NK, PK , VK...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.457
Da bih razbio iluzije muskog dela foruma, da forumasicima nije bitno obrazovanje, obratite paznju na prozivke i uvrede povodom toga da efendija ima samo osnovnu skolu.
Nebitno je to sto im ja nisam decko, suprug tj. neko sa kim ce provesti deo ili ceo zivot.
Samo pogledajte kako odmah skacu na nekoga ko je nizeg obrazovanja i pocinju- 'nk efendija, djubretar, kako si naucio da radis sa kompom..'
Tu valjda cekaju da njihova prirodno niska inteligencija moze da se izdigne iznad bilo koga ko je muskog roda pa makar to bilo i u VR.
 
Au, bolan efendija, pa tebi baš nije jasno...

Nema veze to sa time što navodiš da nemaš diplomu ili si NK. Jednostavno si im se zamerio, pa se neke zeke malo sa tim. A i nisu baš uverene da si pritom iskren. Svejedno, da si napisao i da si nobelevac, isto bi prošao. Nije tvoje obrazovanje u pitanju, već način na koji se ponašaš. Neki su mišljenja da preteruješ i od toga (tebe) prave sprdačinu. A moram primetiti da se baš (barem naizgled) primaš na sve to.
 
Aleksej_BASO:
A joj brate al sam se ja slatko nasmejao... :D

Fora je samo baciti zisku ?, Hellen, Hanibal77. I predstava pocinje. Problem je jedino sto i onaj ko baci zisku mora da ucestvuje u njihovom moronizmu.
Ma cim one veruju da neko yebe 5 sati bez vadjenja, poverovace i da je neko toliko glup i koga 99% foruma mrzi da kaze da je zavrsio samo osnovnu skolu. I onda pocinju da se sprdaju.
Ja mislim da Hanibal svaki put posle sexa sutne muza u glavu ikaze:'A kako ti jedini ne mozes 5 sati!'.Mislim da covek sam pere i kuva. Ili maze pastetu. A na kasiku jede samo supe Takovo.
 
Ja moram samo da primetim sledece: Kad god se efendija javi sa nekom drskom, surovom i bezobraznom konstatacijom na racun zenskog sveta, odma ceo zensk deo foruma oplete drvlje i kamenje po njemu. I sve to ne bi bilo mnogo cudno da se se desilo jednom, dvaput kad se covek prvi put javio. Ali ovako kad se zenski rod svaki put javlja i maximalno pokusava da ga pokopa - stalno imam utisak da je to zato sto ih verovatno bode u neku gadnu tacku. Tj. ono: gde ima dima ima i vatre, ima i pola istine i sl.

Ne mogu da se ne otrgnem utisku da covek ima pravo za mnoge stvari, iako preteruje maximalno, ali ja cenim da su mu neke zene gadno zagorcale zivot - pa mu je kao oprosteno... s moje strane.
 
DisMisaL:
Au, bolan efendija, pa tebi baš nije jasno...

Nema veze to sa time što navodiš da nemaš diplomu ili si NK. Jednostavno si im se zamerio, pa se neke zeke malo sa tim. A i nisu baš uverene da si pritom iskren. Svejedno, da si napisao i da si nobelevac, isto bi prošao. Nije tvoje obrazovanje u pitanju, već način na koji se ponašaš. Neki su mišljenja da preteruješ i od toga (tebe) prave sprdačinu. A moram primetiti da se baš (barem naizgled) primaš na sve to.

Netacno.Prosao bi mnogooo bolje :lol: Znas kako se kaze: Nobelovac je nobelovac :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Ja moram samo da primetim sledece: Kad god se efendija javi sa nekom drskom, surovom i bezobraznom konstatacijom na racun zenskog sveta, odma ceo zensk deo foruma oplete drvlje i kamenje po njemu. I sve to ne bi bilo mnogo cudno da se se desilo jednom, dvaput kad se covek prvi put javio. Ali ovako kad se zenski rod svaki put javlja i maximalno pokusava da ga pokopa - stalno imam utisak da je to zato sto ih verovatno bode u neku gadnu tacku. Tj. ono: gde ima dima ima i vatre, ima i pola istine i sl.

Ne mogu da se ne otrgnem utisku da covek ima pravo za mnoge stvari, iako preteruje maximalno, ali ja cenim da su mu neke zene gadno zagorcale zivot - pa mu je kao oprosteno... s moje strane.

Evo, tebi kazem iskreno, najiskrenije.
Veruj mi nisu mi zene zagorcale zivot, nego ih je kroz moj zivot proslo prilicno mnogo, i zaista mi je pun **** njihovog licemerja, kenjanja, gnjavaze, njihovih sitnih igrica, podmetanja i lazi. Mislio sam da bar u VR mogu da budu nesto drugo, medjutim, veruj mi ovde su jos gore nego u RL.
Jednostavno, mala mi je tolerancija na sve to a kao sto vidis drvlje i kamenje osipaju samo one koje imaju debelog forumskog putera na glavi. One koje iz kulisa capisu brojeve telefona forumasa, pokusavaju da nadju decka, ogovaraju, tracare. Idi na zenski kutak i temu 'ogovaranje' i sve ce ti biti jasno.
 
snoshaj efendija:
Kad_LupimLupim:
Ja moram samo da primetim sledece: Kad god se efendija javi sa nekom drskom, surovom i bezobraznom konstatacijom na racun zenskog sveta, odma ceo zensk deo foruma oplete drvlje i kamenje po njemu. I sve to ne bi bilo mnogo cudno da se se desilo jednom, dvaput kad se covek prvi put javio. Ali ovako kad se zenski rod svaki put javlja i maximalno pokusava da ga pokopa - stalno imam utisak da je to zato sto ih verovatno bode u neku gadnu tacku. Tj. ono: gde ima dima ima i vatre, ima i pola istine i sl.

Ne mogu da se ne otrgnem utisku da covek ima pravo za mnoge stvari, iako preteruje maximalno, ali ja cenim da su mu neke zene gadno zagorcale zivot - pa mu je kao oprosteno... s moje strane.

Evo, tebi kazem iskreno, najiskrenije.
Veruj mi nisu mi zene zagorcale zivot, nego ih je kroz moj zivot proslo prilicno mnogo, i zaista mi je pun **** njihovog licemerja, kenjanja, gnjavaze, njihovih sitnih igrica, podmetanja i lazi. Mislio sam da bar u VR mogu da budu nesto drugo, medjutim, veruj mi ovde su jos gore nego u RL.
Jednostavno, mala mi je tolerancija na sve to a kao sto vidis drvlje i kamenje osipaju samo one koje imaju debelog forumskog putera na glavi. One koje iz kulisa capisu brojeve telefona forumasa, pokusavaju da nadju decka, ogovaraju, tracare. Idi na zenski kutak i temu 'ogovaranje' i sve ce ti biti jasno.
prosle kroz tvoj zivot dok si im praznio kontejnere?pa dobro mozes i tako da gledas.
a volim da ti odgovaram nk efendi jer mislis da si najpametniji.npr ovaj isti covek na pp uopste nece da se svadja.on voli scenu,da ljudi navijaju i da cuje aplauz.nista mu ne znaci na pp da me pljuje jer tu nema ko da mu se divi.
eeeee ajde upisi neku vecernju pa ces se osecati bolje :wink:
 
snoshaj efendija:
hanibal77:
vidis da je autoritativna,ona isla na kurs informatike a tebe nije pustila da ides dalje od osnovne skole :lol:
odoh ja da spavam dragi NAS nk efendijice,nemoj mnogo da me pljujes u odsustvu

Stavi talog od kafe na suljeve da ublazis bolove. I kad prdis, okreni se od muza, nije fora.


Ha, ha....e i ja sam se vala na ovo toliko na glas smejala da su me pitali na poslu -sta mi je?
Jes' mi Hanny draga...ali sada ga je bas -opleo-.... :wink: :D
Vidis bre Hanny da se covek ipak skolovao....i zna dosta o suljevima , prdenju....... :wink:
 
pa ja pijem kafu bez taloga.daj, nk efendija ,neki drugi savet ovo ne pomaze.
ideja:sto se ne prijavis za pomocnika dr tamo na zdravlju?mozda ti daju i neku diplomu pa da ti se ne smeju ovde ljudi
eto vidis suzy ima i talenata medju nk samo ih majke upropastise :wink:
 
hanibal77:
pa ja pijem kafu bez taloga.daj, nk efendija ,neki drugi savet ovo ne pomaze.
ideja:sto se ne prijavis za pomocnika dr tamo na zdravlju?mozda ti daju i neku diplomu pa da ti se ne smeju ovde ljudi
eto vidis suzy ima i talenata medju nk samo ih majke upropastise :wink:

Pa ne znam da li je majka...ali neko zensko ga je (sto isto neko primeti ovde) gadno nagazilo....I mene je neko povredio...ali nikada nisam mogla da kazem -svi muskarci (forumasi) su isti....jer jednostavno -to nije tacno, posto se i sve osobe medjusobno razlikuju....Zato i pokusaj da ga razumes ..jer je zesce naga(u)zen....ali ipak ne moze se i opravdati....Ko zna....mozda nekada i naleti na neku...koja ce moci i njega da voli....ali tek kada promeni taj stav ....pa ce mozda i on nju...pa ce doci odve pun pokajanja.... :wink:
 
hanibal77:
pa ja pijem kafu bez taloga.daj, nk efendija ,neki drugi savet ovo ne pomaze.
ideja:sto se ne prijavis za pomocnika dr tamo na zdravlju?mozda ti daju i neku diplomu pa da ti se ne smeju ovde ljudi
eto vidis suzy ima i talenata medju nk samo ih majke upropastise :wink:

Nema potrebe. Evo, na primer ti koja radis kao baba-Sera tamo negde u Skandinaviji, u sve se razumes. Kozmetika, parfimerija, zdravlje. Nije sve u diplomi.
 
hanibal77:
pa ja pijem kafu bez taloga.daj, nk efendija ,neki drugi savet ovo ne pomaze.
ideja:sto se ne prijavis za pomocnika dr tamo na zdravlju?mozda ti daju i neku diplomu pa da ti se ne smeju ovde ljudi
eto vidis suzy ima i talenata medju nk samo ih majke upropastise :wink:

Nema potrebe. Evo, na primer ti koja radis kao baba-Sera tamo negde u Skandinaviji, u sve se razumes. Kozmetika, parfimerija, zdravlje. Nije sve u diplomi.

Nego, sto si bre najahala na T@maxa. Dao ti covek broj telefona kad si mu trazila, nemoj sad da ga kinjis. Nije fazon.
 
baba sera u skandinaviji? :shock:
pomesao si me sa svojom sestrom od tetke.
sta se tebe tice tomax?da nisi i ti u kombinaciji?za to se ide zatvor,samo da znas.mislim,jedno priznanje moze da bude dobar dokaz 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top