Snošaje, ja mislim da Hanibalka sada sedi i plače! ; )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TOM@X

Domaćin
Banovan
Poruka
3.782
snoshaj efendija
član


Poruke: 1630

Uto, 09. avgust 2005 17:51 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

hanibal77 ::
nk efendi,eto tebi drugara nk pera


plemenita starica opet sere k'o foka.


snoshaj efendija
član


Poruke: 1630

Uto, 09. avgust 2005 18:25 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Pera_Zdera ::
Ja cu ovaj put podrzati Efendiju.

Skroz je u pravu kad kaze da pojedine imaju neku bolesnu potrebu da nekog spuste i uvrede, da kao ispadnu vece od njega.

Nemam pojma zasto pojedine uopste i postavljaju pitanja kao "ko je pametniji ja ili ti?" "ko je obrazovaniji?" pa onda neminovno sledi "ja sam pametnija od tebe" pa onda neminovno "e nisi nego ja sam", itd... I cemu takvi tripovi uopste. To moze samo da vodi u svadju i nekom vredjanju i omalovazavanju onog drugog. Totalno nepotrebno i suvisno.

Ja kontam da jednostavno ili prihvatas nekog takav kakav jeste ili ga ne prihvatas. A neko vredjanje nekog zato sto je takav kakav jeste je klinacka i jadna stvar. Pa dobro on je NK i sta sa tim. Kome se ne svidja ne mora da spava ili da se druzi sa njim i gotovo. Ne mozemo svi biti direktori, inzenjeri i doktori.

Neke imaju bolesnu potrebu da nekog omalovazavaju. Nemam pojma zasto.


Poenta je da svi skapiraju (a ne samo ti) da omalovazavanje i vredjanje TOG TIPA rade iskljucivo zene i to na naklinackiji nacin.
Hanibal je posteno rekla zasto nece da me napushi na p.p.-treba joj aplauz mase.


hanibal77
član


Poruke: 4889
Mesto: l'ille de la tentation
Uto, 09. avgust 2005 18:26 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

bas sam te napusavala na pp dok si ti bio vrlo miroljubiv i onda poceo da me ignorises.
sto tako ken jas?


snoshaj efendija
član


Poruke: 1630

Uto, 09. avgust 2005 18:41 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

hanibal77 ::
bas sam te napusavala na pp dok si ti bio vrlo miroljubiv i onda poceo da me ignorises.
sto tako ken jas?


Na p.p si mi samo rekla da pusim k..ac. Ne pada mi na pamet da ti odgovaram na taj nacin jer bi te to samo usrecilo. Za tebe je i virtuelno pushenje- puna saka brade.


hanibal77
član


Poruke: 4889
Mesto: l'ille de la tentation
Uto, 09. avgust 2005 18:43 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

dosadno


snoshaj efendija
član


Poruke: 1630

Uto, 09. avgust 2005 18:49 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Pa Govnobale, ako ti je dosadno, sto postujes.
Idi i ocisti one dve kabine sto su Kurdi malo pre zasrali.


hanibal77
član


Poruke: 4889
Mesto: l'ille de la tentation
Uto, 09. avgust 2005 18:51 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

TI si dosadan
lupas,glup si,ne znas ni sta bi pisao,smrdis sam sebi,smrdis i nama,u pocetku mozemo malo i da se zayebavamo na tvoj racun,posle i to dosadi


snoshaj efendija
član


Poruke: 1630

Uto, 09. avgust 2005 18:55 Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

hanibal77 ::
TI si dosadan
lupas,glup si,ne znas ni sta bi pisao,smrdis sam sebi,smrdis i nama,u pocetku mozemo malo i da se zayebavamo na tvoj racun,posle i to dosadi


E, vidis, meni prijaju vase zayebancije na moj racun. Forum se zabavlja, ti zanjes aplauze...Gde ces bolje? I jos si me tako gaaadno izyebala da je to bruka.
E, pa da bi se taj trend odrzao...Nastavljamo!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

E, svaka ti dala! ; )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top