Seks pod jorganom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
Evo, idu hladniji dani ... Verovatno svi polako sklanjaju frotirce i laganu cebad, a bogami, jos malo pa cemo da povadimo jorgane.
Sta mislite o seksu pod jorganom ? Ono, hladna soba, a pod jorganom toplo, pa se pokrijete preko glave, pa se oznojite, pa vam se i posle seksa nekako ne 'izlazi' ...
 
Anonymous:
Evo, idu hladniji dani ... Verovatno svi polako sklanjaju frotirce i laganu cebad, a bogami, jos malo pa cemo da povadimo jorgane.
Sta mislite o seksu pod jorganom ? Ono, hladna soba, a pod jorganom toplo, pa se pokrijete preko glave, pa se oznojite, pa vam se i posle seksa nekako ne 'izlazi' ...

sta mislim.............
ne mislim nista.

zelim.............
 
Anonymous:
Evo, idu hladniji dani ... Verovatno svi polako sklanjaju frotirce i laganu cebad, a bogami, jos malo pa cemo da povadimo jorgane.
Sta mislite o seksu pod jorganom ? Ono, hladna soba, a pod jorganom toplo, pa se pokrijete preko glave, pa se oznojite, pa vam se i posle seksa nekako ne 'izlazi' ...

Taj carobni trenutak,definitivno nisam dozivela....tako pocne, ali sta se posle desava sa jorganom,ne znam, uglavnom, postane suvisan... :wink:
 
Ma nije malo verovatno... ja bio u vrlo slicnoj situaciji... nije bilo bas neko krzno, kamin nije bio prevelik, a napolju nije bilo -10 nego oko nule... i nije ni bila kuceterina vec vikendica nezno ususkana po odroncima Stare Planine... Doduse, ne moja ;) ...

Ali je bilo lepo, i bas onako za pamcenje! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top