Treca BG gimnazija??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IvAnA:)

Domaćin
Poruka
4.433
Ja idem u Sestu i zavrsila sam drugu godinu....Medjutim,drugarica i ja razmisljamo da predjemo u Trecu....Samo zbog drustva,a uostalom Treca je laksa od Seste(mada obe smo odlicne)...Vise ne mozemo da podnesemo one konzervativne morone iz Seste koji cim ne ucis ceo dan i ne smejes se njihovim streberskim forama gledaju te ispod oka....Monotono je,niko se ni sa kim ne druzi,nema zurki...Jedina je dobra stvar sto nema mnogo fensera i sto svi postuju tvoj stil....Ali ipak,to nije dovoljno da me zadrzi u ovoj smrdljivoj skoli....Pola profesora su fosilcine,a pritom i notorni alkosi....Ne znam...Sta vi mislite o Trecoj?
 
A znas zasto treba toliko poena?Zato sto je velika konkurencija jer mnogo njih hoce u Trecu posto je manje-vise opustena...Nije da se ne uci,ali mnooogo je laksa od Seste gde svi od tebe ocekuju da za svaki predmet das sve od sebe,pa cak te i za fizicko dobro cimaju...
 
IvAnA:):
A znas zasto treba toliko poena?Zato sto je velika konkurencija jer mnogo njih hoce u Trecu posto je manje-vise opustena...Nije da se ne uci,ali mnooogo je laksa od Seste gde svi od tebe ocekuju da za svaki predmet das sve od sebe,pa cak te i za fizicko dobro cimaju...

ko bi rek'o :shock: :D :D

ja stavila trecu na drugo mesto, svi kazu da je jaka
 
Provaljujem ja , shta bismo mi bez nashe drugarice , trenira stoni tennis, pa ona I Gojko igraju ternis, ona ga razbija, ami tamo u Sali radimo shta hocemo, mada me nervira diskriminacija polova, zashto uvek dechaci moraju da idu u balon, mada kad pomislim shta bi mi bilo da mio je Drazena, najezim se. U svakom sluchaju, ja sam zadovoljna shestom, ispred nosa mi je(zbog toga sam je najvishe upisala), imam pet drugarica iz osnovne u odeljenju, ostali nisu loshi, osim pojedinaca, a na profe sam se navikla.
P.S.Znam jednu devojku sa nekog foruma, ide u trecu prirodni, mada sad nije u BG, kad se vrati recicu da mi kaze neshto shkoli…
P.P.S.Koje si odeljenje……
 
Girl next door:
:shock: otkud ti da je treca laksa od seste?

znas li kol'ko bodova treba za trecu? drustveni 97... znaci tamo idu samo oni naj, naj, naaaajbolji...
da, tamo idu oni najbolji kojima su mame i tate sredjivale ocene u osnovnoj, a sad moraju sami...3. je jedna od najlakshih gimn u bgdu. skroz je opushtena, za razliku od 1. i 5. recimo...
brat moje drugarice zavrshio je 3. tako shto je polovinu svog shkolovanja u njoj proveo u kaficu preko puta :roll: ,zato sada ne moze ni 1. ispit na stomatologiji da polozi...
 
Ja sam upisala sestu! Ja sam cula da je drustvo extra,i da su nastavnici tako tako,ali u sustini ok...a za trecu sam cula da je sra*e i da je,kakva je bila pre,sada propala... :?
Sta fali sestoj??? :shock: :shock: :shock: :cry:
 
micka_88:
Meni nishta, a vidim Ivani svashta...
P.S.Ivana, upis je u ponedeljak, u deset :wink:
P.P.S.koji si smer :?:


Hvala na informaciji...Jel svima u deset?....Pa meni ne odgovaraju ljudi, ne mora da znaci da su losi...Ima nekih 10-ak koje obozavam a ovi ostali...ma bas me briga,ostacu u shestoj, ionako imam drustvo van sheste...
Hehehe sad su profesori opusteni prema nama, ali zato jadni prvaci...hihihi... :twisted:
Mada, realno mnogo su opusteniji profesori u drugoj smeni...
A koje si ti odeljenje?
 
IvAnA:):
micka_88:
Meni nishta, a vidim Ivani svashta...
P.S.Ivana, upis je u ponedeljak, u deset :wink:
P.P.S.koji si smer :?:


Hvala na informaciji...Jel svima u deset?....Pa meni ne odgovaraju ljudi, ne mora da znaci da su losi...Ima nekih 10-ak koje obozavam a ovi ostali...ma bas me briga,ostacu u shestoj, ionako imam drustvo van sheste...
Hehehe sad su profesori opusteni prema nama, ali zato jadni prvaci...hihihi... :twisted:
Mada, realno mnogo su opusteniji profesori u drugoj smeni...
A koje si ti odeljenje?


Ja devetka. A za upis provereno nam a u deste u nashoj uchionici, a drugacima i chetvrtacima u jedanest.
Inache ne pominju nikakve pare za upis, a secam se da su nas prethodnih godina drali :evil:
 
micka_88:
IvAnA:):
micka_88:
Meni nishta, a vidim Ivani svashta...
P.S.Ivana, upis je u ponedeljak, u deset :wink:
P.P.S.koji si smer :?:


Hvala na informaciji...Jel svima u deset?....Pa meni ne odgovaraju ljudi, ne mora da znaci da su losi...Ima nekih 10-ak koje obozavam a ovi ostali...ma bas me briga,ostacu u shestoj, ionako imam drustvo van sheste...
Hehehe sad su profesori opusteni prema nama, ali zato jadni prvaci...hihihi... :twisted:
Mada, realno mnogo su opusteniji profesori u drugoj smeni...
A koje si ti odeljenje?


Ja devetka. A za upis provereno nam a u deste u nashoj uchionici, a drugacima i chetvrtacima u jedanest.
Inache ne pominju nikakve pare za upis, a secam se da su nas prethodnih godina drali :evil:

A o kakvom upisu pricate? :shock:
 
Pa nakon zavrshene godine srednje shkole svake godine se ponovo upisujesh, vracash svedochanstvo, koje stoji u shkoli dok ne primish za trecu godinu, kada zatim ostaje zauvek kod tebe :wink: ,ranije se to regulisalo u junu, medjutim over godine se upisujemo posle popravnih :D
@Ivana
Jel nam ekskurzija 24.:?:
Ako ti predje Bokshanka, onda si 5 ili 6, zar ne
:?:
 
love_girl:
micka_88:
IvAnA:):
micka_88:
Meni nishta, a vidim Ivani svashta...
P.S.Ivana, upis je u ponedeljak, u deset :wink:
P.P.S.koji si smer :?:


Hvala na informaciji...Jel svima u deset?....Pa meni ne odgovaraju ljudi, ne mora da znaci da su losi...Ima nekih 10-ak koje obozavam a ovi ostali...ma bas me briga,ostacu u shestoj, ionako imam drustvo van sheste...
Hehehe sad su profesori opusteni prema nama, ali zato jadni prvaci...hihihi... :twisted:
Mada, realno mnogo su opusteniji profesori u drugoj smeni...
A koje si ti odeljenje?


Ja devetka. A za upis provereno nam a u deste u nashoj uchionici, a drugacima i chetvrtacima u jedanest.
Inache ne pominju nikakve pare za upis, a secam se da su nas prethodnih godina drali :evil:

A o kakvom upisu pricate? :shock:

Ne trebaju pare nego uplatnica da si platila "obezbedjenje" ili da si placala citave godine...Ja nisam, na kraju godine sam platila 1000 kinti i sad treba to da dam mojoj voljenjoj Pudarki pri upisu..Valjda...
 
micka_88:
Pa nakon zavrshene godine srednje shkole svake godine se ponovo upisujesh, vracash svedochanstvo, koje stoji u shkoli dok ne primish za trecu godinu, kada zatim ostaje zauvek kod tebe :wink: ,ranije se to regulisalo u junu, medjutim over godine se upisujemo posle popravnih :D
@Ivana
Jel nam ekskurzija 24.:?:
Ako ti predje Bokshanka, onda si 5 ili 6, zar ne
:?:

Da, ekskurzija je 24. a vrcemo se prvog....Ma ja sam 6,Bokshanka ne predaje petici nego Ljudmila...Ona predaje nama i dvojci...Znaci ti si devetka?Ali ja ne znam ko si...ne mogu da se setim...
 
Kraj septembra, pochetak oktobra, neki dan posle nashe, mi smo bili na Tari dva dana, ali brate put je nenormalan, dodjesh sav premoren, vecherash,noc, doruchak, pa kuci, a inache imamo OK ekskurzije, posle slede:Budimpeshta, Grchka, Italija....
 
IvAnA:):
Da, ekskurzija je 24. a vrcemo se prvog....Ma ja sam 6,Bokshanka ne predaje petici nego Ljudmila...Ona predaje nama i dvojci...Znaci ti si devetka?Ali ja ne znam ko si...ne mogu da se setim...
24. bedak, 25. je finale u basket, nadam se da cemo igrati u njemu,pa sam mislila da dobijem karte pa da gledam, ali Iako igramo ovako verovatno necemo gledati preko TV...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top