London
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: London

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano London

hej ljudi!!!
    prvi put sam u Lodnonu pa me zanima da li bi mi neko prelozio neko zanimljivo mesto koje bih mogla da posetim? to bi mi bas bas bas znacilo. moze i da se javi neko ko bi da se druzi...mah mah drugari

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Muzeji su fenomenalni, posebno Science i Natural History, tako su interaktivni i sjajni, ne mozes da izadjes po ceo dan iz njih... Interesantni su i Victoria&Albert i Theatre muzeji, sve zavisi sta te zanima. Super je i Nacionalna galerija, ako znas dobro engleski mozes da iznajmis one trake za slusanje sa objasnjenjima koje prate slike. Najinteresantnije mesto mi je bilo Old Bailey - sudnica, gde mozes da udjes i uzivo pratis sudjenje, ali ne smes da unosis mobilni, papir i olovku, i jos neke stvarcice, pa moras da se snadjes gde to da ostavis (u nekom od kafica npr.), i pretresaju na ulazu, ali je stvarno interesantno i svi mogu da udju! Obavezno se vozaj Temzom na nekom od brodica. Southwark Cathedral je prelepa, setnja South Bank-om, pogled iz St Paul's, a ako znas dobro engleski, mozes da ides u pozoriste, jeste malo skuplje, ali se karte za balkon mogu naci za 15 funti. Mozes i u ZOO vrt, nema slonova , ali je ok. Setaj parkovima, a na uglu Hide Parka imas petkom valjda neke javne rasprave gde se ljudi popnu na merdevine i vicu sta hoce, drze govore, svadjau se, sve je mirno i ima policije, i interesantno je. Uzivaj u Londonu!

Domaćin bejbica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Nemoj da propustis muzej sa vostanim figurama ni slucajno.Pozdrav i lepo se provedi :wink:

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Estella
    Setaj parkovima, a na uglu Hide Parka imas petkom valjda neke javne rasprave gde se ljudi popnu na merdevine i vicu sta hoce, drze govore, svadjau se, sve je mirno i ima policije, i interesantno je.
    To je Speaker's Corner, svakog nedeljnog jutra i to u delu Hyde Park-a na koji izbija Oxford St, odnosno kod Marble Arch-a.

Početnik magarac (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Idi od Oksforda. Nije daleko. Odusevices se. Uzivaj.

Zainteresovan član cages (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Оооо fouk,хоћу и ја у Лоооондон....

Domaćin bigsister (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: London

mozda malo kasno, ali ti preporuchujem notj na leciester squear-u, sa pitjem u rukama, sedetji na plochnicima, pa posle, ako si uspela ushtedeti neshto para, pravac 'hypodrome' na zuraju... provod zagarantovan... meni je tako bilo najbolje...
    ...ja tako mislim, a to je ujedno i moje mishljenje, mada sam lichno protiv toga...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

joj sto bih ja opet u london...
    you make me sick because i adore you so

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nocica
    hej ljudi!!!
    prvi put sam u Lodnonu pa me zanima da li bi mi neko prelozio neko zanimljivo mesto koje bih mogla da posetim? to bi mi bas bas bas znacilo. moze i da se javi neko ko bi da se druzi...mah mah drugari
    ako hoces da vidis london u pravom smislu london idi na camden town nepropusti nikako mesto je bas kako sam zamisljao london
    NE BRZE OD ZIVOTA

Učlanjen
    20.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

e ja sam se istripovala od camden towna... jel to ono sa prodavnicama sa odetjom za pankere, rastamane, rokere, metalce i slichno?
    ...ja tako mislim, a to je ujedno i moje mishljenje, mada sam lichno protiv toga...

Početnik
    Učlanjen
    01.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Jao meni je camdon bilo fenomenalan sve one radnjice pa sve one stvari sto prave ljudi!!! Ludnica!! Valjda nedeljom je glavni market! Jao koliko se meni ide tamo je sve tako lepo i cisto i svi ljudi koje sam ja upoznala su tako fini i kulturni sto nije slucaj kod nas!!!!

Učlanjen
    20.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

a meni se bash nisu svideli ljudi... bash zato shto su tako fini i ushtirkani, i zato shto se samo smeshkaju, nikada ti netje retji zaista shta misle, posebno ne ako je negativno... a mene ta dvolichnost strashno nervira... ne znam... uzelela sam se nashih ljudi dok sam bila tamo...

Slične teme

1. London
    Autor Tempesta u forumu Evropa
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 29.12.2008., 18:15
  2. London OI
    Autor nesbridzis u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.08.2008., 13:36
  3. gta 4:Welcome to London
    Autor madd_dog u forumu Akcione igre
    Odgovora: 32