Tinejdzeri POMAGAJTE!

Poruka
2
Kao sto pise pomagajte molim vas jel se osecam kao da cu eksplodirati.Samog sam sebe sam zeznuo ali ako je popravka ikako moguca na sve sam spreman.Nek me i odbije samo da znam gde sam i na cemu sam!Dakle upoznali smo se zamislite na krstarici nisam ocekivao da ima ikog za pricu jel vecini ljudi posle pitanja god i odakle si sve moguce ideje za pricu nestanu nasta odgovaraju sa ok,ok,ok.U svakom slucaju dopisivali smo se jedno dve nedelje pa smo se prvi put videli stvarno je bilo super imam meni je bilo lepo s njom a i njoj samnom par nedelju dve u stvari mozda i 3 posle toga smo se drugi put videli isli do bioskopa ali posle toga se nismo nesto zadrzavali jel je imala obaveze kuci pa smo samo pricali po povratku.Opet nekih nedelju dve kasnije smo se videli to jest bio sam ja kod nje kuci tada sam vec znao da mi se svidja i da zelim da s njom budem jel jednostavno ona je sve sto zelim od devojke ali mislim da sam bio previse ne napadan posto sam se togaplasio da ne budem previse napadan.I tako smo mi to vece proveli zajedno u glavnom u zezanju. Palo mi je na pamet da se posle vidimo jos jednom i da joj stavim do znanja da necu da joj budem samo drug... Ali do cetvrtog izlaska nije doslo jel smo se poslednji put videli dva dana pred moj polazak na pripreme na pripremama ostadoh 10 dana i za tih 10 dana se desilo ono cega sam se najvise plasio.Nasla je decka :( Sta vise to je bio drug s kojim je trebala da se vidi ono vece kada sam bio kod nje ali mu je otkazala da bi mi proveli celo vece zajedno... Ona se 4.-og dana kako sam ja otishao na pripreme smuvala s njim i josh uvek je u vezi.Mi treba da se vidimo za par dana i mislim da bih tada mogao da joj kazem sta osecam prema njoj ili da pokusam da se smuvam ja s njom stobi se reklo da njenom decku skinem ribu. To bas nije najmoralnija stvar ali ona ga ne voli! Sama mi je to rekla! A zasto je sa njim stvarno ne znam to mi je jednostavno bilo glupo da je pitam.Ona njega ne voli ,nemora ni mene da voli samo nek bude srecna samnom pa ce me valjda onda zavoleti...Ja mislim da sam se toliko zaljubio u nju da je to neverovatno kada se porbudim ona mi je prva u mislima...Ona mi se jednostavno toliko svidja i fizicki i kao osoba.Ja znam da sam napravio glupost da sam se mozda plasio ili sta vec ali meni je stalo do nje zaista.Nek me i odbije samo da me ne mrzi zbog toga...I nek se ova moja agonija okonca... Ja sam 87 godiste a ona je 88 kao i njen decko. Jaoj sta da radim pomagajte molim vas nikako ne zelim da je povredim ali kako to izvesti...
Ne znam vise sta da mislim nikad mi se ovako nesto nije desilo sa devojkom koju sam normalno upoznao uvek sam umeo da zirazim osecanja ali shta sad da radim???Sta sam to ucinio... Skoro svako vece se dopisujem s njom ali ona na mene gleda samo kao na druga :( Ako ne zeli da bude samnom voleo bih da nam to ne pokvari prijateljstvo do kojeg mi je stalo Sta da radim???Izvinite na obimnosti teksta ali mislim da je sve bitno.
 
Jadniiiiičaaaak :(
potpuno razumem tvoju situaciju
______________________________

Khm, a ta mala nije baš fer igrač, zar ne?
Smuvala se sa svojim drugom, a onda brže bolje tebi rekla da ga ne voli. Što ga onda ne ostavi, ma što se uopšte petljala s njim?
Kažeš, dopisuje se s tobom svaki dan, a kaže ti da si joj samo drug...
a tebi se mnogo sviđa... Huh.
Najbolje da uradiš ono što si i hteo, da joj kažeš šta osećaš, ali nemoj nikako da joj dozvoliš da te iskorišćava (kao ovog svog dečka/druga...). Uzmi ili ostavi. To nije lako, znam., ali ti sigurno ne želiš da budeš nečija igračkica...

Želim ti puno sreće.
 
Tragično Zaljubljen:
Sta sam to ucinio... Skoro svako vece se dopisujem s njom ali ona na mene gleda samo kao na druga :( Ako ne zeli da bude samnom voleo bih da nam to ne pokvari prijateljstvo do kojeg mi je stalo .Sta da radim???
Ovo plavo: nisi ti nishta kriv. To shto se ona smuvala sa drugim dechkom sigurno je nekoherentno sa tvojim postupcima, ukoliko si se zaista ponashao onako kako si gore napisao: fino i pazljivo.
Ovo crveno: Heh. Tvoja situacija mi je savrsheno jasna. Zamisli sledece: meni se svidja(o) dechko vec 4 godine, a on na mene gleda samo kao na drugaricu. Nego, nije to tema.
Ovo narandzasto: Ukoliko je ona zaista tako OK kao shto ti mislish, i ukoliko joj je stalo do tebe kao do druga, ona nece dozvoliti da se to prijateljstvo pokvari, a ni ja ne vidim razlog za to.
Ovo indigo: Sachekaj malo da vidish kako ce se njena ''veza'' sa tim dechkom odvijati, nemoj da uchinish neki nepromishljen korak i otkrijesh joj svoja osjecanja ako vidish da se ona zagrijava za njega. To je uchinio jedan dechko koga poznajem i oh-kako-se-samo-zeznuo.
 
LPhoklica:
Jadniiiiičaaaak :(
potpuno razumem tvoju situaciju
______________________________

Khm, a ta mala nije baš fer igrač, zar ne?
Smuvala se sa svojim drugom, a onda brže bolje tebi rekla da ga ne voli. Što ga onda ne ostavi, ma što se uopšte petljala s njim?
Kažeš, dopisuje se s tobom svaki dan, a kaže ti da si joj samo drug...
a tebi se mnogo sviđa... Huh.
Najbolje da uradiš ono što si i hteo, da joj kažeš šta osećaš, ali nemoj nikako da joj dozvoliš da te iskorišćava (kao ovog svog dečka/druga...). Uzmi ili ostavi. To nije lako, znam., ali ti sigurno ne želiš da budeš nečija igračkica...

Želim ti puno sreće.
Ja bih ti nesto vrlo slicno ovom rekao... :wink:
 
Lanfear:
Tragično Zaljubljen:
Sta sam to ucinio... Skoro svako vece se dopisujem s njom ali ona na mene gleda samo kao na druga :( Ako ne zeli da bude samnom voleo bih da nam to ne pokvari prijateljstvo do kojeg mi je stalo .Sta da radim???
Ovo plavo: nisi ti nishta kriv. To shto se ona smuvala sa drugim dechkom sigurno je nekoherentno sa tvojim postupcima, ukoliko si se zaista ponashao onako kako si gore napisao: fino i pazljivo.
Ovo crveno: Heh. Tvoja situacija mi je savrsheno jasna. Zamisli sledece: meni se svidja(o) dechko vec 4 godine, a on na mene gleda samo kao na drugaricu. Nego, nije to tema.
Ovo narandzasto: Ukoliko je ona zaista tako OK kao shto ti mislish, i ukoliko joj je stalo do tebe kao do druga, ona nece dozvoliti da se to prijateljstvo pokvari, a ni ja ne vidim razlog za to.
Ovo indigo: Sachekaj malo da vidish kako ce se njena ''veza'' sa tim dechkom odvijati, nemoj da uchinish neki nepromishljen korak i otkrijesh joj svoja osjecanja ako vidish da se ona zagrijava za njega. To je uchinio jedan dechko koga poznajem i oh-kako-se-samo-zeznuo.

Немој да журиш!!! Сачекај да она раскине са нјим!
Ја се на једну другарицу ложим скоро годину и чекам да она раскине са дечком који је у веѕи са њом још од пре нашег упознавања! После тога би све требало да иде ко по лоју!!!
 
DJ_MaRe:
LPhoklica:
Jadniiiiičaaaak :(
potpuno razumem tvoju situaciju
______________________________

Khm, a ta mala nije baš fer igrač, zar ne?
Smuvala se sa svojim drugom, a onda brže bolje tebi rekla da ga ne voli. Što ga onda ne ostavi, ma što se uopšte petljala s njim?
Kažeš, dopisuje se s tobom svaki dan, a kaže ti da si joj samo drug...
a tebi se mnogo sviđa... Huh.
Najbolje da uradiš ono što si i hteo, da joj kažeš šta osećaš, ali nemoj nikako da joj dozvoliš da te iskorišćava (kao ovog svog dečka/druga...). Uzmi ili ostavi. To nije lako, znam., ali ti sigurno ne želiš da budeš nečija igračkica...

Želim ti puno sreće.
Ja bih ti nesto vrlo slicno ovom rekao... :wink:
Takodje! :wink:
Hoklica mudro zbori! :)
 
Prvo da vam se svima zahvalim na podrsci i idejama!
Eh sad
@LPhoklica
Ehh fer igrac :)
Hmm meni mnogo toga do nje iskreno receno ponekad nije jasno koliko sam ja primetio s njom njoj je problem da ispolji osecanja dal se stidi il sta vec neznam To i mene malo zeza iskreno imam osecaj da ne znam gde sam s njom...Super je ona samo kada se malo opusti... Eh sad to sto mi je rekla da ga ne voli takodje mi je rekla da misli da ni jednog decka s kojim je bila nije volela nego ih je samo gotivila :) Eh sad dal ona tako kaze volela ili jednostavno je bila sa njima iz zabave stvarno ne znam.Mozda je i to iskoriscavanje... Nemam blage sto se petljala s njim ma pitacu je valjda cu iz tog odgovora imati odgovore i na druga pitanja...Reci cu joj sta osecam definitvno i naravno da ne zelim biti njena igracka bez obzira sta osecao prema njoj...
Hvala na savetima ;)
@Lanfear
PLAVO: ehh sada ono sto kazes da nista nisam kriv na ono moje "Sta sam to ucinio..." ja sebe krivim sto nisam nista ucinio mozda da sam bio malo direktniji :( Ali sad od mozda i kad bi bilo da bi bilo nema nista pa da se drzim trenutnih stvari...
CRVENO:E sad to je ono sto me muci mozda da sam bio direktniji ne bi me gledala kao druga... ili jos gore mozda je ona bila zainteresovana za mene pa sam svojim previse drugarskim ponasanje joj dao utisak da ja zalim da joj budem samo drug :( kapis?
NARANDZASTO: nadam se da nam nece pokvariti prijateljsto jel gubitak nje kao moguce devojke mogu da podnesem ali i kao prijateljice bi vec bilo mnogo teze...
INDIGO: Odlicna ideja .... Definitvno cu tako postupiti :)
@ psy
vec sam priznao da ne smem da joj kazem jel se plasim kakve ce to posledice imati na odnos izmedju nas dvoje, ehh ono drugo ne znam dali je ona clan ovog foruma to je nikad nisam pitao... Ali da jeste i da se prepozna mislim da bih umro od blama ne znam da li bih smeo u oci da je pogledam...
Ne bi mene bio blam sto sam ovde pitao nego jednostavno od nje...
@Dust
Ni ne planiram da zurim ali zasto bih cekao da raskine s njim??? Da ga voli onda mi nebi bilo ni na kraj pameti da snjom ista pokusam dok je u vezi ali kada ga vec ne voli sto da ne :) Ja ovako vidim to Kada je s njim onda se moze reci da joj nije dosadno Kada god smo se nas dvoje druzili sta od da smo radili bilo je lepo,zabavno interesantno Ako nam je tako samo kada smo dugari verovatno bi nam u vezi bilo jos bolje...

Jos jednom bi svima da se zahvalim sto na idejama sto na podrsci...ako imate jos ideja rado bi ih cuo :) Sada samo da smislim kako da joj kazem svoja osecanja Sta da uradim meni je u vezama to uvek islo spontano nikad nisam morao da bukvalno kazem uvek je bilo vise tipa iskazivanje...
 
Ej,evo ja cu biti iskren...nisam procitao sta si napisao.(Procitao sam sta je napisalo ono(zbunjeno) BICE sto slusa LP(i sto mi nije odgovorilo na pitanje,al' to sad nije tema...))

Pazi,kad si se vec tako upetljao,tesko da ces bilo sta resiti.

...najbolje je da se okrenes,zaboravis na nju(jeste tesko,ali preci ces i preko toga,kad tad.
Idi malo na plazu,gledaj devojke i tako... nemoj misliti na nju...ili probaj sto manje...)
To nije bezanje od problema,jer voleces ti i druge, isto tako,a i vise...pa ne bi je valjda ozenio.

Al' ako nastavis ovako samo ces se jos vise muciti, a ako ti jednom uspe nesto kod nje,i recimo budete zajedno,stalno ces se pitati da l' je iskrena,da l' te stvarno voli...a to ne vodi nikud... okreni se dok si jos koliko - toliko cist....
 
E pa decko super je to sve ako ona njega ne voli jos ako se ona stvaro oseca s njim kako si ono rekao nije joj dosadno onda bi trebao da imas realne sanse..
Tragično Zaljubljen:
Sada samo da smislim kako da joj kazem svoja osecanja Sta da uradim meni je u vezama to uvek islo spontano nikad nisam morao da bukvalno kazem uvek je bilo vise tipa iskazivanje...
Sam si sebi odgovorio ako ti je lakše onda uradi tako nemoj joj reći nego pokaži taj deo moraš sam da uradiš mi ovde nemožemo to uraditi za tebe naravno moraš imati i malo hrabrosti za to ali za svaku vezu je potrebno malo hrabrosti... Eto ako će ti biti lakše pripremi malo sebi teren vidi s njom kako bi ona na to reagovala i onda uradi to pa da možemo mirna srca da stavimo lock na temu :D
 
moj predlog je da pustis da se sve desava samo i polako...ako ona njega ne voli oni ce brzo da raskinu i tada se potrudi da ne budes na priprememe... :)a ako ga voli onda nemoj dase petljas jer samo mozes sve da upropastis...
 
Dust:
Lanfear:
Tragično Zaljubljen:
Sta sam to ucinio... Skoro svako vece se dopisujem s njom ali ona na mene gleda samo kao na druga :( Ako ne zeli da bude samnom voleo bih da nam to ne pokvari prijateljstvo do kojeg mi je stalo .Sta da radim???
Ovo plavo: nisi ti nishta kriv. To shto se ona smuvala sa drugim dechkom sigurno je nekoherentno sa tvojim postupcima, ukoliko si se zaista ponashao onako kako si gore napisao: fino i pazljivo.
Ovo crveno: Heh. Tvoja situacija mi je savrsheno jasna. Zamisli sledece: meni se svidja(o) dechko vec 4 godine, a on na mene gleda samo kao na drugaricu. Nego, nije to tema.
Ovo narandzasto: Ukoliko je ona zaista tako OK kao shto ti mislish, i ukoliko joj je stalo do tebe kao do druga, ona nece dozvoliti da se to prijateljstvo pokvari, a ni ja ne vidim razlog za to.
Ovo indigo: Sachekaj malo da vidish kako ce se njena ''veza'' sa tim dechkom odvijati, nemoj da uchinish neki nepromishljen korak i otkrijesh joj svoja osjecanja ako vidish da se ona zagrijava za njega. To je uchinio jedan dechko koga poznajem i oh-kako-se-samo-zeznuo.

Немој да журиш!!! Сачекај да она раскине са нјим!
Ја се на једну другарицу ложим скоро годину и чекам да она раскине са дечком који је у веѕи са њом још од пре нашег упознавања! После тога би све требало да иде ко по лоју!!!


:D :D :D :D :D :D :D
 
Master_Chief:
brankobranko:
PO MOM MISLJENJU JA BIH TI PREPORUCIO DA JE ODVEDES NEGDE NA PICE I U BIOSKOP,DA JOJ POKLONIS 1 RUZU I DA JOJ USPUT KAZES STA OSECAS PREMA NJOJ,PA STA BUBE DA BUDE,USTVARI VIDECES STA CE BITI........
:shock: :shock: :shock:

e!a mi nismo gluvi!
Jbt oci mi ispadose! :shock:
Branimire, kuco stara, po internet bontonu pisanje velikim slovima oznacava dranje jos kad boldujes izgleda ko da oces da nas oduvas glasom!
 
ma bwe kada budes izasao s njom prvom prilikom kada se osetis malo blize s njom makar i samo manje krni joj zvaku pa ce valjda shvatiti da zelis da joj budesh vishe od druga ako ne onda joj to reci ono Letz be more then friendz :D :D :D valjda neces imati frku... Al pripremi je na sve to :)
 
Devojke je VEOMA tesko razumeti zasto rade neke stvari, pa je stoga VEOMA tesko i resiti tvoj problem. Trebas prvo da shvatis zasto se ona smuvala s njim a posle toga tebi rekla da ga ne voli. Ima nekoliko mogucnosti:
1. smuvala se s njim jer joj se svidja ali se nije dovoljno vezala za njega da bi ga zavolela.
2. smuvala se s njim jer to njihovo muvanje traje vec neko vreme i ona njega voli ali nije htela da te povredi pa da ti kaze istinu.
3. smuvala se s njim iskljucivo zbog toga da bi te pravila ljubomornim i da bi te provocirala.
Moze se tu iskombinovati jos nekoliko razloga ali ovi su otprilike najverovatniji.
Sta bi ja uradio u takvoj situaciji?: Pokusao bih da saznam o cemu se radi naravno direktno od nje.
Kako?: Najpre bih organizovao lep izlazak, a zatim u intimnom razgovoru saznao bih na cemu sam.
Naravno to ne podrazumeva muvanje jer bih se osecao odvratno da nekome unistim vezu ma kakva ona bila.
Dakle, nakon razgovora u kome saznajes na cemu si i gde ona donekle saznaje tvoje namere ostaje ti da vidis kako ce ona reagovati tj. da li ce i dalje biti sa doticnim ili ce ga kroz par dana ostaviti.
Sta god da se desi ne ocajavaj ima ih hvala bogu i boljih i lepsih...
 

Back
Top