CRNOGORCI

K

Kapris

Gost
Radnja se dogadja na plazi u Budvi.

Ona: strankinja, plavih ociju, duge plave kose, na sebi kao ima sezdesetak centi konopa oko kojeg visi nesto sto bi kao trebalo predstavljati donji deo bikinija.

On (Milutin) ne zna kako se to ("tanga") zove, ali mu ne smeta da oci ne skida sa nje. Njene grudi su one koje najvise voli, kruskolikog oblika, ubile se za gorstacku saku, velike, ali im gravitacija nista ne moze.

Njene bradavice su cista poezija: to su dva neraspupala pupoljka ruze,
to su dva puta po tri zrna kafe, to su poceci Mlecnog puta, ako on stvarno postoji.

Gleda je i dok se mazno maze losionom za suncanje i dok bestidno svoje grudi izlaze suncu i dok izlazi iz vode. Takvo zensko definitivno u zivotu imao nije, a nije da ih nije imao toliko da bi ga najblizi prijatelji bili spremni danima slusati i balaviti otvorenih
usta kada pripovijeda o svojim seksualnim pustolovinama.

Guze su joj dvije polulopte, ni rukometne ni fudbalske, cvrste, kojim se zavrsavaju majstorski izvajane noge kojima kraja nema. Dok je gleda, razmislja, izmedu ostalog, kako li je to imati onaj konopac u guzi.

Plazom nailazi zena u crnoj haljini dugih rukava, skoro do clanaka, sa belom
keceljom i kosaricom u ruci.

Ova sirena joj mase, ona dolazi i pruza joj zasecereni ustipak koji na crnogorskim plazama zovu mekika.

Prodavacica ne razumije engleski,na kojem joj se sirena obraca,ali zna da joj je to prilika da kao kusur od pedeset evra vrati cetrdeset.

On to vidi, skace sa svog peskira i tjera prodavacicu da strankinji vrati jos devet evra.

Ona to cini i on za uzvrat od sirene dobija zahvalan pogled i nekoliko recenica na engleskom.

On se crveni jer ne razumije jezik, malo mu je puno neugodno i izvjestaceno se nasmije i zaleti u vodu.

On osjeca njen pogled na sebi i pliva najjaci "leptir" u zivotu.

Ona, ima sta i vidjeti: momcinu! skoro od dva metra, lijep ka Njegos,
zategnutih misica koji izgledaju napeti i kad su opusteni.

Navecer je srece u diskoteci hotela "Avala", ona mu pokazuje na sank
i on shvaca da je pozvan na pice. Ona mu nesto pokusava reci, a njemu
kao smeta glasna muzika da bi je razumio.

Da skratimo pricu, zavrsavaju u njenoj hotelskoj sobi. On spreman da pogine samo da da sve od sebe, da opravda ukazano povjerenje.

Kad je bio spreman zakleti se svim svojim seksualnim iskustvom da je strankinja dozivjela nekoliko orgazama, on i sebi priusti jedan.

Zadovoljan vlastitim ucinkom, dok oboje, lezeci i smijeseci se, uzimaju daha, on ponosno koristi svoje znanje jedne od nekoliko recenica engleskog i pita sirenu: "A ju finish?"
Ona se smije i kaze: "No!"
Sve je mogao ocekivati ali ne i taj odgovor koji kao munja udara u ego velikog ljubavnika. To sebi ne moze dozvoliti i prianja na posao, ovaj put jos strasnije nego prvi put.

Kad je mislio da je siguran da je ispravio propust iz prethodnog puta,on prekida svoje usprezanje i po drugi put dostize orgazam.

Nakon sto dolaze do daha, ovaj put, siguran u njen odgovor, ponovo pita:
"A ju finish?"
No, i ovaj put dobija isti smijeh i isti odgovor: "No!"

E, ovo mu se u zivotu nije dogodilo. Sad vec iznuren, ali i zabrinut, odlucuje da takvu sramotu, da zenu ostavi nezadovoljenu, ne moze dozvoliti.

Po treci put prianja na posao, ali sad sa promijenjenom taktikom: upotrebice svu svoju snagu kojom je do sada usrecio svaku, ali i tehniku, koja mu nikad nije bila
neophodna i kojom se tjese oni sa malim k...

Sreca sto je muzika iz diskoteke bila veoma glasna, pa se njeno rajsko vristanje nije culo. Ovog puta je bio siguran da nije falio i nakon sto sebe cascava trecim
orgazmom, ne cekajuci da dode do daha,pita sirenu:
"A ju FINISH?"
.
.
.
.
.
"No! I am SWEDISH."

winknudge.gif
 
lol... pa mogla si i da skratis pricu... Za trenutak sam pomislio da citam neke od onih 'bed-time stories' ;)

I gde nadje da poredis lepotu sa Njegosem? ... Pa to je kao da za devojku kazes da je lepa kao Margaret Tacer ;)
 
A znash ono ulazi crnogorac sav zadihan u kucu, nasmejan do usiju, i pocinje da vice:

Crnogorac: 'Posjeka' sam turcina! Posjeka' sam turcina!'
Ukucani: 'Junacino nasa, pricaj sta je bilo...'
Crnogorac: 'Prvo mu odsjeka' ruke...'
Ukucani: 'I?'
Crnogorac: 'Onda mu odsjeka' i noge...'
Ukucani: 'I? Dje je glava?'
Crnogorac: 'Ih... Odnijela neka rdja prije mene...'

:D
 
Top lista pitanja MONET-u
- Ja bih da uplatim roming, pa me interesuje za koliko se, otprilike, vremena on potrosi?

- Imamo prijatelje na Kosovo, oni imaju novi Alkatel francuski, koliko kosta 1 minut shnjima?

- K: Mene ne radi telefon a platijo sam racune.
O: Kod nas je sve u redu, nije iskljucen, provjerite aparat.
K: Nemam ja sto da provjerajem, no vi napravite da i mene radi ka vama tun!

- Nekako sam iskljucio ovi djavo, pa ga sad ne mogu ukljucit. Nu, vidi ti sine, mozda sam ga i vragosa, ko zna... No mi, pravo da ti recem i ne treba mnogo, nako sto ga ponesem sa sobom kad ojdem za leb i vareniku, pa me, eto, zovnu da vide jesam li ziv ili sam se nede sutira i lipsa...

- Mogu li da PROMIJENIM JEZIK.. Sad mi je, cini mi se NA ISLAMSKI?

- ALO, JESTE LI VI BESPLATAN BROJ, ILI ODMA' DA PREKINEM!?

- Mogu li da OGREBEM KARTICU I AKO NEMA STRUJE?

- Na ekran mi pise Milic i kljuc pored - sto to more da bude?

- Mene je juce nesta domet... i ja scah da ve nazovem, ali telefon samo cini: piju, piju...

- Mozete li mi reci koliko je sati i koji je dan danas... popio sam neke tablete... pa ne znam...

- Fali mi samo 2-3 feniga da posaljem poruku... vala bi mi mogli to toliko progledat kroz prste...

- Nisam zadovoljan vasim odgovorom! Dajte mi vaseg glavnog urednika!

- K: Imate li broj Mila Djukanovica?
O: Ne.
K: A Filipa Vujanovica?
O: Ne, ni njegov nemamo.
K: NE!?!?!?!?!?!? ... E, mora da su na pripejd... sigurno...

- Imamo problem sa telefonima... Nece da nam pishtu...

- Mozes li mi, sine pomoc´? Stiga´ mi je veliki racun na ovaj penzionerski telefon, a ja ga nijesam tica´ kol´ko jesi li ga ti ticala, no sam ga da´ sinu a on veli da je samo zva´ 2-3 djevojke, pa mi vidji ako mozes, laze li me... Dje me nagrdi sin, sinula munja u njega...

- O: Koji Vam je kontakt telefon?
K: Alkatel...

- Da nemate mozda broj onoga Duska te truje bubasvabe, e mu je kucni iskljucen...

- Nama treba Mircetin broj, ako je u kompjuter...
- K: Kol`ko kosta minut?
O: Zavisi gdje zovete.
K: A da, ne zovemo nidje, samo nas interesuje... jadna...

- Kako mozemo da zovemo: mi njih, oni nas, i oni njih???

- Mogu li da znam stanje za IDUCI mjesec???

- Ja znam da otvorim pismene poruke, ali USMENE ne znam...

- K: Zablokirao mi se telefon!
O: Sta pise na displeju?
K: (vice nekom od ukucana) Daj mi taj displej, djavole!!!

- Mozes li mi reci stanje na racunu, ali polako, da me srce ne ufati?

- K: Fteo fam da dofunim jedan faucer!
O: Recite broj, samo vas molim, malo razgovjetnije...
K: Facekaj, famo da ftavim pvotezu...

- Mozete li mi rec` kako se brisu brojevi iz imenika, e ce me jad nac` ako moja zena vidi koga sam zva`...

- Iskljucite mi ovu sekretaricu, dosadna je, a i neznam kako izgleda...
 
a jeste li vidjeli ljetos kako panduri u Crnoj Gori zaustavljaju na granicne prelaze joj umro sam od smijeha sjeli tamo u debelu hladovinu i zvidi kad zaustavlja mi stadosmo on ne mrda samo naredjuje sjedeci "donesi dokumenta i haj ovamo" ´ja odo pita me on "a imas li sto za carinu" nemam nista "aj dobro da ti vjerujem" ne htjede ni da repom mrdne e stvarno su lijeni koliko i teski.
 
Kapris:
Radnja se dogadja na plazi u Budvi.

Ona: strankinja, plavih ociju, duge plave kose, na sebi kao ima sezdesetak centi konopa oko kojeg visi nesto sto bi kao trebalo predstavljati donji deo bikinija.

On (Milutin) ne zna kako se to ("tanga") zove, ali mu ne smeta da oci ne skida sa nje. Njene grudi su one koje najvise voli, kruskolikog oblika, ubile se za gorstacku saku, velike, ali im gravitacija nista ne moze.

Njene bradavice su cista poezija: to su dva neraspupala pupoljka ruze,
to su dva puta po tri zrna kafe, to su poceci Mlecnog puta, ako on stvarno postoji.

Gleda je i dok se mazno maze losionom za suncanje i dok bestidno svoje grudi izlaze suncu i dok izlazi iz vode. Takvo zensko definitivno u zivotu imao nije, a nije da ih nije imao toliko da bi ga najblizi prijatelji bili spremni danima slusati i balaviti otvorenih
usta kada pripovijeda o svojim seksualnim pustolovinama.

Guze su joj dvije polulopte, ni rukometne ni fudbalske, cvrste, kojim se zavrsavaju majstorski izvajane noge kojima kraja nema. Dok je gleda, razmislja, izmedu ostalog, kako li je to imati onaj konopac u guzi.

Plazom nailazi zena u crnoj haljini dugih rukava, skoro do clanaka, sa belom
keceljom i kosaricom u ruci.

Ova sirena joj mase, ona dolazi i pruza joj zasecereni ustipak koji na crnogorskim plazama zovu mekika.

Prodavacica ne razumije engleski,na kojem joj se sirena obraca,ali zna da joj je to prilika da kao kusur od pedeset evra vrati cetrdeset.

On to vidi, skace sa svog peskira i tjera prodavacicu da strankinji vrati jos devet evra.

Ona to cini i on za uzvrat od sirene dobija zahvalan pogled i nekoliko recenica na engleskom.

On se crveni jer ne razumije jezik, malo mu je puno neugodno i izvjestaceno se nasmije i zaleti u vodu.

On osjeca njen pogled na sebi i pliva najjaci "leptir" u zivotu.

Ona, ima sta i vidjeti: momcinu! skoro od dva metra, lijep ka Njegos,
zategnutih misica koji izgledaju napeti i kad su opusteni.

Navecer je srece u diskoteci hotela "Avala", ona mu pokazuje na sank
i on shvaca da je pozvan na pice. Ona mu nesto pokusava reci, a njemu
kao smeta glasna muzika da bi je razumio.

Da skratimo pricu, zavrsavaju u njenoj hotelskoj sobi. On spreman da pogine samo da da sve od sebe, da opravda ukazano povjerenje.

Kad je bio spreman zakleti se svim svojim seksualnim iskustvom da je strankinja dozivjela nekoliko orgazama, on i sebi priusti jedan.

Zadovoljan vlastitim ucinkom, dok oboje, lezeci i smijeseci se, uzimaju daha, on ponosno koristi svoje znanje jedne od nekoliko recenica engleskog i pita sirenu: "A ju finish?"
Ona se smije i kaze: "No!"
Sve je mogao ocekivati ali ne i taj odgovor koji kao munja udara u ego velikog ljubavnika. To sebi ne moze dozvoliti i prianja na posao, ovaj put jos strasnije nego prvi put.

Kad je mislio da je siguran da je ispravio propust iz prethodnog puta,on prekida svoje usprezanje i po drugi put dostize orgazam.

Nakon sto dolaze do daha, ovaj put, siguran u njen odgovor, ponovo pita:
"A ju finish?"
No, i ovaj put dobija isti smijeh i isti odgovor: "No!"

E, ovo mu se u zivotu nije dogodilo. Sad vec iznuren, ali i zabrinut, odlucuje da takvu sramotu, da zenu ostavi nezadovoljenu, ne moze dozvoliti.

Po treci put prianja na posao, ali sad sa promijenjenom taktikom: upotrebice svu svoju snagu kojom je do sada usrecio svaku, ali i tehniku, koja mu nikad nije bila
neophodna i kojom se tjese oni sa malim k...

Sreca sto je muzika iz diskoteke bila veoma glasna, pa se njeno rajsko vristanje nije culo. Ovog puta je bio siguran da nije falio i nakon sto sebe cascava trecim
orgazmom, ne cekajuci da dode do daha,pita sirenu:
"A ju FINISH?"
.
.
.
.
.
"No! I am SWEDISH."
Namuči me,ali dobro je!
winknudge.gif
:wink:
 
Kapris:
Top lista pitanja MONET-u
- Ja bih da uplatim roming, pa me interesuje za koliko se, otprilike, vremena on potrosi?

- Imamo prijatelje na Kosovo, oni imaju novi Alkatel francuski, koliko kosta 1 minut shnjima?

- K: Mene ne radi telefon a platijo sam racune.
O: Kod nas je sve u redu, nije iskljucen, provjerite aparat.
K: Nemam ja sto da provjerajem, no vi napravite da i mene radi ka vama tun!

- Nekako sam iskljucio ovi djavo, pa ga sad ne mogu ukljucit. Nu, vidi ti sine, mozda sam ga i vragosa, ko zna... No mi, pravo da ti recem i ne treba mnogo, nako sto ga ponesem sa sobom kad ojdem za leb i vareniku, pa me, eto, zovnu da vide jesam li ziv ili sam se nede sutira i lipsa...

- Mogu li da PROMIJENIM JEZIK.. Sad mi je, cini mi se NA ISLAMSKI?

- ALO, JESTE LI VI BESPLATAN BROJ, ILI ODMA' DA PREKINEM!?

- Mogu li da OGREBEM KARTICU I AKO NEMA STRUJE?

- Na ekran mi pise Milic i kljuc pored - sto to more da bude?

- Mene je juce nesta domet... i ja scah da ve nazovem, ali telefon samo cini: piju, piju...

- Mozete li mi reci koliko je sati i koji je dan danas... popio sam neke tablete... pa ne znam...

- Fali mi samo 2-3 feniga da posaljem poruku... vala bi mi mogli to toliko progledat kroz prste...

- Nisam zadovoljan vasim odgovorom! Dajte mi vaseg glavnog urednika!

- K: Imate li broj Mila Djukanovica?
O: Ne.
K: A Filipa Vujanovica?
O: Ne, ni njegov nemamo.
K: NE!?!?!?!?!?!? ... E, mora da su na pripejd... sigurno...

- Imamo problem sa telefonima... Nece da nam pishtu...

- Mozes li mi, sine pomoc´? Stiga´ mi je veliki racun na ovaj penzionerski telefon, a ja ga nijesam tica´ kol´ko jesi li ga ti ticala, no sam ga da´ sinu a on veli da je samo zva´ 2-3 djevojke, pa mi vidji ako mozes, laze li me... Dje me nagrdi sin, sinula munja u njega...

- O: Koji Vam je kontakt telefon?
K: Alkatel...

- Da nemate mozda broj onoga Duska te truje bubasvabe, e mu je kucni iskljucen...

- Nama treba Mircetin broj, ako je u kompjuter...
- K: Kol`ko kosta minut?
O: Zavisi gdje zovete.
K: A da, ne zovemo nidje, samo nas interesuje... jadna...

- Kako mozemo da zovemo: mi njih, oni nas, i oni njih???

- Mogu li da znam stanje za IDUCI mjesec???

- Ja znam da otvorim pismene poruke, ali USMENE ne znam...

- K: Zablokirao mi se telefon!
O: Sta pise na displeju?
K: (vice nekom od ukucana) Daj mi taj displej, djavole!!!

- Mozes li mi reci stanje na racunu, ali polako, da me srce ne ufati?

- K: Fteo fam da dofunim jedan faucer!
O: Recite broj, samo vas molim, malo razgovjetnije...
K: Facekaj, famo da ftavim pvotezu...

- Mozete li mi rec` kako se brisu brojevi iz imenika, e ce me jad nac` ako moja zena vidi koga sam zva`...

- Iskljucite mi ovu sekretaricu, dosadna je, a i neznam kako izgleda...
Šta je ovo?!!!
 
Kako Crnogorci kazu kopile?
Djetic neznanog junaka!

Jutarnji program na crnogorskom radiju. Prica spiker:
- "A sada za jutarnje razgibavanje: jedan-dva, jedan-dva, jedan-dva."
- "A sada, drugi ocni kapak!"
 
Crnogorac odlucio da bude suvremen i da prisustvuje porodjaju svog djeteta.

I tako on dovede zenu u bolnicu i kad udje u salu i vidi one silne

doktore, instrumente pufff, i pade u nesvjest.

Donese mu sestra vode, on se oporavi vidi zenu kako se dere pri

porodjaju, frku oko nje pufff, opet pade u nesvest.

Na njega zaboravili i on dodje sebi bas u trenutku izlaska deteta i kad to

vidi on se razpameti totalno derne po patosu.

Nakon par sati dodje on sebi u nekoj bolnickoj sobi i poce da se dere:

"STAA JEEE? Jel SIIIIIN !?"

"Jok devojcica" - obrusi mu sestra.

"Ma i da znas coce da je bolje da je devojcica."

"Da se ne pati ovoliko u zivotu."

:-))))))))))))))))))))
 
budi se crnogorac izjutra osmijeh mu od uva do uva
zena ga pita:
-Sto je coce sto se smijes jadan?
-Zeno sanjao sam da sam isa za Srbiju...
-Pa sta, zasto si onda toliko srecan?
-Al sa pasoshem draga, sa pasoshem.
 
Kapris:
Radnja se dogadja na plazi u Budvi.

Ona: strankinja, plavih ociju, duge plave kose, na sebi kao ima sezdesetak centi konopa oko kojeg visi nesto sto bi kao trebalo predstavljati donji deo bikinija.

On (Milutin) ne zna kako se to ("tanga") zove, ali mu ne smeta da oci ne skida sa nje. Njene grudi su one koje najvise voli, kruskolikog oblika, ubile se za gorstacku saku, velike, ali im gravitacija nista ne moze.

Njene bradavice su cista poezija: to su dva neraspupala pupoljka ruze,
to su dva puta po tri zrna kafe, to su poceci Mlecnog puta, ako on stvarno postoji.

Gleda je i dok se mazno maze losionom za suncanje i dok bestidno svoje grudi izlaze suncu i dok izlazi iz vode. Takvo zensko definitivno u zivotu imao nije, a nije da ih nije imao toliko da bi ga najblizi prijatelji bili spremni danima slusati i balaviti otvorenih
usta kada pripovijeda o svojim seksualnim pustolovinama.

Guze su joj dvije polulopte, ni rukometne ni fudbalske, cvrste, kojim se zavrsavaju majstorski izvajane noge kojima kraja nema. Dok je gleda, razmislja, izmedu ostalog, kako li je to imati onaj konopac u guzi.

Plazom nailazi zena u crnoj haljini dugih rukava, skoro do clanaka, sa belom
keceljom i kosaricom u ruci.

Ova sirena joj mase, ona dolazi i pruza joj zasecereni ustipak koji na crnogorskim plazama zovu mekika.

Prodavacica ne razumije engleski,na kojem joj se sirena obraca,ali zna da joj je to prilika da kao kusur od pedeset evra vrati cetrdeset.

On to vidi, skace sa svog peskira i tjera prodavacicu da strankinji vrati jos devet evra.

Ona to cini i on za uzvrat od sirene dobija zahvalan pogled i nekoliko recenica na engleskom.

On se crveni jer ne razumije jezik, malo mu je puno neugodno i izvjestaceno se nasmije i zaleti u vodu.

On osjeca njen pogled na sebi i pliva najjaci "leptir" u zivotu.

Ona, ima sta i vidjeti: momcinu! skoro od dva metra, lijep ka Njegos,
zategnutih misica koji izgledaju napeti i kad su opusteni.

Navecer je srece u diskoteci hotela "Avala", ona mu pokazuje na sank
i on shvaca da je pozvan na pice. Ona mu nesto pokusava reci, a njemu
kao smeta glasna muzika da bi je razumio.

Da skratimo pricu, zavrsavaju u njenoj hotelskoj sobi. On spreman da pogine samo da da sve od sebe, da opravda ukazano povjerenje.

Kad je bio spreman zakleti se svim svojim seksualnim iskustvom da je strankinja dozivjela nekoliko orgazama, on i sebi priusti jedan.

Zadovoljan vlastitim ucinkom, dok oboje, lezeci i smijeseci se, uzimaju daha, on ponosno koristi svoje znanje jedne od nekoliko recenica engleskog i pita sirenu: "A ju finish?"
Ona se smije i kaze: "No!"
Sve je mogao ocekivati ali ne i taj odgovor koji kao munja udara u ego velikog ljubavnika. To sebi ne moze dozvoliti i prianja na posao, ovaj put jos strasnije nego prvi put.

Kad je mislio da je siguran da je ispravio propust iz prethodnog puta,on prekida svoje usprezanje i po drugi put dostize orgazam.

Nakon sto dolaze do daha, ovaj put, siguran u njen odgovor, ponovo pita:
"A ju finish?"
No, i ovaj put dobija isti smijeh i isti odgovor: "No!"

E, ovo mu se u zivotu nije dogodilo. Sad vec iznuren, ali i zabrinut, odlucuje da takvu sramotu, da zenu ostavi nezadovoljenu, ne moze dozvoliti.

Po treci put prianja na posao, ali sad sa promijenjenom taktikom: upotrebice svu svoju snagu kojom je do sada usrecio svaku, ali i tehniku, koja mu nikad nije bila
neophodna i kojom se tjese oni sa malim k...

Sreca sto je muzika iz diskoteke bila veoma glasna, pa se njeno rajsko vristanje nije culo. Ovog puta je bio siguran da nije falio i nakon sto sebe cascava trecim
orgazmom, ne cekajuci da dode do daha,pita sirenu:
"A ju FINISH?"
.
.
.
.
.
"No! I am SWEDISH."

winknudge.gif
 
Kapris:
Radnja se dogadja na plazi u Budvi.

Ona: strankinja, plavih ociju, duge plave kose, na sebi kao ima sezdesetak centi konopa oko kojeg visi nesto sto bi kao trebalo predstavljati donji deo bikinija.

On (Milutin) ne zna kako se to ("tanga") zove, ali mu ne smeta da oci ne skida sa nje. Njene grudi su one koje najvise voli, kruskolikog oblika, ubile se za gorstacku saku, velike, ali im gravitacija nista ne moze.

Njene bradavice su cista poezija: to su dva neraspupala pupoljka ruze,
to su dva puta po tri zrna kafe, to su poceci Mlecnog puta, ako on stvarno postoji.

Gleda je i dok se mazno maze losionom za suncanje i dok bestidno svoje grudi izlaze suncu i dok izlazi iz vode. Takvo zensko definitivno u zivotu imao nije, a nije da ih nije imao toliko da bi ga najblizi prijatelji bili spremni danima slusati i balaviti otvorenih
usta kada pripovijeda o svojim seksualnim pustolovinama.

Guze su joj dvije polulopte, ni rukometne ni fudbalske, cvrste, kojim se zavrsavaju majstorski izvajane noge kojima kraja nema. Dok je gleda, razmislja, izmedu ostalog, kako li je to imati onaj konopac u guzi.

Plazom nailazi zena u crnoj haljini dugih rukava, skoro do clanaka, sa belom
keceljom i kosaricom u ruci.

Ova sirena joj mase, ona dolazi i pruza joj zasecereni ustipak koji na crnogorskim plazama zovu mekika.

Prodavacica ne razumije engleski,na kojem joj se sirena obraca,ali zna da joj je to prilika da kao kusur od pedeset evra vrati cetrdeset.

On to vidi, skace sa svog peskira i tjera prodavacicu da strankinji vrati jos devet evra.

Ona to cini i on za uzvrat od sirene dobija zahvalan pogled i nekoliko recenica na engleskom.

On se crveni jer ne razumije jezik, malo mu je puno neugodno i izvjestaceno se nasmije i zaleti u vodu.

On osjeca njen pogled na sebi i pliva najjaci "leptir" u zivotu.

Ona, ima sta i vidjeti: momcinu! skoro od dva metra, lijep ka Njegos,
zategnutih misica koji izgledaju napeti i kad su opusteni.

Navecer je srece u diskoteci hotela "Avala", ona mu pokazuje na sank
i on shvaca da je pozvan na pice. Ona mu nesto pokusava reci, a njemu
kao smeta glasna muzika da bi je razumio.

Da skratimo pricu, zavrsavaju u njenoj hotelskoj sobi. On spreman da pogine samo da da sve od sebe, da opravda ukazano povjerenje.

Kad je bio spreman zakleti se svim svojim seksualnim iskustvom da je strankinja dozivjela nekoliko orgazama, on i sebi priusti jedan.

Zadovoljan vlastitim ucinkom, dok oboje, lezeci i smijeseci se, uzimaju daha, on ponosno koristi svoje znanje jedne od nekoliko recenica engleskog i pita sirenu: "A ju finish?"
Ona se smije i kaze: "No!"
Sve je mogao ocekivati ali ne i taj odgovor koji kao munja udara u ego velikog ljubavnika. To sebi ne moze dozvoliti i prianja na posao, ovaj put jos strasnije nego prvi put.

Kad je mislio da je siguran da je ispravio propust iz prethodnog puta,on prekida svoje usprezanje i po drugi put dostize orgazam.

Nakon sto dolaze do daha, ovaj put, siguran u njen odgovor, ponovo pita:
"A ju finish?"
No, i ovaj put dobija isti smijeh i isti odgovor: "No!"

E, ovo mu se u zivotu nije dogodilo. Sad vec iznuren, ali i zabrinut, odlucuje da takvu sramotu, da zenu ostavi nezadovoljenu, ne moze dozvoliti.

Po treci put prianja na posao, ali sad sa promijenjenom taktikom: upotrebice svu svoju snagu kojom je do sada usrecio svaku, ali i tehniku, koja mu nikad nije bila
neophodna i kojom se tjese oni sa malim k...

Sreca sto je muzika iz diskoteke bila veoma glasna, pa se njeno rajsko vristanje nije culo. Ovog puta je bio siguran da nije falio i nakon sto sebe cascava trecim
orgazmom, ne cekajuci da dode do daha,pita sirenu:
"A ju FINISH?"
.smanji dozivljaj
.
.
.
.
"No! I am SWEDISH."

winknudge.gif
 
Vratio se crnogorac kući ranije nego što je trebalo i zatekao ženu sa drugim u krevetu. Skoči on onako bijesan da uhvati ljubavnika, ali se ovaj, onako go, izmigolji. Ščepa ga , jedino za ****, ali mu i on iskliznu.
Ljubavnik krenu go da bježi po sobi, zgrabi neki kaput i iskoči kroz prozor. Crnogorac poteže pištolj iza pojasa i : BAM, BAM, BAM... isprazni šaržer u noć.
Sutradan je pričao: Nije mi što mi je iebo ženu, nije mi ža ni kaputa, već što mu obrisah **** i još ga ispratih ka vojvodu!
 
VICEVI O CRNOGORCIMA



1.
Ulazi krsni Crnogorac u kafanu, sjeda i poziva konobaricu. Prilazi mu mlada zgodna i lijepa konobarica i pita ga sta hoce da pije. Na to ce Crnogorac: "Djevojko,donesi mi jednu jaku kafu ko sto sam ja i slatku ko sto si ti!" Donese konobarica kafu, Crnogorac proba kafu pa joj rece: "O, djevojko, da se nisi ti malo precijenila!!!"
2.
Dosao Crnogorac na Trg Bana Jelacica i ugledao kip.
Pita on: "Ko je ono?"
Kazu mu: "Ban Jelacic"
Crnogorac: "Dobro, a koji ga ono junak jase?"
3.
Zida se visegradska cuprija. Dolazi delegacija Bosanaca kod vladike Njegosa da im proda kamenja, jer njegova zemlja je, je li, bogata tim Bozjim darom.
Kaze Njegos: "Ljudi, eto vam dzabe, imamo mi toga napretek!"
Kroz neko vrijeme opet dolaze Bosanci, nestalo im kamenja.
"Ma samo vi nosite ljudi, koliko vam treba", milostiv je veliki vladika. Helem, naculi Crnogorci da Njegos prodaje kamenje i organizuju protestni miting pred dvorom na Cetinju.
Izlazi Njegos i obraca se masama: "No, ljudi, sta vam je?"
"Kako sta nam je, vladiko", kaze narod, "culi smo da ti prodajes kamenje Bosancima".
"Jesam, ljudi, ama sta je to problem, ima Crna Gora toga koliko hocete", veli vladika.
"Dobro, vladiko, ali ako dodje do zemlje, ti ces je kopat'..."
4.
Hodaju crnogorac i cura!
Kaze Crnogorac curi: "Vidju ti curo ono brdo?"
Kaze cura: "Vidju!
Kaze crnogorac: "A vidju ti curo ono drvo?
Kaze cura: "Vidju!
Kaze crnogorac: "E dosta romantike hajde da se jebemo!"
5.
Vidi Crnogorac da neka dobra riba cita Erotiku, pa je pita: - "Jel' djevojko, jel pise tu kome je najduzi?"
Ona: - "Pise. Kaze da je indijancima." - "A jel' pise kome najduze stoji?"Ona: - "Kaze da najduze stoji Madjarima." - "E pa, djevojko, sad i ja da se predstavim: ja sam Lajos Vinetu."
6.
Na Trebinjskom ratistu, Crnogorac, bez isprava, odvojio se od svoje jedinice i uhvate ga vojnici iz druge jedinice JNA. " Jesi li Mujo". - pitaju ga. " Ne ja, svetog mi Vasilija". "Ajde skidaj gace", kazu mu. Ispostavilo se da zbilja nije Mujo. A Crnogorac se krsti: " Je*em ti vojsku u kojoj se vise vjeruje ku*cu no svetom Vasiliju".
7.
Godina 1997. Dva djetica gledaju Olimpijadu. Prate jednog takmicara koji ocigledno zaostaje za drugim takmicarima.
- "Vidje onu babetinu sto se vuce?"
- "Cuti bre, to je nas!"
- "Aaaaaaaaaaa. Vidje djetica kako tjera sve pred sobom."
8.
Crnogorac na autobuskoj stanici: "Dosao sam da se uniformisem kad ima autobus za Budvu".
9.
Crnogorcu se ne da leci sa zenom. Obrazlaze joj: "Mrsko mi se penjat, a znas dobro da nikom ne dam na se".
10.
Ispekli Srbin i Crnogorac prase. Srbin kaze: "E, sada cemo da ga podelimo bratski". A Crnogorac ce: "A necemo, bogumi nego popola".
11.
Zalili se Niksicani Amerikancima, sto i nas ne gadjate, nijesmo sugavi.
12.
Vodi ti Crnogorac puza na lancu.
U to ce drugi Crnogorac " a coce kaki ti je to puz"
A on odgovara " imo sam ja i boljega samo mi uteka"
13.
Crnogorac salje sina u svijet u izbjeglistvo i savjetuje ga: "Ako naidjes na ljude koji placu, stani i ti pa placi s njima. Ako naidjes na ljude koji pjevaju, stani i ti pa pjevaj s njima. Ako naidjes gdje se igra, stani i ti pa igraj. Ako naidjes na ljude koji rade, skloni se, ne smetaj im".
14.
Prica djetic deticu jednu anegdotu : - Stojim ti ja sa svojim Vukasinom i gledamo kako tuku jednog momka ... Pita on mene dal' da uletimo , a ja reko da sacekamo malo. Skupi se jos naroda pa pridruzi se onima da biju jadnog Beogradjanina ... Opet on da l' da uletimo ... ja jok ... cek jos malo ... Dodje jos naroda ... i opet ista prica ... DA L' DA ULETIMO ? - Ajde ulijeci ... - I sta bi ... ? - RAZBISMO GA KA' PIC*U |||
15.
U prepunom autobusu GSB korpulentan Crnogorac prdne iz sve snage. Okrene se, kad ono iza njega crnac. Crnogorac mu veli: "U, jado, al' te ja sagoreh."
16.
Kad je kralj Nikola osvojio Bar, jedan Crnogorac povede magarca da ga napoji na moru. Magarac nece da pije. "A koji smo klinac, ondak, ginuli za ovu vodurinu, kad je ni magarad nece?"
17.
Ide djetic po Podgorici, i odjednom izvuce pistolj, uperi ga u asfalt i opali nekoliko puta...
Pridje nekoliko ljudi:
- "Pa sto pucas u zemlju, jado?"
- "A vidi ovog puza, prati me jos od Cetinja!"
18.
- "UPOMOC!!! Upravo me je silovao neki Crnogorac!!!"
- "Pa otkud znate da je bas Crnogorac?"
- "Morala sam sve sama da radim."
19.
Spilberg odlucio snimiti film u Crnoj Gori. Snime oni film o Crnogorcu, a na filmu Crnogorac 2 sata spava.
Film u Americi postigne veliki uspjeh, pa je Spilberg odlucio snimiti jos jedan film. Odu u Crnu Goru te snimaju film. Za vrijeme filma Steve se digne i veli Crnogorcu: "Cujes, jel bi se mog'o malo dignut, da nije toliko jednolican film."
A Crnogorac njemu veli: "Pa nijesam ti ja kaskader"
20.
Posao Crnogorac u Njemacku. Kako je bio lijen za bilo kakav posao, on sjedne na ulicu i pocne da prosi. Prolazili su ljudi, neko bi mu ostavio po neku sicu, neko marku, neko pet.
Medjutim on je ubrzo zapazio jednog gospodina koji je tuda prolazio svakoga dana i uvijek mu ostavljao po 50 maraka. Trajalo je to neko vrijeme, a onda je gospodin poceo da preskace dane. Ne samo sto vise nije bio redovan, nego je i davao manje - po 20 maraka.
Primijetio to Crnogorac, ali misli popravice se gospodin, to je samo trenutno. Ali avaj, gospodin je dolazio sve redje i redje. Najzad
Crnogorac ne izdrza nego ga jednog dana priupita:
- "Dobro bre, sta je s tobom? Ranije si dolazio svakog dana i ostavljao mi po 50 maraka, a sada si sve redji i redji i ostavljas mi samo 20 maraka?"
- "Pa znas kako je, imam zenu, malu djecu, poceo sam kucu da gradim..."
- "A jel, pa preko moje grbace?!"
 

Back
Top