Da li vec placete za Tadicem?

Jel bi ste da se tadic vrati?

  • Bolji je Tadic bio od Tome

  • Ne nikad bolji je Toma

  • Ne glasam na izborima


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Da li se secate mojih opomena kako cete plakati za Tadicem? Secam se kada Tadic nije izabran kako ste se radovali kako je izdajnik i propast uklonjen.

No evo sada posle godinu i po dana vidimo kakva nam je ovo vlast.

A kakva ste mislili da ce i biti sa SPS-om, Bio je tu i prirepak G17 koji jos uvek rovari. A minornim ali se ne manjim apetitima partijama kao sto je Jedinstvena Srbija, PUPS, i ostale smradne partije da ne govorim.

E pa sada kada je Kosovo potpuno rasprodato, kada se i Vojvodina izmice, kada je nezaposlenost istorijski velika. Kada su vam cene skuplje nego u Londonu a plate kao u Albaniji (ako ne i manje) sada.. sada placite ko vas yebe :hahaha:

Ja cu na dalje obavezno da glasam za Nikolica i Vucica a i sami kontate zasto. Treba svinje u blato dovesti jer im je tamo mesto :D

A vi?

Ti si glasao?! :eek: I opet ćeš da glasaš?! :eek: Za onakve i ovakve?! :eek:
Nije čudo što propadamo. :(

- - - - - - - - - -

Ti si jasan primer drogiranog srbijanca koji ne kapira da je Tadic bio bolji patriota od Nikolica i bratije :D

Misliš da postoje nekakavi "srbijanci"?! Nije čudo što propadamo. :(
 
Boze me oprosti zasto da placem za zivim covjekom?
Do kada cemo mi stvarati idole i bogove od obicnih ljudi?
I Tadic i Nikolic i svi ostali su samo ljudi od krvi i mesa, sa svim dobrim i losim osobinama.
Bio nekad predsjednik, sad vise nije, sad je drugi i idemo dalje...
Kod nas predsjednik mora da bude ubijen ili da ode sa vlasti pa da mi njega nesto kao kujemo u zvijezde. Dok je ziv drvlje i kamenje, a kad ode damo se u kolektivni plac...gluposti...
 

Немам утисак ни да има такве замисли ни да има било какав конкретан утицај или моћ. Најгоре што ради јесте што запошљава неке његове свињаре, али то је у Србији тако уобичајено да просто није вредно помена.
 
Boris Tadic bio je visestruko odvratan lik.

Iz svake njegove recenice bilo je jasno da se gadi ovog naroda i ove drzave prema kojima je osecao i prema kojima oseca najdublji prezir, i gore. Pokusao je da protiviustavno, kroz rupu u ustavu, sebi obezbedi treci mandat, bio je despot koji je drzao fikus premijera i koji je istovremeno bio predsednik, premijer, ministar spoljnjih poslova. Njegovo odbijanje da se pojavi na velikom mitingu 2008. nakon nezavisnosti Kosova, koji, iako patetican, ujedinjuje vlast i opoziciju, liberale i konzervativce, i posledicni haos ostaju sumnjivi. Njegovo lizanje sa Ivom Josipovicem ostaje odvratno.

Nakon 4 godine apsolutne vlasti Borisa Tadica, drzava je bankrotirala i prestala da postoji.

Ovim naravno ne aboliram Tomislava Nikolica ili Vucica.

Ali, da se ne lazemo. Tadic je bio mali Milosevic u pokusaju, na prvi pogled. Prvi je uspeo da razvali SFRJ, drugi samo vec dosta nacetu Srbiju.
 
Немам утисак ни да има такве замисли ни да има било какав конкретан утицај или моћ. Најгоре што ради јесте што запошљава неке његове свињаре, али то је у Србији тако уобичајено да просто није вредно помена.

Ne verujem da ima bilo kakve zamisli osim ličnog interesa. :mrgreen:
 
И овде сад желиш да се гласа, са овим опцијама?

Између Тадића и Николића је мртва трка. Једина разлика је у томе што Томо лепше запакује оно што потури, па се већина задовољава само погледом на шарени украсни папир.
 
И овде сад желиш да се гласа, са овим опцијама?

Између Тадића и Николића је мртва трка. Једина разлика је у томе што Томо лепше запакује оно што потури, па се већина задовољава само погледом на шарени украсни папир.

A nemoj tako,

umeo je i Botica da ga uglanca ... samo tako
 

Back
Top