navlacenja

ja probam sa flertom. a ako ne ide onda je zgrabim za vrat i stavim joj pistolj pod rebra. i tako je vodim do kola. e a dalje je sve standardno.

mislim, flert nekada ne upali, ali ova druga varijanta jos ni jednom nije omanula

edit1: a da i uvek udari glavom u krov pre nego sto sedne u kola... to je zato sto se palim na devojke sa cvorugama :) :lol: :lol: :lol:
 
Vi se ovde zezate i FLERTUJETE :shock:
A ja se trudila da budem ozbiljna
36_19_1.gif
Odoh...
 
random_cloud_form:
Ovo je nastavak sada vec kultne teme - "Koliko si njih odbila".
Primetio sam poznati fenomen da neke devojke flertuju, koketiraju, navlace muskarce a kada ovi krenu ka njima one naglo ustuknu i postanu hladne jer im je jedini cilj bio da isprovociraju start.

interesuje me da li ste ikad tako flertovale i koketirale bez daljih koraka, cisto kao zezanja radi...?
Ja to smatram uzasno nepostenim i kadgod bi se nasla negde u nekoj takvoj situaciji gde to primetim, takva zena bi me nervirala...nema sanse da ja dopustim sebi da i cigaretu uzmem od onog ko mi se ne dopadne...Bilo je tu ljutine secam se, kao sta se foliras, koja si ti riba bre i sl. a ja onda kazem...Jel bi ti bilo bolje da sam te celo vece zavodila navlacila smeskala ti se a kad ti krenes u akciju ja te "oladim"? Ko zaluzuje samarcinu?...
 
ariela:
random_cloud_form:
Ovo je nastavak sada vec kultne teme - "Koliko si njih odbila".
Primetio sam poznati fenomen da neke devojke flertuju, koketiraju, navlace muskarce a kada ovi krenu ka njima one naglo ustuknu i postanu hladne jer im je jedini cilj bio da isprovociraju start.

interesuje me da li ste ikad tako flertovale i koketirale bez daljih koraka, cisto kao zezanja radi...?
Ja to smatram uzasno nepostenim i kadgod bi se nasla negde u nekoj takvoj situaciji gde to primetim, takva zena bi me nervirala...nema sanse da ja dopustim sebi da i cigaretu uzmem od onog ko mi se ne dopadne...Bilo je tu ljutine secam se, kao sta se foliras, koja si ti riba bre i sl. a ja onda kazem...Jel bi ti bilo bolje da sam te celo vece zavodila navlacila smeskala ti se a kad ti krenes u akciju ja te "oladim"? Ko zaluzuje samarcinu?...

Pa naravno da on zasluzuje samarcinu, pacenik jedan.. :lol:
 
Ајд, кад се већ тражи и моје мишљење о овоме, мада баш нисам нарочито компетентна...
Ја мислим да не умем да флертујем! :? Наиме, вероватно флертујем, али само са мушкарцем који ми се допада и којег бих желела да мазнем. Немам потребу да се допадам свим мушкарцима, немам потребу да палим некога ко ми ништа не значи...Тиме само створиш себи проблем, смараш се са неким ко те не интересује, а после се још мучиш да га откачиш... :roll: Чему то?
 
Ma, ne mogu da odem :?

Ja mislim da ste vi koji ne znate šta je pravi - zdrav flert, koji je na OBOSTRANO zadovoljstvo (!) pomalo nadrndani i uskraćeni za nešto opušteno, zabavno i oraspoložujuće.
I svako ko ne može da primeti kada običan flert pređe na neki viši nivo - sa samo jedne strane - je ustvari mnogo više egoističan i sujetan, od onih koji znaju da razlikuju zezanje od ozbiljnosti. Mislim pri tome na te priče o 'navlačenju' - nekom se nasmeješ, sasvim ljubazno i DRUŽELJUBIVO, a on se posle nadrka što te neće kresnuti :shock: Koliki je onda tek njegov ego :?: :!:
Opet se ne slažem sa Suzy (šta je tu novo :roll: ) nikada ne zavlačim momka koji mi priđe sa ne-znam-kakvim-željama a ne dopada mi se, kakav god da mu je nastup (te bezobrazne mi je mnogo lakše da odmah postavim na mesto); čuj da ih navlačim - pa tako zavlačim i SEBE!
 
Hellen, da nisi i ti mozda Novosadjanka? :D

Pa lepo sam kazao da treba flertovati samo sa lepim, pametnim i sarmantnim ljudima, pa onda cak i ako se desi nesto nije toliko strasno zar ne? :lol:

Salim se, uvek polazim od pretpostavke da inteligentni ljudi mogu da naprave razliku izmedju flerta i udvaranja.. flert je po meni cista zayebancija i on mi dodje kao neka vrsta razonode.. kada mi se neka devojka svidja i kada zelim malo "bolje" da je upoznam, onda potpuno drugacije komuniciram sa njom i dajem joj na razne nacini signale da mi se svidja.. smeskam joj se, neverovatno sam fin hehe, svetlucaju mi okice i tako to.. :D ima i te kako razlike izmedju udvaranja i flerta, barem s moje tacke gledista.. :wink:
 
Steffan:
uvek polazim od pretpostavke da inteligentni ljudi mogu da naprave razliku izmedju flerta i udvaranja.. flert je po meni cista zayebancija i on mi dodje kao neka vrsta razonode.. kada mi se neka devojka svidja i kada zelim malo "bolje" da je upoznam, onda potpuno drugacije komuniciram sa njom i dajem joj na razne nacini signale da mi se svidja.. smeskam joj se, neverovatno sam fin hehe, svetlucaju mi okice i tako to.. :D ima i te kako razlike izmedju udvaranja i flerta, barem s moje tacke gledista.. :wink:

Jao, bre Stefani, pa ja to pričam sve vreme :idea:
A Novosađanka sam 8) :P
 
Mackice, samo naivni i glupi ljudi mogu da se navuku na flert.. drugim recima ocajnici.. :D inteligentni, emotivno zreli ljudi ce sve to shvatiti kao salu i jednostavno nece pridodavati tome neki veci znacaj.. sve je to deo nase svakidasnjice.. normalno je da se muskarci i zene privlace i da se "peckaju" s vremena na vreme.. to nam je u prirodi bre.. :wink: ne znam, meni je sve to simpaticno i rado bih flertovao evo i sa tobom sada.. mislim, sto da ne?!? :lol:
 
Steffan:
Hellen, da nisi i ti mozda Novosadjanka? :D

Pa lepo sam kazao da treba flertovati samo sa lepim, pametnim i sarmantnim ljudima, pa onda cak i ako se desi nesto nije toliko strasno zar ne? :lol:

Salim se, uvek polazim od pretpostavke da inteligentni ljudi mogu da naprave razliku izmedju flerta i udvaranja.. flert je po meni cista zayebancija i on mi dodje kao neka vrsta razonode.. kada mi se neka devojka svidja i kada zelim malo "bolje" da je upoznam, onda potpuno drugacije komuniciram sa njom i dajem joj na razne nacini signale da mi se svidja.. smeskam joj se, neverovatno sam fin hehe, svetlucaju mi okice i tako to.. :D ima i te kako razlike izmedju udvaranja i flerta, barem s moje tacke gledista.. :wink:

Ех...управо стигох из Новог Сада :lol: ...Нисам Новосађанка, мада сам један период живота живела у њему...
Могуће да си у праву, ја рекох да нисам баш компетентна. Светле ми окице само са оним ко ме интересује, а са ''обичнима'' сам само љубазна, без икаквих флерт сигнала.
Мада, знам да има жена, а вероватно и мушкараца, који такве сигнале шаљу на све стране, без обзира да ли су заинтересовани за некога или не. Е, то не умем. :(
 
Steffan:
Ja iskljucivo flertujem zbog svoj licnog zadovoljstva i egoa.. :lol: volim da flertujem sa devojkama.. volim prvenstveno da se salim sa njima na taj nacin.. nije mi cilj da se muvam sa njima, stavise, ako osetim da je to zezanje preslo u nesto ozbiljnije odmah cu da zahladnim i da stavim do znanja da to ne zelim.. uglavnom posle izbegavam flert sa tom devojkom, pogotovo ako mi je koleginica.. :roll: sve u svemu kao sto je Suzi kazala, ne moze svako da flertuje.. ta osoba mora da poseduje sarm, inteligenciju, dobar izgled.. drugim recima mora da ima klasu.. :wink: mislim da takva saljiva vrsta flerta stvara pozitivnu atmosferu i da svi koji su deo toga mogu samo da uzivaju i da se lepo osecaju posle toga.. :D

Svaka cast Steffy...evo...od danas pocinjes i da mi se svidjas.... :wink: ..posto se razumemo....Jednostavno neko to ume ,neko ne..Nekome je dovoljan jedan pogled..ili osmeh....stav...A neko sa 1000 reci nije ni prisao flertu...
:wink: ....i...bar meni...adrenalina nikad dosta...
:wink:
 
Hellen:
Ајд, кад се већ тражи и моје мишљење о овоме, мада баш нисам нарочито компетентна...
Ја мислим да не умем да флертујем! :? Наиме, вероватно флертујем, али само са мушкарцем који ми се допада и којег бих желела да мазнем. Немам потребу да се допадам свим мушкарцима, немам потребу да палим некога ко ми ништа не значи...Тиме само створиш себи проблем, смараш се са неким ко те не интересује, а после се још мучиш да га откачиш... :roll: Чему то?
Nemam -potrebu- ni da se nesto posebno dopadam a kamoli privucem....to se desi....i vise puta mi i smeta....
A...ne mucim se da otkacim nekog nekulturnog napaljenka....to mi bude zadovoljstvo...tada najvise uzivam....tesko bude sa onim-drugima.....tu sam maksimalno pazljiva....
 
Hellen:
Ех...управо стигох из Новог Сада :lol: ...Нисам Новосађанка, мада сам један период живота живела у њему...
Могуће да си у праву, ја рекох да нисам баш компетентна. Светле ми окице само са оним ко ме интересује, а са ''обичнима'' сам само љубазна, без икаквих флерт сигнала.
Мада, знам да има жена, а вероватно и мушкараца, који такве сигнале шаљу на све стране, без обзира да ли су заинтересовани за некога или не. Е, то не умем. :(

hehehe pa vidim ja da malo vuces na tu Novosadsku stranu.. :D ma to sto ne "umes" to ne vidim kao neku manu, vec pre kao vrlinu.. zasto uopste ljudi koji to rade imaju potrebu za tim? Licno posto pripadam toj grupi mogu slobodno da kazem, da jednim delom to radim zbog potvrde nekih svojih vrednosti.. znaci zbog licne nesigurnosti.. na taj nacin hranim svoju sujetu.. e sada ja znam da je to jedan vid slabosti, ali meni se to i pored toga svidja.. :D zanimljivo, ali ja volim sujetne osobe, meni su oni mnogo zanimljiviji od onih koji nisu sujetni.. nekako su mi dosadne te "snazne" licnosti, ja mogu da ih cenim i postujem ali su mi totalno nezanimljivi, stereotipni.. dok je svaka sujetna osoba slucaj za sebe vredna istrazivanja.. :lol: verovatno zbog toga i vise volim zene od muskaraca.. :wink:
 
Suzy:
Svaka cast Steffy...evo...od danas pocinjes i da mi se svidjas.... :wink: ..posto se razumemo....Jednostavno neko to ume ,neko ne..Nekome je dovoljan jedan pogled..ili osmeh....stav...A neko sa 1000 reci nije ni prisao flertu...
:wink: ....i...bar meni...adrenalina nikad dosta...
:wink:

Kao nisam ti se svidjao do sada.. :wink:
 
Steffan:
zanimljivo, ali ja volim sujetne osobe, meni su oni mnogo zanimljiviji od onih koji nisu sujetni.. nekako su mi dosadne te "snazne" licnosti, ja mogu da ih cenim i postujem ali su mi totalno nezanimljivi, stereotipni.. dok je svaka sujetna osoba slucaj za sebe vredna istrazivanja.. :lol: verovatno zbog toga i vise volim zene od muskaraca.. :wink:

Pazi izjavu.... :lol:
Steffane, nesto si se uozbiljio, je l' to zaista zaljubljenost utice na tebe? :D
 
Groucho_Marx:
Steffan:
Izvini molim te ali ja nisam tipican muskarac, mislim da smo to vec utvrdili do sada.. :D

U jeee... :roll:
A šta je to 'tipičan' muškarac :?:
I šta je tipična devojka :?:
I što svi beže od tog 'tipika' :?:

pa citaj pazljivije...koliko vaznosti sebi ljudi pridaju...sad je jako bitno sto si nekog navukao i prevaspitao, recimo...ma tom tipu ce se zivot promeniti iz korena...
i sve je uvek bitnije od normalnih, pravih osecanja...zelis nekog - imas ga (ili ga nemas, ali probas)...ne zelis ga - ne zayebavas ga makar!

i kapiram da je bitno nahraniti ego...ali koja je to bedna vrsta hrane? pa svako bi se yebao! pogotovo ako dajes signale da hoces....mislim, koji je tu izazov za inteligenciju, sarm, klasu...?
 
Jedino što sam ja ukapirao (u rl-u, ne ovde) je da postoji jako malo devojaka koje baš nikad ne flertuju bez razloga. Sigurnost je retkost, ali uvek lepa za videti.
A mislim da su se ovde ljudi malo nalupali, čak pretpostavljam da neki i ne znaju šta je to flert. Ali dobro, svako misli svoje i brani svoje ponašanje.
Mada stvarno mislim da je to veća tema nego što izgleda, kao što i sam flert nije baš tako jednostavan, osim što ga je jednostavno izvesti.
Sad vidim da sam možda bio nejasan - mislim da je flert odraz neke falinke u vezi. Ostale priče koje bih pričao su samo nijanse.
 

Back
Top