Muskarac i "guza"

disney_girl:
Hello!

Zanima me da li neki muskarac,od ovde prisutnih(a da nije homo naravno) voli da mu devojka dira predeo oko analnog otvora a i da, sto da ne, stavi prstic unutra...? :lol:

Zjuuuuuuu... Ala vi niste razumeli pitanje! Pa nije gej onaj koji voli da mu se dira taj "predeo"! TO uopste nije nenormalno. Taj predeo je potpuno analogan zenskoj G tacki :!: (zovu ga muska G tacka)

@disney_girl: I meni je prvi put bilo :shock: kada mi je jedan momak rekao da ga to uzbudjuje; tek kasnije sam procitala o tome...
 
pa frajer koji ne gotivi da ga lepotica lizne po analnom otvoru i nije bas neki frajer :!:
o guranju doticnog zenskog prsta u istu rupu ne treba ni pominjati. vodjenje ljubavi bez takvog nesto je samo vodjenje ljubavi,a ne strast :wink:
uostalom sta vidite lose da strasna zavodnica mlatne tipa u goozu sa st.rap-on bilbom? i ono,pritom mu iza ledja onanise,druga njena ruka oko stomaka,dok je reproduktivne zlezde polozila na njegova ledja? budite kreativni,zivi se samo jednom :!:
 
disney_girl:
Hello!

Zanima me da li neki muskarac,od ovde prisutnih(a da nije homo naravno) voli da mu devojka dira predeo oko analnog otvora a i da, sto da ne, stavi prstic unutra...? :lol:

Kao prvo, svi muski to vole samo se plashe da priznaju jer misle da je to atak na njihovu muskost. Svi se istripuju da je homo ako mu riba obradjuje anus. A anus moze da bude veoma jaka erogena zona a evo i zashto: Svi znaju da je glavic bogat receptorima raznih vrsta i da nadmashuje sve ostale delove tela shto se tice erogenih zona kod muskarca, ali josh jedan deo je mnogo jak ali mnogi ne znaju za njega a to je prostata... Zato se ****** i heftaju u rcma.... E sad, blagom stimulacijom prostate dozivljava se vrhunac vrhunaca!!!! Kako stimulisati prostatu? Dva nacina: 1. masirati predeo izmedju testisa i sfingtera i 2. prstic u analni otvor i opushteno nikad jace zadovoljstvo. Samo oni muskarci koji su apsolutno sigurni u svoju muskost primenjuju ovo a izato shto se jednom zivi kao shto je to neko vec naveo.... Dakle, zakljucak, prstic u anus je O.K.
 

Back
Top