sta mislite o devojkama koje cesto menjaju tipove?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Haj'mo cure u red... Ne mozete odjednom sve da stignete u pakao...
Prvo ima da naslazete sto vise muskaraca na svom spisku, kako biste zasluzile sto bolje mjesto...
Kao sto vidite, vrijednost jedne djevojke mjeri se time koliko dugo drzi noge skupljene...
Po mogucnosti, treba da sjedi kod kuce i ceka da je obasja sreca, da neki muzjak baci pogled bas na nju... Potom treba da bude njezna i umilna, da trepce okicama dok slusa bisere koji izlaze iz usta njenog dragog i naravno, cuva djevicanstvo, do prve bracne noci... A kad ta noc najzad dodje, obavezno obuci spavacicu do zemlje, zakopcanu do grla, ispod koje se nista ni ne nazire, zavuci se pod pokrivac i u mrklom mraku cekati da se muzic popne na nju i promrlja malo po njenoj utrobi... Podrazumijeva se da ona pri tom mora da bude smjerna - da se ne pomjera niti ispusti ijedan glas prilikom tog velicanstvenog cina...
Ni slucajno ne smije reci da joj nije bilo lijepo ili ne daj boze, da ona nesto trazi za sebe...
ZENAMA NIJE DOZVOLJENO DA UZIVAJU U SEKSU... ONE SU TU SAMO DA ZADOVOLJE MUSKARCEVU POHOTU I NA SVIJET MU DONESU ZDRAVO POTOMSTVO...
NE ZABORAVITE TO!!!
 
Toliko glupo pitanje.Svaka zena koja nadje pravog nece ga mijenjati....precesto.Ako je sa onim koji nije dobar,odmah treba da ga sutne.Jeste li vi muskarci neka visa bica,sve bi da uradite,samo ne znam s kim kad volite neke koje nista nisu probale.Kako bi bilo napraviti geto za slobodoumne zene,pa opletite po njima,a za stalnu vezu birajte one koje niko pipnuo nije.Mozda od ovih prvih naucite kako zadovoljiti zenu,pa vam dobre,cedne curice bude vijerne citav zivot
P.S. ja sam za geto
 
Njuskalo:
*ebem ti ravnopravnost polova ako zena ne sme da ima dvocifren - trocifren broj partnera u zivotu!!!

Devojke, samo napred, imate moju punu moralnu podrsku po sistemu "ako je otisla u svaleraciju, nema veze, makar ce da dodje kuci zadovoljna".
Pazi, ili nas sve zezas ili si stvarno dobar frajer. Znas kako se kaze "Zabranjeno voce je najsladje" a kod tebe nema zabranjenog voca. Zato, Njuskalo, udacu se za tebe. Takvi muskarci, kao sto si ti, se ne varaju.
 
sunce:
Ma sta pricate,MOZDA SE RAZOCARAJU!Pa ako nisam imala srecu u ljubavi,da li to znaci da moram,od jednog do drugog da setam,trazeci kao neku srecu.Sve su to samo gluposti,jer nikome ne mogu da pripisem,niti jednom decku,kako je kriv zbog toga sto neko,nema SVOJE JA I KARAKTER!

Hmm...Da, da...
"Ja" i "Karakter" imaju inace samo "fiiiineee" devojke, koje cekaju da ih muskarac prvi pozove, koje ce gledati i ziveti zivot onako kako im ga on predstavi, iz njenih usta samo ce izlaziti njegove reci (bez psovki naravno),one ne izlaze i imaju samo drugarice! Nevinost su izgubile tek 2 puta!
 
Tamara:
Njuskalo:
*ebem ti ravnopravnost polova ako zena ne sme da ima dvocifren - trocifren broj partnera u zivotu!!!

Devojke, samo napred, imate moju punu moralnu podrsku po sistemu "ako je otisla u svaleraciju, nema veze, makar ce da dodje kuci zadovoljna".
Pazi, ili nas sve zezas ili si stvarno dobar frajer. Znas kako se kaze "Zabranjeno voce je najsladje" a kod tebe nema zabranjenog voca. Zato, Njuskalo, udacu se za tebe. Takvi muskarci, kao sto si ti, se ne varaju.

Brak? Fuj! Cemu to formalno vezivanje dvoje ljudi koje fantasticno sluzi kao izgovor da odustane od soptvenih snova? Ovo je 21. vek i brak je demode, makar po meni. Ako se dvoje ljudi slazu u vezi (sta god to znacilo), onda im formalnosti u vidu braka ne trebaju.
 
Anonymous:
Tamara:
Njuskalo:
*ebem ti ravnopravnost polova ako zena ne sme da ima dvocifren - trocifren broj partnera u zivotu!!!

Devojke, samo napred, imate moju punu moralnu podrsku po sistemu "ako je otisla u svaleraciju, nema veze, makar ce da dodje kuci zadovoljna".
Pazi, ili nas sve zezas ili si stvarno dobar frajer. Znas kako se kaze "Zabranjeno voce je najsladje" a kod tebe nema zabranjenog voca. Zato, Njuskalo, udacu se za tebe. Takvi muskarci, kao sto si ti, se ne varaju.

Brak? Fuj! Cemu to formalno vezivanje dvoje ljudi koje fantasticno sluzi kao izgovor da odustane od soptvenih snova? Ovo je 21. vek i brak je demode, makar po meni. Ako se dvoje ljudi slazu u vezi (sta god to znacilo), onda im formalnosti u vidu braka ne trebaju.
'Ej! To se samo tako kaže. Nemoj da se uzbuđuješ. Shvati to kao kompliment a ne da se zgražavaš. Evo jedna pusa za tebe ne bih li ispravila grešku. Može?
 
Tamara:
Anonymous:
Tamara:
Njuskalo:
*ebem ti ravnopravnost polova ako zena ne sme da ima dvocifren - trocifren broj partnera u zivotu!!!

Devojke, samo napred, imate moju punu moralnu podrsku po sistemu "ako je otisla u svaleraciju, nema veze, makar ce da dodje kuci zadovoljna".
Pazi, ili nas sve zezas ili si stvarno dobar frajer. Znas kako se kaze "Zabranjeno voce je najsladje" a kod tebe nema zabranjenog voca. Zato, Njuskalo, udacu se za tebe. Takvi muskarci, kao sto si ti, se ne varaju.

Brak? Fuj! Cemu to formalno vezivanje dvoje ljudi koje fantasticno sluzi kao izgovor da odustane od soptvenih snova? Ovo je 21. vek i brak je demode, makar po meni. Ako se dvoje ljudi slazu u vezi (sta god to znacilo), onda im formalnosti u vidu braka ne trebaju.
'Ej! To se samo tako kaže. Nemoj da se uzbuđuješ. Shvati to kao kompliment a ne da se zgražavaš. Evo jedna pusa za tebe ne bih li ispravila grešku. Može?

No problem. Ja sam se za trenutak uplasio da mislis ozbiljno...
 
Nazalost,jedan od retkih komentara gde se ne slazem sa Gazdaricom.Davno proslo to vreme Gazdarice,To kad se u mraku nalazila"rupa".Nema mnogo filozofije ovde.MUSKARCI su odabrani,kasno shvate to...ZENKE biraju.Muskarac se zaleti i pricha:"E...mazno sam opasnu ribu..."Prva greska sto uopste prica,druga greska sto misli da je ON odabrao,a ne ONA njega.
I konkretno na ovu temu,Miguel,brate,ako si ti spreman da imash vishe zenki,budi spreman na josh zesci odgovor zenke.Ne vidim u tome nikakav greh...I na kraju,zene su mnogo pazljivije u menjanju partnera.Jednostavno,ne hvale se...zarazliku od 95%muskaraca.
Pozdrav......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top