Koliko ste puta do sada...

Zero u oba smera.
Imam protiv materijalizma i hebanja bez emocija. A za pare mi je odvratno. Ne znam zasto ali imam neko gadjenje prema tako necemu. Samo bolidi to placaju...u oba smera.

Protiv vodjenja ljubavi, kad se dvoje stvarno svidjaju jedno drugom, nemam nista.
 
He,he,pa naravno da sam platio i placam i placacu,pa nema ni kod bebe dzabe :) >Nisam nikada kurvi platio sex ali svaki put mora da se plati indirektno,dal picem u kaficu ili diskoteci,taxijem da se doticna vrati kuci,placanjem hotela,kupovinom svakakvih afrodizijaka i grickalica koje se konzumiraju pre i posle sexa... ma uvek nesto mora da se plati :) a da par puta sam morao da sipam benzin devojkama jer sam isao sa njohovim kolima na cameltrofi u ledince na jezero :oops: .Eto dokaza da se svaki sex placa :)
 
S_K_V_O:
?:
nemam nista mada nisam previshe pristajala. dobila sam jedne kifle za oral i jedan disk koji cu kao da vratim. mada realno nema niceg loseg u tome, osim sto ako se navuces odu pare

To kad je bio dan testa? ;)
E stvarno jagodo, prozivaju te da si prozdrljivica, nisam verovala, al' sad mi je jasno sta bi sve uradila za jednu kiflu! :lol:

ahaha ne to je bilo pre...godinu? dve???? ebote bog

ma ne posle me chastio radila sam onako. stara slava.
 
?:
NaraYan:
?:
nemam nista mada nisam previshe pristajala. dobila sam jedne kifle za oral i jedan disk koji cu kao da vratim. mada realno nema niceg loseg u tome, osim sto ako se navuces odu pare

A koliko bi trazilla? :wink:

ne bi, nego kolko dash, ko kod kostolomca :twisted:

Dokazi da vredish i bicesh propisno isplacena. :wink:

...a posle cu da odem kod Bojana i...
 
Ugolavnom je jeftinije lepo nekoj ribi platiti za sat sexa,nego nekoj drugoj platiti pice.Ovo prvo zna da bude mnoooogo jeftinije! Plcanje sexa je jedan od jeftinijih stvari u zivotu.
Sto rece jedan moj bivsi profesor filozofije..."sve sto se placa parama nije skupo". :wink:
 

Back
Top