energija...

Yguana

Primećen član
Poruka
523
kako se oslobadjate negativne energije?
sta vam puni baterije?
jel imate neki ritual za to ili???
jel znate uopste kad vam je ``punjenje`` potrebno ili ne vodite racuna o sebi kada je mentalna higijena u pitanju..... :?: :?: :?:
 
Obichno se oslobadjam negativne energije fizichkom aktivnoshcu... toliko se premorim i nisam u stanju da razmisljam o bilo chemu... ali, prija to...

Nedavno sam bila na jednoj pustoj plazi gdje je vjetar tako zavijao da nisam chula sebe... kako sam se fino izvrishtala...
 
*~* Uglavnom sve sto mi se negativno desava ignorisem izlazivsi s drustvom. A kada me sve to strefi uvece kad se vratim kuci, onda po celu noc mozgam... Ili odem i kupim sebi nesto, neku sitnicu *~*
*~* Mada mi najvise prija kad izadjem i nesto uradim sa sobom. Sto kaze Lanfear, preko fizicke aktivnosti je to najlepse :lol:
 
Lanfear:
Obichno se oslobadjam negativne energije fizichkom aktivnoshcu... toliko se premorim i nisam u stanju da razmisljam o bilo chemu... ali, prija to...

Nedavno sam bila na jednoj pustoj plazi gdje je vjetar tako zavijao da nisam chula sebe... kako sam se fino izvrishtala...

sto ja nemam neku takvu plazu????? :cry:
 
Imam dva različita načina za oslobađanje negativne energije. Prvi, onaj mirniji način je - šetnja. Tada se potuno opustim i posle toga mogu racionalnije da razmiljšljam, možda i da se nasmejem onome što me muči.
Drugi način je igranje. Glasna muzika, skakanje i mlataranje glave...mmm. Vežbe.

I ponekad radim jogu, onako s mamikom. heh.
 
Yguana:
Lanfear:
Obichno se oslobadjam negativne energije fizichkom aktivnoshcu... toliko se premorim i nisam u stanju da razmisljam o bilo chemu... ali, prija to...

Nedavno sam bila na jednoj pustoj plazi gdje je vjetar tako zavijao da nisam chula sebe... kako sam se fino izvrishtala...

sto ja nemam neku takvu plazu????? :cry:
heh... plaza je bijedna nadoknada za sve ostalo...
vjeruj mi, mrzila bi ovo mjesto... zato uzivaj u onome shto imash.
 
Steffan:
Izadjem napolje i pocnem da trcim k'o sumanut.. :D onda u jednom trenutku stanem i vratim se kuci autostopom.. hahahhaah :lol:


Pa bolje bi bilo i da dotrčiš do kuće ... nego što stopiraš ... može da ti se desi da ti stane neka super cica, a ti ne možeš da joj odgovoriš na pravi način .. hi hihi :twisted:
 
Steffan:
NatasaNatasa:
Pa bolje bi bilo i da dotrčiš do kuće ... nego što stopiraš ... može da ti se desi da ti stane neka super cica, a ti ne možeš da joj odgovoriš na pravi način .. hi hihi :twisted:

Super cice ne kupe autostopere.. :roll:

Pa...Nato...on toliko trci, i trci, i trci......i dok toliko trci zaboravi i sto se naljutio, i zasto trci, i gde trci...i tako daleko ode da ni vozovi tamo ne idu...pa ...mora stopom.... :wink:
 
Suzy:
Steffan:
NatasaNatasa:
Pa bolje bi bilo i da dotrčiš do kuće ... nego što stopiraš ... može da ti se desi da ti stane neka super cica, a ti ne možeš da joj odgovoriš na pravi način .. hi hihi :twisted:

Super cice ne kupe autostopere.. :roll:

Pa...Nato...on toliko trci, i trci, i trci......i dok toliko trci zaboravi i sto se naljutio, i zasto trci, i gde trci...i tako daleko ode da ni vozovi tamo ne idu...pa ...mora stopom.... :wink:
ne idu vozovi ali idu cice koje ne kupe autostopere...
 
Kad 'ocu da se ispucam...najradije bih da udaram u nesto i da placem!U nedostatku vrecje za box i moje povecane afektivnosti u poslednje dve godine(valjda mu to doje onaj pubertet :lol: ) 2 puta sam umalo slomio ruku udarajuci pesnicom u zid (drveni doduse, ali ne boli nista manje)...
Volim takodje da trcim,shetam ili vozim bicikl kao lood uz neku razbijacku muziku...
 
Ne znam, suze mi dosta pomognu kad sam u bedaku,onako dobro kad se isplacem, ali ne volim da placem :evil:
Ili da se dobro naspavam(jer mi neispavanost cesto izaziva neraspolozenje)
I ja sam cesto neprijatna kad me uhvati nesto..
Mada se trudim da to ne ispoljavam na onima koji nisu zasluzili.
Otkrila sam da mi razgovor tj. jadanje ne pomaze, samo zapadnem u goru bjedu :roll:
E, da zaboravila sam POZITIVNO MISLJENJE :lol:
To mi je ipak najbolji lijek
 
Ja kad imam neke probleme jedino moze da resi jedna jedina pesma a to je "Fictivision vs. Phynn - Escape"
ironcno sama pesma se zove "Bekstvo",stavim slusalice na ushi pustim ojache i odlutam tih skoro devet minuta kolko pesma traje...
 
Плачем, плачем и плачем :cry: ...а онда одем под туш и не излазим док не потрошим пун бојлер воде...
 

Back
Top