reggae muzika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hmmm pa ja mozda ne bih trebala da govorim o ovoj temi jer se moje znanje o reggeu svodi na Bob Marleya,koga by the way obozavam. :lol: Mislim da je on,a verovatno i ostali,imao mnogo toga da kaze ,svaka pesma sadrzi neku poruku,sto mi sse mnogo svidja.
O rastafarijancima,hmmm o njima znam da ne jedu meso(podrzavam ih apsoluno posto sam i ja vegeterijanac) i da mogu da imaju vise zena jel da? :? Kao sto vidis nemam pojma o tome al htela sam da dam doprinos ovoj temi :D
 
Hmm Moje znanje o rege muzici se takodje ogranicava na Boba ali mislim da je on stvarno jedan od najboljih rege muzicara svih vremena.A o rastafarijancima ne mislim nista posebno bzvz je sto puse ganzu.Mada i bob je bio pripadnik rasta pokreta tako da da nije pusio ganzu mozda bi duze bio ziv ,a njegove pesme stvarno svaka ima poruku ni jedna nije besmislena. :wink:
___________________________________________
rege.gif
Keep it real !
respecta.gif
 
Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."
 
guitarrr_babe:
Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."[/quote
I shta tu nije tacno?Nemora da znaci ali ne moze se reci da nije pripomoglo
 
Alexxandar:
guitarrr_babe:
Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."[/quote
I shta tu nije tacno?Nemora da znaci ali ne moze se reci da nije pripomoglo
Iskreno,sumnjam,jer je on umro od raka koze,koji je nasledna bolest. Obicno je crnci ne dobijaju,ali posto je njegov otac (valjda) bio belac...eto. Znaci,vutra bi mu pre ili kasnije sigurno naskodila,ali ovako,izgleda da nije.
 
Courtney:
Alexxandar:
guitarrr_babe:
Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."[/quote
I shta tu nije tacno?Nemora da znaci ali ne moze se reci da nije pripomoglo
Iskreno,sumnjam,jer je on umro od raka koze,koji je nasledna bolest. Obicno je crnci ne dobijaju,ali posto je njegov otac (valjda) bio belac...eto. Znaci,vutra bi mu pre ili kasnije sigurno naskodila,ali ovako,izgleda da nije.
A kako bi mu to vutra naskodila majke ti....Ljudi informisite se malo malo sta je vutra i koliko je stetana,kako deluje.........Cigarete su vise stetne nego vutra.
 
fizio:
Courtney:
Alexxandar:
guitarrr_babe:
Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."[/quote
I shta tu nije tacno?Nemora da znaci ali ne moze se reci da nije pripomoglo
Iskreno,sumnjam,jer je on umro od raka koze,koji je nasledna bolest. Obicno je crnci ne dobijaju,ali posto je njegov otac (valjda) bio belac...eto. Znaci,vutra bi mu pre ili kasnije sigurno naskodila,ali ovako,izgleda da nije.
A kako bi mu to vutra naskodila majke ti....Ljudi informisite se malo malo sta je vutra i koliko je stetana,kako deluje.........Cigarete su vise stetne nego vutra.
"Svaka vrsta droge unistava mozdane celije koje su jedine celije u organizmu koje se ne obnavljaju"
-moja biologicarka :lol:
 
Ej BOB MARLEY je legenda!!!
islim da je pusio (travu) jer je to karakteristicno za sve rastafarijance, ali njegove pesme su fenomenalne! Svidja mi se njihova kultura: ne jedu meso,ne piju alkohol,zive u miru,nisu nasilni! Ne shatam kako neki ljudi mogu reci da REGGAE smara,sustina je u tekstovima,samo treba provaliti poruku koju nose!!! Inace ja volim i EDDY GRANTA,ne znam da li ste culi za njega.
 
Ella:
Ej BOB MARLEY je legenda!!!
islim da je pusio (travu) jer je to karakteristicno za sve rastafarijance, ali njegove pesme su fenomenalne! Svidja mi se njihova kultura: ne jedu meso,ne piju alkohol,zive u miru,nisu nasilni! Ne shatam kako neki ljudi mogu reci da REGGAE smara,sustina je u tekstovima,samo treba provaliti poruku koju nose!!! Inace ja volim i EDDY GRANTA,ne znam da li ste culi za njega.
Aha,vole ga i moji :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top