GDE SVRSAVATE KAD DODJETE DO VRHUNCA SA SVOJOM DRAGOM?

Kico32:
Meni kad mi dodje slatko ja cisto nemam snage da ga izvadim pa kazem neka ide gde je poslo da ide...
Inace ne volim sex sa kondomom.vise volim kad onako nabreknuto meso sa ogtomnom glovom prodre u zedni grlic i nastavi da se krece kao klip gore.. dole... gore... dole.. gore... dole... ahhhhhhhh (vala ga ne vadim najbolje mu je tamo gdje mu je vlazno i toplo.

Ccccc...
 
Kico32:
Meni kad mi dodje slatko ja cisto nemam snage da ga izvadim pa kazem neka ide gde je poslo da ide...
Inace ne volim sex sa kondomom.vise volim kad onako nabreknuto meso sa ogtomnom glovom prodre u zedni grlic i nastavi da se krece kao klip gore.. dole... gore... dole.. gore... dole... ahhhhhhhh (vala ga ne vadim najbolje mu je tamo gdje mu je vlazno i toplo.

Ccccc...
 
HOMER:
Kico32:
Meni kad mi dodje slatko ja cisto nemam snage da ga izvadim pa kazem neka ide gde je poslo da ide...
Inace ne volim sex sa kondomom.vise volim kad onako nabreknuto meso sa ogtomnom glovom prodre u zedni grlic i nastavi da se krece kao klip gore.. dole... gore... dole.. gore... dole... ahhhhhhhh (vala ga ne vadim najbolje mu je tamo gdje mu je vlazno i toplo.

Ccccc...


rascoktao si se nekoliko puta :)
 
JA LICNO RADIM NA OVAKAV NACIN:KADA MI DODJE <KAO STO STE NAVELI U PRETHODNOM POSTU> SLATKO, JA GA ODMAH IZVADIM I STRPAM GA U BULJU MOJE DRAGE I TAMO SVRSAVAM.MISLIM DA JE SIGURNIJE TAMO I ONA NE MOZE OSTATI TRUDNA.ILITI NA DRUGI NACIN KADA MI DODJE SLATKO JA SVRSIM NA NJEZINIM SAKAMA, A ONA TO LEPO RAZMAZE PO NJEZINOM TELU A NESTO POLIZE STO OSTANE NA PRSTIMA.oNO STO OSTANE NA VRHU GLAVICA OBRISEM LEPO PALOMOM I CEKAM DA MI SE PONOVO DIGNEZA DRUGU TURU.
 
JA LICNO RADIM NA OVAKAV NACIN:KADA MI DODJE <KAO STO STE NAVELI U PRETHODNOM POSTU> SLATKO, JA GA ODMAH IZVADIM I STRPAM GA U BULJU MOJE DRAGE I TAMO SVRSAVAM.MISLIM DA JE SIGURNIJE TAMO I ONA NE MOZE OSTATI TRUDNA.ILITI NA DRUGI NACIN KADA MI DODJE SLATKO JA SVRSIM NA NJEZINIM SAKAMA, A ONA TO LEPO RAZMAZE PO NJEZINOM TELU A NESTO POLIZE STO OSTANE NA PRSTIMA.oNO STO OSTANE NA VRHU GLAVICA OBRISEM LEPO PALOMOM I CEKAM DA MI SE PONOVO DIGNE ZA DRUGU TURU.
 
JA LICNO RADIM NA OVAKAV NACIN:KADA MI DODJE <KAO STO STE NAVELI U PRETHODNOM POSTU> SLATKO, JA GA ODMAH IZVADIM I STRPAM GA U BULJU MOJE DRAGE I TAMO SVRSAVAM.MISLIM DA JE SIGURNIJE TAMO I ONA NE MOZE OSTATI TRUDNA.ILITI NA DRUGI NACIN KADA MI DODJE SLATKO JA SVRSIM NA NJEZINIM SAKAMA, A ONA TO LEPO RAZMAZE PO NJEZINOM TELU A NESTO POLIZE STO OSTANE NA PRSTIMA.oNO STO OSTANE NA VRHU GLAVICA OBRISEM LEPO PALOMOM I CEKAM DA MI SE PONOVO DIGNE ZA DRUGU TURU.
 
Zak:
vlax:
u uvo i ispod noktiju!
-dajte ljudi kakvi su vam to odgovori :D
-======================================================
Jesi li probao i po kucnim ljubimcima. :twisted:
Oh,mislio sam da necu morati da objasnjavam da sam bio sarkstican :roll: ,eh anyway,zarad opsteg zdravlja slazem s;princezinim komentarom o tvom humoru-montipajton ti nije ravan.
veliki pozdrav za homera-rola o zavesi me je stvarno nasmejala :D
 

Back
Top