atleticari javite se
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: atleticari javite se

lo
    Guest

Podrazumevano atleticari javite se

ja se vec duze vreme bavim atletikom,naime trcim 800m i 1500m,iza sebe imam dosta trka i kroseva,od kojih je mali broj na nivou republike!voleo bih da skupim sto vise korisnih informacija,i upoznam druge "kolege"atleticare,koji trce ove discipline,i procitam njihovo misljenje otome,dozivljaje na trkama,teske situacije........

grncica
    Guest

Podrazumevano

Pozdrav za tebe. Uvijek mi je drago kad se javi neko od atleticara,nekako "nas", cini mi se,malo ima. Iako se ne takmicim vec tri - cetiri god nastavila sam sa trcanjem, skoro svaki dan i dalje zovem sebe atleticarkom Usput, trcala sam prepone, ali na pocetku i kroseve. Srecno ...

chico
    Guest

Podrazumevano

Gde si trcala prepone. Da nisi mozda kod Bambija u Zvezdi.

Guest

Podrazumevano

Ne, trenirala sam u R. Srpskoj ali sam se takmicila i u SCG

brat atleticar
    Guest

Podrazumevano samo nastavi bice bolje

Lepo je cuti momka punog entuzijazma sa snovima da da postane sanpion. Veliki broj atleticara je prosao tartan stazom vecina na stadionoma Zvezde i Partizana, svako od njih ima neku svoju pricu. Oni koji su malo dublje zaronili u atletske vode mislim da su mnogo vise ocekivalii mozda su razocarani, ali nebi trebali da budu jer je vecini njih atletika pomogla da postanu dobri ljudi. Sta mislis da li je Dragutin Topic zadovoljan posle 20 godina treniranja i takmicenja. Cini mi se da ni koleginica preponasica iz RS nije bas mnogo zadovoljna svojim atletskim angazmanom, ali kad pogledate sva te slike sa proprema, takmicenja, kad se setite druzenja velikog broja prijatelja ne verujem da je nekome zao sto se bavio atletikom. Decko samo napred i pogledaj film Vatrene Kocije.

grancica
    Guest

Podrazumevano

Svako ko ocekuje da se obogati (finansijski) baveci se atletikom, nece uspjeti, to svi znamo, ali da se obogatite novim iskustvima, druzenjem, prijateljima...to sigurno! Atletika se trenira samo zato sto se voli. Tih osam god ne bih mogla da zamijenim ni za koje pare ili bilo sta drugo, a osjecaj kada pobijedis i popnes se na pobjednicko postolje ne moze da zamijeni ni jedan drugi! Zao mi je sto se vise ne takmicim ali i dalje trcim svaki dan. Nikad se od toga ne mozete oporaviti Ali zato podrzavam sve one koji se bave atletikom, bitno je da to vole i da istraju u tome! Samo naprijed...

Brat atleticar
    Guest

Podrazumevano Bravo grancice

Bravo koleginice preponasice.
    Drago mi je da cujem da tvojih osam godina na stazi nije proslo uzalud, i mislim da je odlicno sto si nastavila sa rekreacijom.

chico
    Guest

Podrazumevano

Gde si ti trenirao brate.

Brat atleticar
    Guest

Podrazumevano tu i tamo

Trenirao sam kao i vecina na svim stadionima Beograda. Nas atleticara je toliko malo da cemo se uskoro poznavati kao braca i sestre. Ova komunikacija je zanimljiva jer je kao ne poznajemo se. Za tebe nisam bas siguran ali koleginicu preponasicu mislim da poznajem, trenirala je kod najboljeg trenera za prepone. Daj brate srednjeprugasu reci neki svoj rezultat, da vidimo ima li nade za tebe, pa da cekamo OI u Pekingu.

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Wink Re: atleticari javite se

PA SVAKA CAST!!!SAMO nastavi da se bavis atletikom,DALEKO ces dogurati!!!KO TI JE TREENER??JEL IMAO NEKOG DOBROG ATLETICARA DO SADA OSIM TEBE??POZDRAV DARKO!!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •