Sazaljenje,podrska,provokacija i ...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Sazaljenje,podrska,provokacija i ...

Domaćin veKsla (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sazaljenje,podrska,provokacija i ...

e da festival sa olujom je valjda zavrsen trajao je taman koliko i guca vele da su ovaj drugi produzili
    dakle nakon igrokaza sa srebrenicom pre nedelju dana odrzan je derby sa olujom
    lamentirali su besedili naricali pljuvali prese*avali kao gladni s*ati isprenemagali se provocirali svi koji su se mogli dofatiti nekog mikrofona kamere ili nekog piskarala
    svako je imao svoje vidjenje svako je ekspeditiranim srbima objasnjavao sta im se to dogodilo
    masu mediokriteta nacrtanih politicara hibridnih naucnika ubedjivali su srbe kako ono sta im se desilo u stvari se nije desilo onako kako su to srbi doziveli i koji su uspeli preziveti nego su im podastreli zvanicnu verziju dogadjanja koja je trebala da se dogodi a blesavi srbi su lose odigrali
    ustasetine su imale svoj bal vampira i to ne treba ni slusati ni gledati igrokaz je isti mozda koji glumac se promeni
    u beogradu su ispali najposteniji oni sta nista nisu zucnuli a po prirodi posla mozda su trebali ali je*i ga ovaj put srbi im se neuklapaju u kontracepciju
    predsednik ostatka srbije bio je dva puta patosiran od hrvatskog predsednika i premijera zamisli naivka on kaze tim njuskama ja sam bio u srebrenici pojeo go*na ajte sada vi za oluju
    normalno ovi ga odje*u ko mladog majmuna mislim decak nekapira da su ustasetine dobili drzavu na srpkom pitanju u hrvatskoj i sada ce seci granu na kojoj sede da bi se revansirali tamo nekom srbijanskom fahidiotu svasta
    e a najveci blam bruka sramota i bednost je po ko zna koji put odrzavan pomen u beogradu opet je neko isturio patrijarha iza koga su se skrivali predsednik i premijer i jos neke njuske
    pa ako je tim tipovima tolika tuga zalost jad u srcu i dusi za stradanja srba zasto nisu organizovali da se pomen odrzi tamo gde se utakmica i odigrala
    mogli su lepo uputiti zvanican zahtev i spc i drzavni ogani drzavi hrvatskoj da se pomen odrzi bilo gde u krajini
    e onda im hrvatska to sigurno ne bi odobrila i onda neka ga prave gde hoce i kako hoce u srbiji
    jedino je imbecilni sef diplomatije nesto popovao ustasetinama mislim koja kretencina hercegovacka on da se nosi sa ustasetinama ma valjda taj dan nije popio pravu sljagu od zene pa mu je zupcanik prebacio
    e do qurza i ovo oko oluje ispade predugacko
    decaci i devojcice aj zdravo odo ja na odmor

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sazaljenje,podrska,provokacija i ...

beshe tachno pre dve godine... sad dal' je sluchajnost da se tadic opet uvlachi ustashetinama ne znam, ali da ne misli dobro srbiji u to sam siguran....

Slične teme

1. Temelj morala - Sažaljenje
    Autor oziman u forumu Filozofija
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 03.03.2015., 19:55
  2. Provokacija ili...???
    Autor Titus u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20.04.2008., 02:19
  3. provokacija
    Autor purpurna magla u forumu Muzika
    Odgovora: 17