Preminuo Jovo Kapičić

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa moš' ko oće da dodje na saranu , to je njihova porodična i privatna stvar ,a i realno isti qurac dal je u pitranju raspop Miraš ili ludi Risto Radović , obojica budalesine .

Slažem se, da je isti ****** sa aspekta Jove Kapičića, ateiste i komunističkog zlikovca... Ja se čak čudim i crnogorskom fljamurtaru na kovčegu... Trebala je da bude trobojka sa petokrakom...

A čekaj, :eek: ne može, taj se gadi trobojke, podseća ga na Srbiju..:lol:
 
Ево ко га подржава, коментар на Блицу

jura-strojnica
Četvrtak, 12. 12. 2013. 19:14h

neregistrovan korisnik

.Slava crnogorskom velikanu.Neka mu je laka zemlja.Sucit njegovoj obitelji i stovanje vrhovnistvu Crne Gore.Stovanje uzvisenoj crnogorskoj pravoslavnoj crkvi i crnogorskom narodu.Vjecna ti slava crnogorski junace.Pozdrav iz Hrvatske.

:rotf: jura strojnica!! pa umrecu! :hahaha1:
 
Sahranjen Jovo Kapičić




General Jovo Kapičić sahranjen je danas na cetinjskom groblju uz najviše vojne počasti, a sahrani su prisustvovali predsednik Skupštine Ranko Krivokapić, premijer Milo Đukanović, brojni građani i javne ličnosti.
411506_01_f.jpg
U ime SUBNOR-a i antifašista Crne Gore od generala Jova Kapičića oprostio se Ljubomir Sekulić.

411510_05_f.jpg

- U zemlji i narodu, u kojem je kako je govorio Sveti Petar Cetinjski-dosta živeo svako ko je umro kao slobodan čovek, Jovo je imao dug i častan život. Neustrašivi borac, junak po svemu nalik i ravan onima o čijem herojstvu , čestitosti i pravdoljubivosti i ljudskosti je neprestano slušao - Jovo je u svom vremenu izrastao u jednog od njih - kazao je Sekulić.


411505_kom-sjednica_f.jpg

Na ranije održanoj komemoraciji kojoj je prisustvovao i predsednik Crne Gore Filip Vujanović, o životu pokojnog Kapičića govorio je, između ostalih, gradonačelnik Cetinja Aleksandar Bogdanović.
411508_03_f.jpg

Jovo Kapičić je preminuo 9. decembra u B
eogradu u 95. godini.
:super::super::super:
Нека га.... што даље од Србије....
Зна ли неко ко је свештеник на доњој слици?

sunce ti...rodio se u italiji...ratovao i ziveo po srbiji...a sahranjen na cetinju...ma sve objasnjava...

- - - - - - - - - -

POD ZASTAVOM CRNE GORE: Na Cetinju Sahranjen Jovo Kapicic


Sahrani Kapičića prisustovali su premijer Milo Đukanović, predsednik Skupštine Crne Gore Ranko Krivokapić, predstavnici lokalne uprave Cetinja, SUBNOR-a i drugih institucija i organizacija
Foto: cdm/me.

vidi ovo..!!..komunista,jugosloven...zario i palio u srbiji...a sahranjen u CG sa crnogorskom zastavom...imam li vise argumenata da branim komuniste i partizane na osnovu ovog slucaja..???
 
ГЛУПА ти је теза Мачору!

Један ватикански документ као прилог бољем
разумијевању данашње ситуације у Црној Гори


Монсињор Франциско Паловинети, који се представио као Папин специјални изасланик,
упутио је 28. децембра 1969. године писмо блаженопочившем митрополиту Црногорско-приморском
Данилу Дајковићу и у писму каже:

Ваше Преосвештенство, молим да ми опростите на грешкама, али трудићу се да их буде што мање,
јер сам по први пут у повјерљивој мисији овдје. Молим да разумијете моје напоре које чиним сам уз
припомоћ веома оданих и повјерљивих саучесника, али све то да што боље и савјесније, да најбоље
намјере Свете Столице извршим што разборитије уз велику обазривост, нашто сам нарочито упозорен.

Носим Вам специјалну поруку Светог Оца Папе и Његову поруку требам лично да уручим па сам радо
прихватио овај напорни пут да се уз његов благослов овјековечи труд и обезбиједи Ваша сагласност и
саучешће што је изричита жеља Св. Оца Папе па сам пошао на овај историјски пут који треба да овјековечи Вас.

Но, ево у Сарајеву сам позван у Надбискупију и задржан, хитно обавијештен са напоменом да моментално
није погодан моменат - наиме пала би у очи моја присутност на Цетињу, па би могле наступити немиле
посљедице и многе непријатности од ненамјерних злих људи Ваше средине, што би омело и много нашкодило
постигнутим успјесима у одвајању Ваше Свете цркве од натурене сепаратистичке јереси.


ЦЕЛО ПИСМО:
http://www.njegos.org/past/vatican.htm

Па шта те то чуди? Ватикан је стајао и иза Тита а самим тим и иза УДБ-е. Не видим разлога да одмах хистеришеш, јер Мачкова теза је потпуно исправна.

УДБ-а је била антисрпска организација коју су основали ватикански агент Тито и његови послушници. Сви удбашки кадрови сада су водећи антисрби. Ето покојни Капичић на пример.

Српске службе морају да се очисте од удбашких антисрпских елемената. Што пре, то боље. Само, данашња власт није та која ће то улчинити јер и она спада у те удбашке и антисрпске елементе.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top