Ej, ljudi, odmorite se od smaranja... SAAAALSAAA!!!!

Niña morenita

Početnik
Poruka
30
Ja sam prvi put ovde na forumu, ali stvarno zelim nesto da podelim sa vama!
Koliko vas zna da u Novom Sadu pravi pravcati Kubanac, koji je uz to i odlican lik, drzi casove tradicionalnih latino americkih plesova, kao sto su salsa, cha cha cha, bachata, son, bolero, vallenato, rumba afro-cubana, pa i novije kao sto je npr reggaeton?
Ali poenta nije u casovima! Organizuju se druzenja i zurke open karaktera, kao da ste na drugoj planeti, ili bar na Karipskim ostrvima!!! Ne biste verovali kakav provod!
Na zalost, jos nije pronadjen najpogodniji prostor pa su zurke za sada cetvrtkom u Sport Caffe-u kod Timesa na Bulevaru... Ni to nije problem, ovaj lokal cetvrtkom za cas promeni profil... Ali uskoro ce Novi Sad dobiti svoju pravu salsoteku.
Ucinite sebi uslugu, dodjite i vidite, necete verovati!
 
Jeeeeeeeeeeee, plesacemo!!!
1.gif
 
SINDI:
mackica ns:
Neva:
Sta mislis mackice, jer bi mogao on samnom?( bez trcanja, naravno )
Ma, ja mislim da odemo stvarno jednom 8)

Ček', gde je Sindi :? E, o tome sam ti pričala :wink:

tu sam 8)

smatraj dogovorenim...ocemo sutra? :lol: :lol: :lol:
Uuuu, Sindi, pa ti si kapacitet, dve 'radne' noći zaredom u izlazak 8)
Ja ne mogu sutra, večeras sam na nekom rođendanu, biće mi mnogo, ipak svako jutro ustajanje u pola sedam :(
 
mackica ns:
SINDI:
mackica ns:
Neva:
Sta mislis mackice, jer bi mogao on samnom?( bez trcanja, naravno )
Ma, ja mislim da odemo stvarno jednom 8)

Ček', gde je Sindi :? E, o tome sam ti pričala :wink:

tu sam 8)

smatraj dogovorenim...ocemo sutra? :lol: :lol: :lol:
Uuuu, Sindi, pa ti si kapacitet, dve 'radne' noći zaredom u izlazak 8)
Ja ne mogu sutra, večeras sam na nekom rođendanu, biće mi mnogo, ipak svako jutro ustajanje u pola sedam :(

neeeeeeeeeeeee, kakav kapacitet, nego znas, zene u mojim godinama sklone su padanju u depresiju..ovo je samo ...radna terapija :D :D :D
a za salsu bi se zrtvovala...i trece vece zaredom :lol: :lol: :lol: :lol:

ps.ja ustajem u 5 :wink:
 
Niña morenita:
Ja sam prvi put ovde na forumu, ali stvarno zelim nesto da podelim sa vama!
Koliko vas zna da u Novom Sadu pravi pravcati Kubanac, koji je uz to i odlican lik, drzi casove tradicionalnih latino americkih plesova, kao sto su salsa, cha cha cha, bachata, son, bolero, vallenato, rumba afro-cubana, pa i novije kao sto je npr reggaeton?
Ali poenta nije u casovima! Organizuju se druzenja i zurke open karaktera, kao da ste na drugoj planeti, ili bar na Karipskim ostrvima!!! Ne biste verovali kakav provod!
Na zalost, jos nije pronadjen najpogodniji prostor pa su zurke za sada cetvrtkom u Sport Caffe-u kod Timesa na Bulevaru... Ni to nije problem, ovaj lokal cetvrtkom za cas promeni profil... Ali uskoro ce Novi Sad dobiti svoju pravu salsoteku.
Ucinite sebi uslugu, dodjite i vidite, necete verovati!
Kad smo vec kod latino stvari hoce li onda sa svim tim plesovima doci i hrana? :oops:
 
. . .:
GoldenLady:
. . .:
GoldenLady:
Znate kako zemunka predstavlja momka svojoj mami?
'Mis'im kevo *ebo te ovo je moj frajer ' :lol:
Mis'im, *ebote, Zemunka predstavlja svog frajera kevi ovako: "Mis'im, kevo, *ebo te, moj frajer!", onako kako si ti napisala nema bas puno smisla, ne?
Inace, mozemo da otvorimo temu "vicevi o Zemuncima", ima da plachete od smeha posto ih znam MILION! I ne ljutim se na iste.


Koliko ja znam to je za bgd :P

meni je svejedno.. al zbog cupija neka bude zemun :lol:
Tu su, bgd zemun :lol:

Nije isto, Zemun je u Vojvodini, kako to da vam to nije palo na pamet
 
Niña morenita:
. . .:
GoldenLady:
. . .:
GoldenLady:
Znate kako zemunka predstavlja momka svojoj mami?
'Mis'im kevo *ebo te ovo je moj frajer ' :lol:
Mis'im, *ebote, Zemunka predstavlja svog frajera kevi ovako: "Mis'im, kevo, *ebo te, moj frajer!", onako kako si ti napisala nema bas puno smisla, ne?
Inace, mozemo da otvorimo temu "vicevi o Zemuncima", ima da plachete od smeha posto ih znam MILION! I ne ljutim se na iste.


Koliko ja znam to je za bgd :P

meni je svejedno.. al zbog cupija neka bude zemun :lol:
Tu su, bgd zemun :lol:

Nije isto, Zemun je u Vojvodini, kako to da vam to nije palo na pamet

juzne granice Vojvodine se ne poklapaju sa prirodnim granicama u celosti... tako da niste.. a i ako mislite da jeste necete jos dugo biti..
Srbi u Srbiju Vojvodina vojvodjanima ;)
 
GoldenLady:
Niña morenita:
. . .:
GoldenLady:
. . .:
GoldenLady:
Znate kako zemunka predstavlja momka svojoj mami?
'Mis'im kevo *ebo te ovo je moj frajer ' :lol:
Mis'im, *ebote, Zemunka predstavlja svog frajera kevi ovako: "Mis'im, kevo, *ebo te, moj frajer!", onako kako si ti napisala nema bas puno smisla, ne?
Inace, mozemo da otvorimo temu "vicevi o Zemuncima", ima da plachete od smeha posto ih znam MILION! I ne ljutim se na iste.


Koliko ja znam to je za bgd :P

meni je svejedno.. al zbog cupija neka bude zemun :lol:
Tu su, bgd zemun :lol:

Nije isto, Zemun je u Vojvodini, kako to da vam to nije palo na pamet

juzne granice Vojvodine se ne poklapaju sa prirodnim granicama u celosti... tako da niste.. a i ako mislite da jeste necete jos dugo biti..
Srbi u Srbiju Vojvodina vojvodjanima ;)
Ajde malo da se ubacim.Volim svoju zemlju,i smatram sebe pravim novosadjaninom,i frakcije koje bi da se cepaju,neka osnuju svoje enklave u svojim stanovima,a prelepe Srbije se okanite.Zar nije dosta sto nas drugi komadaju,zar moramo i mi sami.

Sto se tice salsa veceri,lepo je tamo,i to veoma,ali ne zelim nista da pricam o tome,uverite se sami.Pozdrav svima,do sledeceg vidjenja. :wink:
 

Back
Top