš, ali sam uveren da u tebi čuči pravi talenat, kakav se zaista retko sreće...
 

Back
Top