sta mislite o devojkama koje cesto menjaju tipove?
Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 192

Tema: sta mislite o devojkama koje cesto menjaju tipove?

miguel
    Guest

Podrazumevano sta mislite o devojkama koje cesto menjaju tipove?

Kakav je vas stav po tom pitanju?

Guest

Podrazumevano Re: sta mislite o devojkama koje cesto menjaju tipove?

Citat Original postavio miguel
    ZAVISI.O DEVOJKAMA KOJE TO NAMERNO I RADI ZABAVE CINE MISLIM SVE NAJGORE.ALI O ONIMA KOJE TO CINE,KAKO BIH REKLA...NE NAMERNO...MISLIM DA SU SAMO NESRECNE I TRAGAJU ZA ONIM PRAVIM1

Radodajka
    Guest

Podrazumevano Re: sta mislite o devojkama koje cesto menjaju tipove?

Citat Original postavio miguel
    Obično devojke posle propale ljubavi ne žele da se vezuju za muškarce, da ne dožive opet neuspeh....
    I to je sasvim u redu i ispravno.
    Devojke, imate moju punu podršku.....

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma, sram da ih bude... Kako li se one samo usudjuju da mijenjaju tipove...
    U PAKAO CE ONE... SVE...!!!

Perica
    Guest

Podrazumevano Menjač

To ti je kao prenos u viši stepen kod ručnog menjača. Naime, kada ti je život učmao sa jednim tipom, a ti kreneš sa boljim. Jedino što taj broj može biti veći od onog u vozilima. Me ni je to OK. Samo nas vi ribe iskoristite. Ne znate šta vas čeka kad naiđete na mene.

Guest

Podrazumevano

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    I ja nemam reci, stvarno....

Naravno da cu cesto da menjam BRDO muskaraca KADA NISTA NE VALJAJU!!!!!!!

p.s. A i moze mi se! ;-)

Tamara
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Dobro, kakav je to nacin! Stidi se.
    P.S. Ostavi jedno mesto za mene u paklu.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Haj'mo cure u red... Ne mozete odjednom sve da stignete u pakao...
    Prvo ima da naslazete sto vise muskaraca na svom spisku, kako biste zasluzile sto bolje mjesto...
    Kao sto vidite, vrijednost jedne djevojke mjeri se time koliko dugo drzi noge skupljene...
    Po mogucnosti, treba da sjedi kod kuce i ceka da je obasja sreca, da neki muzjak baci pogled bas na nju... Potom treba da bude njezna i umilna, da trepce okicama dok slusa bisere koji izlaze iz usta njenog dragog i naravno, cuva djevicanstvo, do prve bracne noci... A kad ta noc najzad dodje, obavezno obuci spavacicu do zemlje, zakopcanu do grla, ispod koje se nista ni ne nazire, zavuci se pod pokrivac i u mrklom mraku cekati da se muzic popne na nju i promrlja malo po njenoj utrobi... Podrazumijeva se da ona pri tom mora da bude smjerna - da se ne pomjera niti ispusti ijedan glas prilikom tog velicanstvenog cina...
    Ni slucajno ne smije reci da joj nije bilo lijepo ili ne daj boze, da ona nesto trazi za sebe...
    ZENAMA NIJE DOZVOLJENO DA UZIVAJU U SEKSU... ONE SU TU SAMO DA ZADOVOLJE MUSKARCEVU POHOTU I NA SVIJET MU DONESU ZDRAVO POTOMSTVO...
    NE ZABORAVITE TO!!!

Tamara
    Guest

Podrazumevano

Sto je najgore, posle svi hoce i oralni sex i analni i 69. A sve to od svojih finih zenica koje nisu cule za onu stvar. Kako prolazi takvi muskarci, pogledajte u filmu "Lepota poroka".

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

*ebem ti ravnopravnost polova ako zena ne sme da ima dvocifren - trocifren broj partnera u zivotu!!!

Devojke, samo napred, imate moju punu moralnu podrsku po sistemu "ako je otisla u svaleraciju, nema veze, makar ce da dodje kuci zadovoljna".

Početnik
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

samo derite cure!!! :)))

gosca
    Guest

Podrazumevano

Toliko glupo pitanje.Svaka zena koja nadje pravog nece ga mijenjati....precesto.Ako je sa onim koji nije dobar,odmah treba da ga sutne.Jeste li vi muskarci neka visa bica,sve bi da uradite,samo ne znam s kim kad volite neke koje nista nisu probale.Kako bi bilo napraviti geto za slobodoumne zene,pa opletite po njima,a za stalnu vezu birajte one koje niko pipnuo nije.Mozda od ovih prvih naucite kako zadovoljiti zenu,pa vam dobre,cedne curice bude vijerne citav zivot
    P.S. ja sam za geto

Tamara
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Njuskalo
    *ebem ti ravnopravnost polova ako zena ne sme da ima dvocifren - trocifren broj partnera u zivotu!!!

Devojke, samo napred, imate moju punu moralnu podrsku po sistemu "ako je otisla u svaleraciju, nema veze, makar ce da dodje kuci zadovoljna".
    Pazi, ili nas sve zezas ili si stvarno dobar frajer. Znas kako se kaze "Zabranjeno voce je najsladje" a kod tebe nema zabranjenog voca. Zato, Njuskalo, udacu se za tebe. Takvi muskarci, kao sto si ti, se ne varaju.

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma dajte smesni ste svi...
    Zasto devojkane bi menjala tipove... i devojkama
    to ponekad (skoro uvek- dok se ne zaljubi)
    pruza zadovoljstvo.

JEDAN JE ZIVOT!!! ZIVI KAKO TREBA

KRISKO
    Guest

Podrazumevano JESU

Citat Original postavio DeamoN
    ma nisu *****...cure su jednostavno nasle nacin da se zadovolje. mozda su u manjem ili vecem stepenu nimfomanke, ali to je jednostavno neobavezan sex, i to je po meni ok!
    JESU SVE SU *****

sunce
    Guest

Podrazumevano

Ma sta pricate,MOZDA SE RAZOCARAJU!Pa ako nisam imala srecu u ljubavi,da li to znaci da moram,od jednog do drugog da setam,trazeci kao neku srecu.Sve su to samo gluposti,jer nikome ne mogu da pripisem,niti jednom decku,kako je kriv zbog toga sto neko,nema SVOJE JA I KARAKTER!

Tamara
    Guest

Podrazumevano Re: JESU

Citat Original postavio KRISKO
    ma nisu *****...cure su jednostavno nasle nacin da se zadovolje. mozda su u manjem ili vecem stepenu nimfomanke, ali to je jednostavno neobavezan sex, i to je po meni ok!
    JESU SVE SU *****
    Al' je neko nesrećan kad su devojke u pitanju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio sunce
    Ma sta pricate,MOZDA SE RAZOCARAJU!Pa ako nisam imala srecu u ljubavi,da li to znaci da moram,od jednog do drugog da setam,trazeci kao neku srecu.Sve su to samo gluposti,jer nikome ne mogu da pripisem,niti jednom decku,kako je kriv zbog toga sto neko,nema SVOJE JA I KARAKTER!
    Hmm...Da, da...
    "Ja" i "Karakter" imaju inace samo "fiiiineee" devojke, koje cekaju da ih muskarac prvi pozove, koje ce gledati i ziveti zivot onako kako im ga on predstavi, iz njenih usta samo ce izlaziti njegove reci (bez psovki naravno),one ne izlaze i imaju samo drugarice! Nevinost su izgubile tek 2 puta!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Tamara

Pazi, ili nas sve zezas ili si stvarno dobar frajer. Znas kako se kaze "Zabranjeno voce je najsladje" a kod tebe nema zabranjenog voca. Zato, Njuskalo, udacu se za tebe. Takvi muskarci, kao sto si ti, se ne varaju.
    Brak? Fuj! Cemu to formalno vezivanje dvoje ljudi koje fantasticno sluzi kao izgovor da odustane od soptvenih snova? Ovo je 21. vek i brak je demode, makar po meni. Ako se dvoje ljudi slazu u vezi (sta god to znacilo), onda im formalnosti u vidu braka ne trebaju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Opet sam zaboravio da se prijavim pre pisanja poruke.....

Tamarice & ostali, to bejah ko je pisao malopredjasnju porukicu....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: JESU

Citat Original postavio KRISKO
    JESU SVE SU *****
    Da li bi primio od mene 30 eura da ti popusim k***c i time posta MUSKA *****, pa da prestanes da s***s!?

Tamara
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous

Brak? Fuj! Cemu to formalno vezivanje dvoje ljudi koje fantasticno sluzi kao izgovor da odustane od soptvenih snova? Ovo je 21. vek i brak je demode, makar po meni. Ako se dvoje ljudi slazu u vezi (sta god to znacilo), onda im formalnosti u vidu braka ne trebaju.
    'Ej! To se samo tako kaže. Nemoj da se uzbuđuješ. Shvati to kao kompliment a ne da se zgražavaš. Evo jedna pusa za tebe ne bih li ispravila grešku. Može?

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous

'Ej! To se samo tako kaže. Nemoj da se uzbuđuješ. Shvati to kao kompliment a ne da se zgražavaš. Evo jedna pusa za tebe ne bih li ispravila grešku. Može?
    No problem. Ja sam se za trenutak uplasio da mislis ozbiljno...

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Hm....

Nazalost,jedan od retkih komentara gde se ne slazem sa Gazdaricom.Davno proslo to vreme Gazdarice,To kad se u mraku nalazila"rupa".Nema mnogo filozofije ovde.MUSKARCI su odabrani,kasno shvate to...ZENKE biraju.Muskarac se zaleti i pricha:"E...mazno sam opasnu ribu..."Prva greska sto uopste prica,druga greska sto misli da je ON odabrao,a ne ONA njega.
    I konkretno na ovu temu,Miguel,brate,ako si ti spreman da imash vishe zenki,budi spreman na josh zesci odgovor zenke.Ne vidim u tome nikakav greh...I na kraju,zene su mnogo pazljivije u menjanju partnera.Jednostavno,ne hvale se...zarazliku od 95%muskaraca.
    Pozdrav......

Strana 1 od 8 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. sa mislite o bi devojkama
    Autor tajanstvena u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 01.07.2010., 16:21
  2. Šta mislite o devojkama koje čine prvi korak
    Autor Acimcevka u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 26.04.2010., 15:09
  3. Sta mislite,da li se sponzorushe zaljubljuju ili menjaju?
    Autor Kroasan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.01.2006., 03:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •