kakva su vasa iskustva sa kraljevskim znakom?

kaze da su muski i zenski lav veoma slicni samo po jednom pitanju: sujeta! ne da je izrazena nego ponekad zaboli.
upoznala sam jednog muskog lava. tip zaista I klasa. a posle samo malo grebanja po povrsini, vidi se preplaseno mace u kostimu velikog lava. zato sam i pukla... lakse je nekoj npr. vazdusastoj nista ne objasnjavati.
 
Lavovi u jednom delu svog zivota obavezno moraju biti ili na rukovodecem mestu ili barem biti predvodnici necega.Po pravilu bi trebali da zive na nekom uzvisenju i da im soba bude dovoljno svetla.Na odmor bi trebalo da idu na Zlatibor ili neku planinu.Malo su lavovi dosadni jer preteruju u samohvali.Doduse puno zavisi od podznaka,cuj mnogo,80 posto.[/b]
 
Meni su lavovi najbolji znaci od svih ostalih! Oni zaista umeju da budu najbolji prijatelji...od one vrste prijatelja koji to mogu ostati zauvek. Uvek su tu kada zatrebaju, spremni da saslusaju, pomognu, uvek vedri, sa nezaustavljivom i neiscrpnom energijom, totalno nesebicni a to sto su sujetni...pa rekla bih da imaju i zasto da budu:)
Meni je vecina prijatelja bas u tom znaku i do sada se nikada nisam u njih razocarala.
U ljubavi mislim da se najbolje slazu sa ovnom. Dokazano u vise primera:)
 
neno, svaka ti cast za ono o lavovima....
i sama sam lavica...dupla....
jeste, u pravu ste, lavovi su dosta sujetni,ali i puni razumevanja i druzeljubivosti...inace, opstaju, cak sa velikim uspehom veze izmedju dva lava, ali iz iskustva mislim da se najbolje slazu sa ovnovima...
moram naglasiti da su lavovi kao osobe dosta samokriticni
 
silvereye:
Ne volim lavove....
Misle da su sve naj...
Bila sam sa jednim i to 7 meseci...dobro nije bio dosadan, ali stalno mu je trebalo govoriti ti si najbolji, ti si najlepsi bla bla...e kad me je to smorilo onda smo i zavrsili!

Povrsnost, povrsnost.....

Skorpije su mnogo mnogo bolje...u svemu...i znaju bolje da vole... :)



Ne bih se bas slozila sa tobom:) Skorpije zaista umeju da vole, to da..ali zato umeju da budu i nevidjeno mracne, pesimisticne, a kada su lose volje nema toga sto moze da ih pokrene Bila sam sa pravim skorpionom, kazem pravim jer je bio dupla skorpija i kako je u horoskopu taj znak predstavljen takav je i on bio sa svim vrlinama i manama. Na kraju su mane tipa sebicnosti i ogromnog zida koji te osobe imaju pobedile. Skorpija ume da te podigne na pijedestal, ali isto tako ume da te razocara kao nijedan drugi znak.
 
Ma lavovi su SNOBOVI u punom smislu riječi.Puni su energije,koju koriste samo za svoje ciljeve,puni priča,da uzdignu sebe naravno...Užasno ih je dosadno slušat kako uzdižu sami sebe jer baš ne štede riječi,ali sve to ne djeluje baš tako jer se kriju iza onog nevinog lica i smiješka.Ali sve što u životu rade rade samo i samo u svoku korist.Imam i prevelikog iskustva s njima.Zabavni su ali se uglavnom smiješ njima a ne onome što kažu.Kod njih je važnije kako nešto kažu nego šta je ustvari to što govore.Nisu baš pretjerano inteligentni ali se izvlače sa svojim smiješkom,samo eto ne pali to baš kod svakog.Jako su društveni-naravno treba im puno ljudi na popisu pred kojim bi mogli da trepere okicama i da ih šarmiraju,a sve to u cilju ne da ovim bude fino već da sebe stave na svijetliju tačku.Sestra mi je lavica,mama takođe i sreo sam u životu puno djevojaka kojima baš i ne ide u prilog ovo što pišem.Ovdje je jadno baš to što su upravo lavovi ti što pričaju sve najbolje o sebi.Ironično,zar ne...Lavice kupite svoje prnje i imate mahanje ako ne sad uskoro 8) 8) 8)
 
Deane, nisi u pravu kada kazes da ovde samo lavovi i lavice iznose svoje misljenje o sebi, evo ja nisam lavica a ipak imam najbolje misljenje o lavovima. I ne mislim da su glupi i smesni....stavise, jako su srdacni i uvek spremni da pomognu. Sad to sto su egoisti, mislim da u nekoj normalnoj kolicini egoizam cak i treba da postoji, covek treba da bude svestan svojih vrednosti. Izgleda meni da si se ti malo posvadjao sa sekom lavicom i mama lavicom pa si izbacio svoj gnev ovde:)
Pozdrav
 
TACNO JE DA SU LAVOVI DOBRI PRIJATELJI.UVIJEK MORAJU BITI U CENTRU PAZNJE. OBICNO IMAJU PARE I UVIJEK SVE PLACAJU. AKO HOCES DA IH ZADIVIS SAMO IM LASKAJ I NE VRIJEDJAJ NJIHOV OGROMNI EGO. MISLE SAMO NA SEBE I RIJETKO SU ISKRENI. ZELE DA BUDE PO NJIHOVOM. ALI SU STVARNO SUPER TIPOVI. U VEZI S NJIMA BI TREBALO DA BUDES VEOMA ISKUSAN KAKO BI SE ZAINTERESOVALI,A SEKS IM JE VRLO VAZAN. KOD LAVOVA MRZIM STO SAMO MISLE NA SEBE DOBRO NE SVI NARAVNO JA GOVORIM ZA MALO ONIH S KOJIMA SAM IMALA KONTAKT. OBOZAVAJU DA VARAJU TJ. DA DOKAZU SVOM EGU KAKO MOGU IMATI KOGA POZELE.
JA SAM BIK I DOKAZALA SAM JEDNOM LAVU DA TO NE MOZE TAKO.
DEANE PODRZAVAM TE I JAKO MI SE SVIDJA TVOJA REALNOST. POZDRAV
 
LOLITA:
TACNO JE DA SU LAVOVI DOBRI PRIJATELJI.UVIJEK MORAJU BITI U CENTRU PAZNJE. OBICNO IMAJU PARE I UVIJEK SVE PLACAJU. AKO HOCES DA IH ZADIVIS SAMO IM LASKAJ I NE VRIJEDJAJ NJIHOV OGROMNI EGO. MISLE SAMO NA SEBE I RIJETKO SU ISKRENI. ZELE DA BUDE PO NJIHOVOM. ALI SU STVARNO SUPER TIPOVI. U VEZI S NJIMA BI TREBALO DA BUDES VEOMA ISKUSAN KAKO BI SE ZAINTERESOVALI,A SEKS IM JE VRLO VAZAN. KOD LAVOVA MRZIM STO SAMO MISLE NA SEBE DOBRO NE SVI NARAVNO JA GOVORIM ZA MALO ONIH S KOJIMA SAM IMALA KONTAKT. OBOZAVAJU DA VARAJU TJ. DA DOKAZU SVOM EGU KAKO MOGU IMATI KOGA POZELE.
JA SAM BIK I DOKAZALA SAM JEDNOM LAVU DA TO NE MOZE TAKO.
DEANE PODRZAVAM TE I JAKO MI SE SVIDJA TVOJA REALNOST. POZDRAV


Nisam bila u vezi ni sa jednim lavom, te ne mogu da sudim kakvi su u takvoj poziciji, mada nekako vise smatram da su bolji drugovi nego sto su partneri:) Sto se tice sebicnosti...pa ja sam onda zaista imala srece...s obzirom da su mi vise od polovina drugova i drugarica lavovi i nikada im nije bilo tesko da mi pomognu pa ako treba i usred noci, uvek sam mogla da racunam na njih a iskreno receno i nisam bas nesto velikodusna na komplimentima. Mislim da lavovima treba pomalo pokazati da ste u njihovoj ravni i tako zasluzite postovanje. Za placanje neznam, jedna sam od onih devojaka koja ne ocekuje da joj stalno drug placa pice, naravno da cemo podeliti trosak.
 
Nena:
Deane, nisi u pravu kada kazes da ovde samo lavovi i lavice iznose svoje misljenje o sebi, evo ja nisam lavica a ipak imam najbolje misljenje o lavovima. I ne mislim da su glupi i smesni....stavise, jako su srdacni i uvek spremni da pomognu. Sad to sto su egoisti, mislim da u nekoj normalnoj kolicini egoizam cak i treba da postoji, covek treba da bude svestan svojih vrednosti. Izgleda meni da si se ti malo posvadjao sa sekom lavicom i mama lavicom pa si izbacio svoj gnev ovde:)
Pozdrav
BRAVO NENO!
 
deane, pa nije ni cudo sto su ti se lavovi smrkli... mama i sestra... los uzor iz porodice. previse lavovske energije.
umesto da nas pljujes probaj da razumes toliko energije, posebno u lavicama. i da ljude delis na dobre i lose, ako vec (po starom srpskom obicaju) moramo da se delimo.
covek je skot po opredeljenju. lav ili blizanac, svejedno... skot je skot, bez obzira na raspored zvezda na juznom nebu u trenutku tranzicije blalalala...
pozdrav.
 
Lav (Leo)
MOTO: JA HOĆU
KARAKTERISTIKE: Voli da bude u centru pažnje, na čelu akcije. Voli život, decu, vlast. Voli da zapoveda, gnjavi. Autoritativan je, velikodušan i otmen. Pada na komplimente. Sa godinama gubi životni elan. Ukoliko krene religioznim putem, isključiv je i dogmata.
PLANETA: Sunce.
ZANIMANJE: Organizator, šef, političar, umetnik, glumac, bankar, zlatar.
MANA: Snobizam.

Lav u krevetu
Lav uvek i stalno hoće da bude prvi svuda, pa i u ljubavi. Mnogo zahteva od drugih ljudi, od samog sebe i od voljene žene. Ako Lav zavoli stvarno, a to se često dešava, on voli duboko, kompletno. Više drži do časti nego do erotike.

OBOZAVAM LAVOVE!
NAJBOLJE SE SLAZU SA VATRENIM ZNACIMA OVNOM,STRELCEM,LAVOM I U SEXU SA RAKOM
 
hehehe ja sam jedna lavica eto ali tu nema neke razlike u musko zenskim karakteristikama...jednostavno mi volimo da nam se dive...volimo sjaj i raskos i ako to nemamo stvaramo i laznu sliku samo da bi mogli da uzivamo...Kad jedan nas kraljevski pripadnik izabere partnera partnerku ta osoba treba da je ponosna jer mi ne dopustamo svakom da nam se seta kroz zivot...Ako je neko nepristojan neuvidjavan il ne daj boze nema dobro pamcenje i zaboravi nas rodjendan godisnjicu ili konfekcijski br. nece dugo ostati sa lavom...ako mislite da je sve ovo previse varate se...lav ce vam da ti mnogo vise od svih, ljubav i obozavanje koje niste mogli ni da sanjate...savet upustite se u bilo sta sa lavom...imacete sta da pricate unucima... :wink:



.
 

Back
Top