Please jedan savet...

MvS

Primećen član
Poruka
704
Imam jedan veliki problem...
Zapravo sve je pocelo pre 3 godine. Jedan prelepi decko se uselio kod mene u dvoriste posto je prethodni komsija prodao kucu. Upoznala sam se sa tim deckom posto ce mi biti komsija i cini mi se da sam se zaljubila upravo od tog trenutka kad mi se nasmesio. Jednostavno, srce mi je jace zalupalo i znala sam da je to to. Zaljubila sam se. Po ceo dan sam samo o njemu mislila, sanjala samo njega i to traje vec 3 godine. Problem je u tome sto je stariji od mene 9 godina. Znam da je mnogo, a ja sam bas mlada ali jednostavno ne mogu da ga zaboravim. Prvih pola godine smo bili u ok odnosu, pricali smo i rekao mi je da sam mu simpaticna ali tad sam ipak bila dete. Sad sam vec devojcurak, a kako sam odrastam tako se promenio njegov odnos prema meni. Vise mi se ni ne obraca, kad prolazi pored mene ni jednom me ne pogleda, kao da se ne poznajemo. Problem je sto jednostavno ne mogu da ga zaboravim, koliko god pokusavala. Naravno postoje tu i drugi momci, i raskinula sam sa skorasnjim deckom jer sam shvatila da mi je bio vise kao drug, ali ni prema kome ne osecam ovo sto osecam prema njemu. Svaki put poludim kada mu dolaze devojke ali tu ne mogu nista da promenim. Molim vas za neki savet, rec utehe jer vise ne mogu da zivim sa tugom i ljubomorom...
 
Bogamu pa ona je '91 godiste a on 9 godina stariji...kolko mu to dodje...hm...aha...'82...ma mnooogo je star,i ja mislim da bi trebala da sachekas josh barem 2-3 godine minimum.

A sto se tiche gradnje bez papira...ma ima buldozer tu uskoro da radi... :)
 
Pretpostavlja se da je on u tim godinama dosta zreliji, pametniji i iskusniji, tako da ne bi sebi dozvolio da bude sa nekom klinkom, jer ne bi nista ozbiljnije mogli da pricaju, ma koliko ona sebe smatrala zrelom i naprednom za svoje godine.
Svasta...Ko zna da li je jos napunila 14 godina, a vec menja momke i jos sad pati za toliko starijim...Najgore je to sto je i pre 3 godine(kao klinka od 10-11 godina) izgleda htela da bude sa njim. Kakvi su joj to roditelji kad joj to dozvoljavaju i ko zna u sta ce da izraste kad je tako krenula.
 
spring_storm:
Pretpostavlja se da je on u tim godinama dosta zreliji, pametniji i iskusniji, tako da ne bi sebi dozvolio da bude sa nekom klinkom, jer ne bi nista ozbiljnije mogli da pricaju, ma koliko ona sebe smatrala zrelom i naprednom za svoje godine.
Svasta...Ko zna da li je jos napunila 14 godina, a vec menja momke i jos sad pati za toliko starijim...Najgore je to sto je i pre 3 godine(kao klinka od 10-11 godina) izgleda htela da bude sa njim. Kakvi su joj to roditelji kad joj to dozvoljavaju i ko zna u sta ce da izraste kad je tako krenula.
U sta ce da izraste?Pa vjerojatno ce da otima muzeve vec udatim zenama... :wink:
 
batalite dvoriste... :wink:

pazi sta radis sa tim starijim likovima jer su mnoooog namazaniji nego sto deluju....ok je da ti imas 17,18,19 god pa si kao nesto malo i ti namazanija i to...ali ovako...nemoj da se ljutis,nije nista licno,ali mislim da on bas i ne gleda tebe kao potencijalnu devojku nego vise kao klinku iz kraja...
 
miss:
batalite dvoriste... :wink:

pazi sta radis sa tim starijim likovima jer su mnoooog namazaniji nego sto deluju....ok je da ti imas 17,18,19 god pa si kao nesto malo i ti namazanija i to...ali ovako...nemoj da se ljutis,nije nista licno,ali mislim da on bas i ne gleda tebe kao potencijalnu devojku nego vise kao klinku iz kraja...
Jeli missice, a cime se to mazete kad malo porastete!? :?
Mozda konacno otkrijem idealan poklon za devojku! :lol:

@MvS ne valja ti to zaljubljivanje... Mislim da nazalost nemas sanse kod njega, bar ne sada, a ako cekas jos koju godinu mozda ga i upecas ili jos bolje nadjes nekog mladjeg!
 
predlog br 1....skini se gola...i kad on prolazi a ti trkom projuri pored njega...to tje ti pokazati dal te zaista ne primetjuje

predlog br 2....chitaj puno knjiga...savataj ga jedan dan...a onda kreni da prichash o dubokim temama...da on vidi kako si ti sada odrasla i potpuno formirana jedinka

predlog br 3....pozovi ga na kafu...u kafu mu sipaj neki laksativ...kad proradi i kad on pozheli u wc...reci da ne dash kljuch ni od wc-a ni od vrata dok ti ne kazhe da te voli

predlog br 4....ma upotrebi mash2
 
MvS:
Imam jedan veliki problem...
Zapravo sve je pocelo pre 3 godine. Jedan prelepi decko se uselio kod mene u dvoriste posto je prethodni komsija prodao kucu. Upoznala sam se sa tim deckom posto ce mi biti komsija i cini mi se da sam se zaljubila upravo od tog trenutka kad mi se nasmesio. Jednostavno, srce mi je jace zalupalo i znala sam da je to to. Zaljubila sam se. Po ceo dan sam samo o njemu mislila, sanjala samo njega i to traje vec 3 godine. Problem je u tome sto je stariji od mene 9 godina. Znam da je mnogo, a ja sam bas mlada ali jednostavno ne mogu da ga zaboravim. Prvih pola godine smo bili u ok odnosu, pricali smo i rekao mi je da sam mu simpaticna ali tad sam ipak bila dete. Sad sam vec devojcurak, a kako sam odrastam tako se promenio njegov odnos prema meni. Vise mi se ni ne obraca, kad prolazi pored mene ni jednom me ne pogleda, kao da se ne poznajemo. Problem je sto jednostavno ne mogu da ga zaboravim, koliko god pokusavala. Naravno postoje tu i drugi momci, i raskinula sam sa skorasnjim deckom jer sam shvatila da mi je bio vise kao drug, ali ni prema kome ne osecam ovo sto osecam prema njemu. Svaki put poludim kada mu dolaze devojke ali tu ne mogu nista da promenim. Molim vas za neki savet, rec utehe jer vise ne mogu da zivim sa tugom i ljubomorom...

'91. godishte
eek11.gif
 
nisam ni video koje je godishte....ti si imala dechka....pu....idi obrishi sline dete kleto....metila sliq neke sisate dzudze u profil....pu....posle neko kazhe devojka....pu....fuj


btw....gotivan ti smajli....upisho sam se od smeha....otqd ti?
 
AntunTun:
predlog br 1....skini se gola...i kad on prolazi a ti trkom projuri pored njega...to tje ti pokazati dal te zaista ne primetjuje

predlog br 2....chitaj puno knjiga...savataj ga jedan dan...a onda kreni da prichash o dubokim temama...da on vidi kako si ti sada odrasla i potpuno formirana jedinka

predlog br 3....pozovi ga na kafu...u kafu mu sipaj neki laksativ...kad proradi i kad on pozheli u wc...reci da ne dash kljuch ni od wc-a ni od vrata dok ti ne kazhe da te voli

predlog br 4....ma upotrebi mash2
C,c,c, doshao si 'vamo da zekish nas, sirote Tinejdzere... stidi se :P !
 
Pitala sam vas ozbiljno za savet, a ne da me ismevate kao i obicno. Ocigledno da ne mogu od vas da dobijem normalan odgovor, jer koristite svaku priliku da se zgrazavate sto sam 91 "Ijaoo, ubi se, 91 pa se zaljubljuje..." Sta cu kad sam zaljubljive prirode. Naravno, ima izuzetaka i njima hvala na savetima ali jednostavno ne mogu njega da zaboravim. Btw, presla sam se, nije 9 vec 8 - on je 83.
 
spring_storm:
Pretpostavlja se da je on u tim godinama dosta zreliji, pametniji i iskusniji, tako da ne bi sebi dozvolio da bude sa nekom klinkom, jer ne bi nista ozbiljnije mogli da pricaju, ma koliko ona sebe smatrala zrelom i naprednom za svoje godine.
Svasta...Ko zna da li je jos napunila 14 godina, a vec menja momke i jos sad pati za toliko starijim...Najgore je to sto je i pre 3 godine(kao klinka od 10-11 godina) izgleda htela da bude sa njim. Kakvi su joj to roditelji kad joj to dozvoljavaju i ko zna u sta ce da izraste kad je tako krenula.

Moji roditelji nemaju veze sa tim, a i tad kao sto sam napomenula sam bila dete i bila sam zaljubljena u njega ali nisam zelela nista sa njim. I ne menjam momke, vec sam tek ove godine imala kao ozbiljnijeg decka. Moja drugarica je bila u ozbiljnoj vezi u petom razredu, a ja sam sad osmi.
 
Кулиража:
Ili muzeve vec udatim babama :?

E a gde on zivi kod tebe u dvoristu?
U satoru, supi ili je ipak neka bespravna gradnja, znas da je sprovedena legalizacija, moze da nayebe.

Nije ni supa ni sator, vec velika dvospratna kuca. Zapravo, taj komsija koji se odselio je brat njegove keve.
 
miss:
batalite dvoriste... :wink:

pazi sta radis sa tim starijim likovima jer su mnoooog namazaniji nego sto deluju....ok je da ti imas 17,18,19 god pa si kao nesto malo i ti namazanija i to...ali ovako...nemoj da se ljutis,nije nista licno,ali mislim da on bas i ne gleda tebe kao potencijalnu devojku nego vise kao klinku iz kraja...

Ma znam ja to...Nego mi jednostavno nije jasno zasto me sada ignorise kad pocinjem da odrastam...Pre smo barem pricali i zezali se, iako sam bila mnogo manja i bila sam glupo deriste, pricao je sa mnom, salio se i javljao se...Tada je rekao da misli da sam devojcurak...A bila sam kao sto rekoh malo glupo dete...
 

Back
Top