jato ptica

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ponekad dok se smaram kao sada...i kad staklena qtija pukne a iz nje iskoche koje kakve gluposti koje inache drzhim chvrsto za uzde...chini mi se zaista da je moje jato odletelo...da je daleko gde su ljudi blagi i gde je vazduh svezh...sve sam baobabe pochupao...shta dalje?...zar ne mrzite da se dokazujete iznova i iznova i iznova...da objashnjavate ko ste i shto ste...jer oni koji znaju polako odlaze svojim putem...puca lopta a veselo drushtvo sa livade odlazi na popodnevnu uzhinu...loshi 3povi...shta je potrebno da se u vama inicira kapisla koja pokretje tektonske promene vashe psihe?...ja sam veseljak...ja sam previshe veseo...da bi to bilo istinito...branim se glupostima koje nemaju logike...jer sve shto ima logike dovodi do uzhasnog saznanja da je sve tako uzaludno....chime se branite?...mrzite li ljude?....shta radite kada vash raj vashi snovi vashi heroji otkazhu poslushnost?...shto je najgore...svesno izgubim kontrolu...mazohizam je chudna stvar...
 
*~* zasto smo svi tako negativno raspolozeni?! *~*

*~* Btw, ako me neko izda, povredi ili bilo sta ucini kako bi se osecala tuzna, povlacim se i zadrzavam taj problem ljubomorno u sebi. Postoje 2 osobe koje jedino znaju sve o meni. A potrudicu se da tako i ostane :) Manji je rizik da m eneko povredi, zar ne?! :roll: :? *~*
 
AntunTun:
...zar ne mrzite da se dokazujete iznova i iznova i iznova...da objashnjavate ko ste i shto ste...
nekada mi je do toga bilo stalo. sada ne. nekada sam, ukoliko bi mi se neko uchinio zanimljivim, mogla da za 2 dana uchinim da me smatra svojim najboljim prijateljem... bez lazi, bez pretvaranja... trudila sam se. a sada... ko hoce, neka mi pridje, neka (pokusha da) me upozna ukoliko mu/joj je zaista stalo... ja necu uchiniti prvi korak. jednostavno me nije briga. plashim se da ne ostanem sama, polako udaljujem prijatelje od sebe, a opet, nekada mi se chini da mi niko nije potreban. mozda zato shto su svi ljudi koje znam tako isprazni... ili sam ja toliko drugachija od njih? a prosto ne zelim, necu da postanem kao oni... shto je najgore, jednom sam poznavala nekoga ko mi je bio jako, jako slichan... svjesno sam ga otjerala od sebe-morala sam. spoznati neshto, a onda to izgubiti... heh.
AntunTun:
...branim se glupostima koje nemaju logike...jer sve shto ima logike dovodi do uzhasnog saznanja da je sve tako uzaludno....chime se branite?...
i ne branim se. samo chekam... jer valjda mora postojati neshto vishe. Mora.

AntunTun:
mrzite li ljude?....
ne bash. samo su mi glupi.
tako zelim da imam nekoga sa kime mogu da porazgovaram o stvarima koje me istinski zanimaju i znache... smatram da 2 poptuno razlichite osobe nikada ne mogu dobro da funkcionishu zajedno. zbog tih medjusobnih razlika sigurno se dopunjavaju na nekim poljima, ali u izvjesnoj tachki to razumijevanje prestaje. ipak, sa druge strane mislim da ne bi bila nepremostiva prepreka da taj neko voli dugachije stvari od mene (sve dok ne volimo iste stvari na razlichite nachine-dobro je), samo da te razlike nisu ekstremne i da se mogu na neki nachin prevazici. fali mi neko, hmmm... vispreniji. ne biste mi vjerovali koliko se osjecam usamljenom medju prijateljima... mnogi od njih su zaista dobri i na mjestu, ali ne vrijedi to nishta kada se ja smaram. jednostavno nemam vishe snage da im sve objashnjavam po 2 puta. nije da nisam pokushala. trudila sam se, zaista jesam, da se priblizim njima i svemu onome shto vole. samo... ja bash i ne vidim neshto zanimljivo u beskrajno dugachkim razgovorima o trivijalnim stvarima-dobro, bicu iskrena: to mi je potpuno besmisleno. zaboga, kada samo pomislim na svo protraceno vrijeme-dodje mi da vrishtim.
^^^^^^^^^^^^^
Eto… raspisah se I napravih potpunu budalu od sebe.
 
Lanfear:
AntunTun:
...zar ne mrzite da se dokazujete iznova i iznova i iznova... kome se uopšte dokazivati i zbog čega, oni koji ne mogu da me prihvate onakvom kakva sam, ne zaslužuju ni minut pažnje... suviše se vremena potroši na "pokazivanje" najbolje svoje strane, jednostavno budeš ono što jesi.. osoba kojoj zasvetliš u gomili drugih ljudi, prići će sama, bez potrebe da se posebno "pokazuješ i dokazuješ"
i ne branim se. samo chekam... jer valjda mora postojati neshto vishe. Mora.

I postoji, samo treba prepoznati.[/b]
 
to je zato shto si sebe postavio u centar....



to mi je prva misao


druga je sam cesh naci svoj put do srece, ako oce ona neka druga nece

evo i ja pisem besmislice, to ti je neki poremecaj, ali nikako da odem do ludare, mislim da su oni tamo sitna boranija za mene :) da pijem lekove neka hvala. mad amozda hocu. ono

zbog takvih pitanja su ljudi izmislili bogove mada ne przhi se svako na to mene evo pritiska opterecena sam ali mozhda je to moj put a mohzda j ei neki drugi put

meni se spava ko ce da se kupa :((((((
 
ti kenj.ash ali ti kazem da je takvo stanje mozhd amanje kad ides u crkvu. zato sto te danas razumem o cemu pricas a juce mi je bilo suvishno. ali ti ne trazis odgovor. ne kazem da treba da ides ali ti adjem primer. pusi ga isfolirani
 
oqshaj se u meditaciji....osetjam da je tvoj chi danas uzburkan....nadji neq mantru i pichi....nema potrebe da troshish svoje divne savete pune ljubavi razumevanja i topline na ja....
 

Back
Top