KOJI ZNAK JE PO VAMA UBEDLJIVO NAJBOLJI

i jos...
muske ribe su jedinstven spoj najboljeg frenda(od ramena za plakanje do trac partije), totalnog perverznjaka (e da samo znate.... :oops: sta im je u glavi), omiljenog kucnog ljubimca(tako su...udobni, odani i idu po novine), idealnih roditelja koje nikad niste imali(vole vas bezuslovno i brinu da ne prehladite jajnike), najneznijeg ljubavnika na svetu(hmmmmm).....
i ko bi pri zdravoj pameti svemu tome odoleo?
 
gde ste nasle te dobre ribe! moja veza sa ribom je bila toliko ekplozivna (al bukvalno u svejednom aspektu -od seksa do svadje) da bre- culo se u okolinih 1000 km..
ova moja muska riba sa snenim zelenim ocima je bila jako ljubomorna, posesivna, i nerealno zaljubljena..ja nisam mogla da plivam u njegovom moru sa njgovom rukom oko mene NON STOP(!!!!!!) gurala sam je od sebe da mi da prostor i na kraju 3 god otplivala od mene..onako cutke..

al opet se secam samo lepih stvari..ipak sam ovan ..ne patimo mi bas dugo a i nismo zlopamtila.
al jedno znam- nikad vise!!!! barem ne sa ovom vrstom ribe:)
 
jooj bedak :oops:
nesporazum :roll: eto sad mi bezveze da kazem :lol: ali nisam mislila da su muske ribe "sehi" ili privlacne....niste me ok shvatile... Ja ih ne volim bash... ali opet kazem ako im se "potrefi" neki vatreniji podznak onda mozda i mogu da ostvarim neki dublji kontakt sa njima...ovako...mmmm :?
 
mimi7:
gde ste nasle te dobre ribe! moja veza sa ribom je bila toliko ekplozivna (al bukvalno u svejednom aspektu -od seksa do svadje) da bre- culo se u okolinih 1000 km..
ova moja muska riba sa snenim zelenim ocima je bila jako ljubomorna, posesivna, i nerealno zaljubljena..ja nisam mogla da plivam u njegovom moru sa njgovom rukom oko mene NON STOP(!!!!!!) gurala sam je od sebe da mi da prostor i na kraju 3 god otplivala od mene..onako cutke..

al opet se secam samo lepih stvari..ipak sam ovan ..ne patimo mi bas dugo a i nismo zlopamtila.
al jedno znam- nikad vise!!!! barem ne sa ovom vrstom ribe:)

Mojne da gledas sve po znaku... Taj imao jak/u pluton/skorpiju/osmu kucu, pa te je smorio...Cistija riba je tolerantna toliko da je to gadno :D
 
Cpku ti si pametna i draga ribica:)))
ne gledam ja toliko horoskop samo prokomentarisem eto onako kad vidim da ih hvale mnogo.. cisto da kazem da nisu sve takve:)

cpku:
mimi7:
gde ste nasle te dobre ribe! moja veza sa ribom je bila toliko ekplozivna (al bukvalno u svejednom aspektu -od seksa do svadje) da bre- culo se u okolinih 1000 km..
ova moja muska riba sa snenim zelenim ocima je bila jako ljubomorna, posesivna, i nerealno zaljubljena..ja nisam mogla da plivam u njegovom moru sa njgovom rukom oko mene NON STOP(!!!!!!) gurala sam je od sebe da mi da prostor i na kraju 3 god otplivala od mene..onako cutke..

al opet se secam samo lepih stvari..ipak sam ovan ..ne patimo mi bas dugo a i nismo zlopamtila.
al jedno znam- nikad vise!!!! barem ne sa ovom vrstom ribe:)

Mojne da gledas sve po znaku... Taj imao jak/u pluton/skorpiju/osmu kucu, pa te je smorio...Cistija riba je tolerantna toliko da je to gadno :D
 
leiasw:
Svi bre znamo koji je naj bolji zenski horoskopski znak - SKORPIJA!!! :twisted:
Te price o skorpijama su takva laz,ozenio sam se naizgled pravom skorpijom,iako su mi jednom rekli da se sa mojim horoskopskim znakom to uopste neslaze,smatrao sam to glupostima.Ubrzo se pretvorila u olicenje ljubomore i posesivnosti,12 godina me ucenjuje decom i neda mi razvod iako vec 8god. zivim sa drugom zenom,izdire se na mene kad dodjem da obidjem decu,okrenula ih je protiv mene,a pred roditeljima i drugima prica kako je ona mene ostavila i glumi da je super cool.Usput kad sam prvi put zatrazio razvod nisam bio u vezi nisakim vec mi je jednostavno bilo odavno dosta.Nikad vise ni blizu nebi priso skorpiji,jer sam za sve ove godine upoznao jos dosta ljudi sa slicnim iskustvom.Ta kad uhvati,pre ce te ubiti nego pustiti a usput jos glumi pred drugima opasnu zensku!
 
Anonymous:
leiasw:
Svi bre znamo koji je naj bolji zenski horoskopski znak - SKORPIJA!!! :twisted:
Te price o skorpijama su takva laz,ozenio sam se naizgled pravom skorpijom,iako su mi jednom rekli da se sa mojim horoskopskim znakom to uopste neslaze,smatrao sam to glupostima.Ubrzo se pretvorila u olicenje ljubomore i posesivnosti,12 godina me ucenjuje decom i neda mi razvod iako vec 8god. zivim sa drugom zenom,izdire se na mene kad dodjem da obidjem decu,okrenula ih je protiv mene,a pred roditeljima i drugima prica kako je ona mene ostavila i glumi da je super cool.Usput kad sam prvi put zatrazio razvod nisam bio u vezi nisakim vec mi je jednostavno bilo odavno dosta.Nikad vise ni blizu nebi priso skorpiji,jer sam za sve ove godine upoznao jos dosta ljudi sa slicnim iskustvom.Ta kad uhvati,pre ce te ubiti nego pustiti a usput jos glumi pred drugima opasnu zensku!
Dragi moj,pa sta bi ti to hteo?Osam godina zivis s drugom,dodjes da se poigras sa decicom pa bi jos i da ti ona kaficu skuva i poljubi u celo ko mamica?Nadam se da cete kinjiti do kraja zivota!!!!!
 
Duka:
Zene skorpije su izuzetno osvetoljubive. Iako stete same sebi to nije razlog da se i dalje svete.

Najbolji zenski znak je Lav a muski, po meni, je Ovan, Rak i Strelac.
Evo me od sve muke da zgubidanim i na ovom sajtu.Ja u horoskope nikad nisam verovao al` na konto ove price o zeni skorpiji i komentara posle da su Lavice najbolje zene nisam mogo da se suzdrzim da ne napisem svoju pricu-uostalom cuh da je zdravo izjadati se preko interneta,a ovaj ortak sa zenom skorpijom nek se utesi,moja je bila(jer mi vise nije zena)- lavica.
Sve je bilo super,dok ja jednom nisam,priznajem napravio veliku gresku i na jednom putu je prevario sa zenom kojoj ni ime nepamtim.Sasvim slucajno ona je to saznala posle jedno 6 meseci i bez reci pokupila stvari i otisla kod svojih.Ni ja ni sin pojma nismo imali zbog cega dok nije trazila razvod i dok mi njena sestra nije sve rekla.Hteo sam da razgovaramo,i bukvalno je jurio..ali nije mi dala sansu ni da je vidim.Nakon toga usledili su dogadjaji kao iz neke sapunske serije.U roku od godinu dana ona je uspela da se zaposli u jednoj africkoj zemlji,da tamo upozna nekog arhitektu s Welsa,uda se za njega i preseli u London,gde se usput i zaposlila u njegovoj privatnoj kompaniji.Godinu i po dana nakon toga-u svojoj 41-oj godini iskrsla je odjednom na pragu naseg stana sa zeljom da "pokupi" sina,kao da je on stvar i da nije i sam bio u soku sto ga je majka ostavila tek tako i otisla.Kako je moj sin tad vec imao 14 god. rekao je da nezeli da ide i da me ostavi.Ona se vratila u London ali nije odustala,zvala ga je svakog dana i pricala s njim po sat vremena dok ga nije ubedila da dodje "bar" da je poseti za raspust.Nakon boravka od mesec dana u Londonu,moj sin mi je saopstio da bi zeleo da ostane sa mamom ukoliko ja necu biti suvise tuzan,upisali bi ga tamo na koledz,ziveo bi u kuci s bazenom i redovno me posecivao.Naravno,pustio sam ga,nisam mogo biti tolko sebican,znao sam da ce tamo imati bolje uslove i lepsi zivot.Danas se retko kad i javi,ja sve pare dajem zovuci ga,a o njoj znam samo da je dobila jos jedno dete u junu.
Toliko o lavicama a u poredjenju s mojom situacijom ja bih voleo da mi zena jos zivi ovde,da mi je tu dete,da mi neda razvod i da me jedino maltretira svadjom...
 
Mislim da je svaki znak specifican po sebi i da svaki nosi mane i vrline.
Ja volim muske Vodolije i Rakove, a inace sam Vaga.
Sto se tice prijatelja, tu su Strelac i Ovan...
Sve u svemu, bitno je da se kapiras sa nekim dobro, a u horoskopu se sigurno onda moze naci neka dodirna tacka sa tobom i nekom osobom, makar astroloski izgledalo da se ne podnosite. :wink:
 
Nije samo zato sto sam ja Ovan u horoskopu pa da tvrdim da su oni najbolji.Ali medju najboljim znacima ipak jeste. Svaki znak ima svoje dobre i lose strane.Zao mi je sto ovo moram reci ali kada bi me neko pitao za najgori znak u Horoskopu bez sumnje da su to Blizanci koje namirisem na kilometar po njihovom specificnom mirisu funjavog jagnjeta koje misli da je umiljatost jedini nacin da dve sise sisa ali zato i smrde na svaciju guzicu jer su u stanju svako du pe da olizu samo da bi sebi udovoljili.Inace ja sam ovan u horoskopu i okrutno sam iskren i upravo zato mislim da je to jedna od najboljih osobina ljudi rodjenih u ovom znaku.
 
Anonymous:
Nije samo zato sto sam ja Ovan u horoskopu pa da tvrdim da su oni najbolji.Ali medju najboljim znacima ipak jeste. Svaki znak ima svoje dobre i lose strane.Zao mi je sto ovo moram reci ali kada bi me neko pitao za najgori znak u Horoskopu bez sumnje da su to Blizanci koje namirisem na kilometar po njihovom specificnom mirisu funjavog jagnjeta koje misli da je umiljatost jedini nacin da dve sise sisa ali zato i smrde na svaciju guzicu jer su u stanju svako du pe da olizu samo da bi sebi udovoljili.Inace ja sam ovan u horoskopu i okrutno sam iskren i upravo zato mislim da je to jedna od najboljih osobina ljudi rodjenih u ovom znaku.

mislis pod tim i na zenske blizance!Stvarno su najgore
 

Back
Top